Průvodce pro začátečníky se Výkon Zařízení v Tělocvičně

Je to šťastná skutečnost, že dny svalů-muži a lycra krásky dominující naší tělocvičny, jsou pryč. Noha krok do moderní klub zdraví a budete na místě lidi všech tvarů a velikostí pracují na jejich cíle – nejčastěji, jak zhubnout – s ne thonged leotarded ženská nebo chlap v zadku-střední denim cut-off v nedohlednu.

Ale pokud jste novým vykonávat, pole zařízení může ještě být skličující. Na první glace některé stroje vypadají schopen strouhání, mletí, a možná dokonce i garrotting vás! Když jste pochopili, co každý z nich dělá, nicméně, většina zařízení je mnohem jednodušší, než to vypadá.

Většina fitness zařízení se vejde zhruba do tří typů – CV stroje, činky a stroje odporu.

CV stroje

CV je zkratka pro kardiovaskulární. CV cvičení je vše, jak dostat vaše srdce a vaše krev v žilách. Mezi ně patří věci jako stacionární kola, veslovací stroje, běžecké pásy, cross trenažéry, a krok stroje. Na tento typ stroje budete dělat velký, rychlé pohyby průběžně, obvykle alespoň pět minut v kuse.

Pomocí CV stroj zahřeje vaše tělo až na začátku tréninku a jemně snížit vaše tepová frekvence a odplavování odpadních látek vaše tělo vytváří během cvičení na konci svého programu.

Pokud je vaším cílem je zlepšit své aerobní a vytrvalostní fitness – to je, že chcete být aktivní po delší dobu, aniž by se unavený nebo dechu – použití CV stroj, jako hlavní součást vašeho cvičebního programu, stejně. Ale zkusit to namíchat, takže pokud používáte kolo na zahřátí, jděte pro veslař nebo běžecký pás pro vaše vychladnout.

Činky

Váhy, které vás vlek přímo, bez kliky, řetězy, nebo páky, je pravděpodobně nejjednodušší způsob, jak definovat tuto kategorii, která v podstatě popisuje všechny váhy, které nejsou součástí stroje. Činky, činky, kettlebells jsou druhy budete nejčastěji najít v tělocvičnách. Činky jsou malé závaží, které držíte v každé ruce činky jsou činky si položte na každý konec dlouhý bar a výtah s oběma rukama, a kettlebells jsou koule ve tvaru činky s hranatými rukojetí v horní části, které mohou být drženy buď s jedním nebo oběma rukama.

Činky mají několik výhod oproti stroje. Nutí vás pracovat několik svalových skupin najednou, protože vaše tělo potřebuje pro podporu a stabilizaci sám o sobě, aby provádět cvičení. Můžete provádět mnoho různých cvičení s nimi, spíše než pohybující se od stroje ke stroji, a pohyby provádět s nimi mají tendenci se cítit více přírodní (jako je zvedání, v podřepu, atd.) než ty, které nějaký odpor stroje vyžadují.

Nicméně, činky cvičení může být trochu složitější se dostat, což znamená, že práce s nimi s sebou nese vyšší riziko zranění. Takže mít instruktor demonstrovat jednoduché cvičení, které pracují svaly, které chcete zaměřit a věnovat pozornost vykonávat pohyby správně pokaždé, když je používáte.

Odpor stroje

Navzdory jejich tendenci podobat mučení zařízení, odolnost stroje (někdy označované jako pevnosti nebo váhy stroje) jsou ve skutečnosti velmi začátečník-přátelský.

Jsou navrženy tak, aby vám provádět pohyby správně, tak je tam menší pravděpodobnost zranění, než s činkami. Navíc, většina moderních odpor automaty mají návod vytištěn někde na nich, což je užitečné, pokud nemáte je použit před, nebo potřebujete opakovací. Obvykle vám také řekne, které svaly pracují.

Stroje mají tendenci cílit na konkrétní svaly, takže pokud jste chtěl posílit nebo tón konkrétní části vašeho těla, které vám umožní soustředit svou energii pouze na práci, že jednotné.

Ale, že to není zcela spolehlivý a ani s návodem to není vždy zřejmé, jak je správně používat, takže získat pomoc od instruktora první čas, nebo dva, že je používáte.

Teď si trénink!

Jste také pravděpodobné, že místo různé další kousky vybavení jako stability míče, vibrace, sportovní obuv, pěnové válečky, atd. Ale tři typy výše uvedených bude poskytovat dostatečnou škálu cvičení, jak začít ve fitness. Když se připojíte vaše posilovna by měla být nabídnuta indukční – pokud ne, zeptejte se na jeden, kde se instruktor bude dát dohromady program navržen tak, aby vám pomohou dosáhnout vašich cílů, fitness a demonstrovat všechna cvičení. Pokud máte pocit, že potřebujete další podporu a motivaci, nebo program, který se mění z týdne na týden, pořiďte si osobního trenéra. PTs už nejsou výsadou bohatých a tam bude téměř jistě být několik založené na vaší posilovně.

Author at Továrna na Zdraví | Website

Věrka získala diplom zaměřený na vědu o výživě na jedné z nejlepších lékařských univerzit. Nyní pracuje jako výživová poradkyně. Je také autorkou mnoha knih o zdraví a kráse. Během psaní knih se zároveň věnovala vědeckému výzkumu. Ví, jaký přínos má zdravá výživa a informace, o které se se svými čtenáři dělí, jsou podložené vědeckými důkazy. Za své poslání Věrka považuje inspirovat lidi a pomoci jim vést co nejzdravější a nejšťastnější život.

LEAVE A REPLY