Tipy Držet, aby Vaše Kardio

Můžu vám říct, že jsem začal cvičení několikrát v mém životě a já jsem selhal většina z nich. Všiml jsem si, že většina z nás je velmi snadné odkládat na naše kardio a to nakonec vede k nám vzdát se na naše cvičení a vrátit se k naší staré rutiny. Existuje několik faktorů, které ovlivňují toto rozhodnutí a moje analýza mém osobním případě mě vedlo k napsání tohoto článku pomáhat ostatním najít sílu a bude moci pokračovat s jejich kardio a učinit z něj životní styl změnit. Prostřednictvím následujících odstavcích se budu diskutovat o některé z problémů, které nás nutí se na naše cvičení, a jak můžeme eliminovat, a aby naše kardio životní styl změnit.

Co je to o cvičení, které je tak těžké?

Faktem je, že když cvičíte, jste uvedení své tělo pomocí hodně aktivity, která je ve skutečnosti není důležité pro vás. Budete dělat vaše tělo jít přes hodně fyzické snaží něco dělat, že to prostě nedělal předtím, něco, co ví, že může i nadále dělat bez. Z tohoto důvodu vyhnout cvičení se zdá být rozumné, co dělat. Proč na světě by vaše tělo chci jít přes ten stres? Proč by to mělo chtít jít prostřednictvím této činnosti, která zdánlivě nemá žádný smysl? Je zřejmé, že pozitivní účinky cvičení trvat, než ukázat, a pokud se budete držet své tělo skrze ně najdete velmi silné psychické odolnosti, aby i nadále cvičení. Koneckonců, vaše tělo se vyvinulo tak, aby se zachovala energie a vy jste ji žádá, aby dělat pravý opak.

Nicméně některé horší problémy a “výmluvy”, které vyjde, když děláte cvičení -konkrétně kardio – souvisí se způsobem, jakým budeme provádět cvičení. Můj švagr vystudoval ve sportu a v současné době trénuje plavání a on mi dal některé velmi užitečné a důležité rady, aby se cvičení příjemnější a aby mi pomohl dosáhnout mých dlouhodobých cílů, fitness.

Dvě hlavní věci, které se zdají, aby se většina lidí přestat kardio jsou hlavně čas a nudu. Pro většinu z nás, tím více času musíme strávit udělat nějaké cvičení, tím těžší je pro nás to udělat. Například, pokud děláte nějaký spinning znamená, že budete muset osprchovat, převléknout, chodit do posilovny, pak sprcha, pak se vrátit a vy skončíte trávit 3 hodiny 1 hodina spinning, pak se budete cítit, že jste jen plýtvání spoustu času. Rozhodl jsem se, aby to tak efektivní, jak je to možné, a koupil jsem si spinning kola a umístil je hned vedle mé postele. Takže tam je opravdu žádná omluva, co se týče času. Pokud se budete držet váš cvičební zdroj blízko vás a budete mít činností, které jsou zapotřebí k výkonu dolů téměř na nulu pak budete moci, aby se zabránilo tento problém a užijte si vaše cvičení mnohem více.

Další problém souvisí s tím, že nechceme udělat stejnou věc znovu a znovu.

Pokud si předení na 30 dní, pak máte pocit, nudit a možná i skončit, pokud jste najít vhodnou náhradu. Nejlepší věc, kterou musíte udělat, je podívat se na některé odrůdy. Můžete sledovat TELEVIZI, zatímco vy cvičení, můžete si koupit jiný typ stroje, vzít jog, atd.. Zachovat rozmanitost ve cvičení je životně důležité a uvidíte, že tím, že dělá to, budete moci držet krok s vaši práci outs a vyhnout se ukončení na začátku hry.

Samozřejmě, existuje několik dalších problémů, jako je “nedostatek strojů“, “nedostatek energie”, “nedostatek peněz”, ale i tyto jsou snadno vyřešit tím, že běhání, chůzi, nebo dělat jiné kardio, který nevyžaduje mnoho zařízení. V závěru je třeba si uvědomit, že to je o cíle, které chcete dosáhnout a o to, být zdravější. Musíte si uvědomit, že i když jste nebyli dělat kardio před, to neznamená, že to nepotřebuju. Pamatovat si, kde chcete být, a změny, které chcete udělat, je životně důležité pro dosažení skutečného rutinní změny. Doufejme, že s výše uvedených tipů, budete moci, aby se vaše cvičení jednodušší a vstoupit do řad lidí, kteří dosáhli zavést pravidelné kardio do jejich každodenní rutiny.

Author at Továrna na Zdraví | Website

Věrka získala diplom zaměřený na vědu o výživě na jedné z nejlepších lékařských univerzit. Nyní pracuje jako výživová poradkyně. Je také autorkou mnoha knih o zdraví a kráse. Během psaní knih se zároveň věnovala vědeckému výzkumu. Ví, jaký přínos má zdravá výživa a informace, o které se se svými čtenáři dělí, jsou podložené vědeckými důkazy. Za své poslání Věrka považuje inspirovat lidi a pomoci jim vést co nejzdravější a nejšťastnější život.

LEAVE A REPLY