Vysoká Intenzita Silového Tréninku – Nejlepší Spalování Tuků Cvičení

Celé naše tělo – každá buňka – potřebuje energii. Jsme neustále hořící buď tuk nebo sacharidy v závislosti na tom, co děláme. Jen sedí u počítače a čtete tento jste spalování energie, možná ne tolik, jak byste chtěli, ale jste pálení energie, nicméně. To není raketová věda, že pokud byste měli vstát od počítače a spustit, budete spalovat více energie, než sedět čtení. Pojďme navrhnout hledáme ty nejlepší spalování tuků cvičení, protože opravdu chceme, aby se ztratit tuk. Jaké faktory se jedná?

Všichni víme, že naše těla jsou komplexní. Celý proces trávení potravin a spalování tuků není jednoduchý proces. Jak se tělo bílkovin, sacharidů a tuků do buněčné stavební bloky a energii buněk? Pojďme držet to jednoduchý, těšíme se na spalování tuků.

Spalování Tuku v našich Svalech

Za prvé nejlepší spalování tuků cvičení bude zahrnovat naše svaly. Žádné jiné buňky v těle spálit tolik energie, jako naše svaly. Hlavním zdrojem energie jsou tuky a sacharidy. Oba jsou rozděleny na přísun kalorií jako energii pro tělo. V závislosti na tom, co děláte podíl tuku na sacharidy změní. Sacharidy jsou schopny dodávat energii mnohem rychleji, než tuk. Pokud sedíte čtení tohoto článku budete spalování zhruba 50 procent tuku a 50 procent sacharidů, asi jen trochu více tuku, nic až 60 procent. Teď se rozběhnou. Okamžitě je třeba výbuch energie a budete začít spalování více sacharidů až o 70 procent. Pokud budete pokračovat v běhu na 15 až 20 minut tělo bude chtít zachovat své dostupné sacharidy (od méně jsou k dispozici), a tělo bude posun je procesy zpět do spalování více tuku až na 60 procent úrovně znovu. Použít tyto znalosti, aby spalování tuků. Například nízká intenzita cvičení bude spalovat více tuku, ale samozřejmě méně kalorií, než vyšší intenzity cvičení pro stejné množství času.

Klidový Metabolismus

Zřejmě vysoká intenzita cvičení, spálit více kalorií za kratší dobu. Nicméně, jak máme v plánu naše rutina pro nejlepší spalování tuků cvičení musíme mít na paměti další faktor – klidová míra metabolismu. Je to trochu jako vaše auto motor, to vyžaduje čas pro motor vychladnout. To není dobrý příklad, protože vaše auto motor je spalování energie, i když je ochlazování. Ale vaše svaly mohou být vykonávány do bodu, kde se bude spalovat energii po dobu až 70 hodin, zatímco oni vychladnout, toto je známé jako klidová rychlost metabolismu, nebo RMR. To je jeden z faktorů, ne vždy brát v úvahu tím, že trenéři v naší tělocvičny. Mnoho klientů v posilovně dělat to spálit kalorie, ale oni nemají vykonávat své svaly k bodu, kde se zvýšit své RMR dost, jak spálit kalorie, zatímco oni jsou odpočívá.

Vysoká intenzita silového tréninku

intenzita silového tréninku zvýší vaše klidová míra metabolismu. To je nejlepší spalování tuků cvičení může dělat každý. Na spalování tuku, zatímco vy se na zbytek je sen každého, kdo chce ztratit tuk, a to je možné s ohledem na správné cvičení rutiny. Bohužel mnoho tělocvičny a jejich školitelů prostě nemají ocenit tuto skutečnost. Nejen, že tato forma cvičení spalovat tuk, ale můžete dosáhnout vynikající kardiovaskulární zdraví stejně.

To, co není vždy zřejmé, je, že vysoká intenzita silového tréninku spočívá v převzetí cvičení děláte na “momentální svalové selhání”, že je prostě nelze dokončit 1 další opakování.

Co je také důležité je, že doba odpočinku je stejně důležité jako cvičení. Sval potřebuje čas na růst a opravy. To je případ cvičení vyžaduje pouze 2 nebo maximálně 3 rutiny týdně je vše, co je nutné, a plné tělesné cvičení by měl být schopen být dokončena za 15 až 20 minut.

Hledáme ty nejlepší spalování tuků cvičení? Bez pochyb je asi lepší rutiny k dispozici.

Jsme si jisti, že tento postoj bude přijat v mnoha tělocvičnách a hubnutí centrech po celém světě. Nicméně mnozí zjistili, vysoká odolnost trénink být velmi účinné při spalování tuků a hubnutí. Prozkoumat tuto otázku dále a získat rutina, která zahrnuje plné tělo cvičení, navštivte mé webové stránky níže.

Author at Továrna na Zdraví | Website

Věrka získala diplom zaměřený na vědu o výživě na jedné z nejlepších lékařských univerzit. Nyní pracuje jako výživová poradkyně. Je také autorkou mnoha knih o zdraví a kráse. Během psaní knih se zároveň věnovala vědeckému výzkumu. Ví, jaký přínos má zdravá výživa a informace, o které se se svými čtenáři dělí, jsou podložené vědeckými důkazy. Za své poslání Věrka považuje inspirovat lidi a pomoci jim vést co nejzdravější a nejšťastnější život.

LEAVE A REPLY