Pánské Sexuální Schopnosti (nebo Neschopnost) a Jak se Přes To Dostat

Jeden z největších mužů otázkách v oblasti zdraví a fitness je sexuální schopnosti. Špatný výkon v ložnici mohou nejen vliv na vaše pověst nebo vztah, ale to může také mít trvalý vliv na vaše sebevědomí a sebehodnocení, což vede následně další související pánské problémy. Všichni bychom chtěli být maratonec v posteli a být jisti, že náš partner je sexuální zážitek je tak potěšující, jako naše vlastní. a existují způsoby, jak zlepšit váš výkon, bez ohledu na to, kdo jste.

Jeden společný problém ovlivňující pánské zdatnost v posteli, je kouření.

Nejen, že má kouření negativní vliv na plodnost, ale také snižuje mužskou sexuální touhu a uspokojení, což je o to více důležité, protože muži je problém. Kuřáci mají obecně méně sexu v průměru než nekuřáci; statistika, že někteří odborníci se domnívají, se nevztahuje pouze na škody, které způsobuje na penisu svaly. S sexuální výkonnost zahrnující mnoho různých systémů v těle, kouření může způsobit řadu zdravotních a fitness související problémy – a jednou možnost mít sex se zmenšil, touha často následuje hned poté.

Samozřejmě, že jakýkoli nezdravý aspekt ve vašem životě se chystá ukázat, když přijde na věc, a zatímco duch by mohl být ochoten, pro ty, kteří jsou obézní nebo prostě nevhodné, maso je někdy příliš slabý, aby splnění touhy. To je důvod, proč pravidelné cvičení a zdravý životní styl režim může vyplácet dividendy ve svém sexuálním životě a je v čele aktuální pánské problémy.

Některé z nejdůležitějších fyzikálních aspektů zdravé a naplňující sexuální život jsou pružnost a výdrž. Oba tyto mohou být zaměřeny v normální tělocvičně rutiny, ačkoli tam jsou také počet pozic jógy vysoce doporučeno, aby cíl flexibilitu v hip flexors, třísla a čtyřhlavý sval – dává podnět k oběma výdrž a vitalitu.

Z hlediska výživy je váš způsob, jak lepší výkon, dobře vyvážená strava poskytuje všechny potřebné vitamíny, minerály a živiny, je první krok.

Pro ty, kteří chtějí combat pánské problémy, jako je neplodnost a impotence, potraviny s vysokým obsahem zinku, může být výhodné, protože zinek je nezbytný pro produkci spermií. Není překvapením, že ústřice obsahují nejvyšší množství zinku z jakékoli druhy potravin, možná vysvětluje jejich pověst jako afrodiziakum. Další dobré zdroje patří krab, droby a dýňová semínka.

Přestože bylinné léky jsou zřídka považovány za pánské otázek, pokud chcete dát bylinné podporu pro vaše milování, měli byste se podívat na užívání zázvoru v zájmu zvýšení průtoku krve v celém těle a cnidium který pomáhá krevní cévy se uvolnit a rozšířit tak, že více krve může vstoupit do pohlavních orgánů a zvětšit jejich velikost. Další užitečné byliny patří notoricky známý horny goat weed, avena sativa, který pomáhá zvýšit produkci testosteronu, a ginkgo biloba, který také zvyšuje metabolickou účinnost a pomáhá zmírnit stres.

Ať jste kdokoliv, budete moci zlepšit jak vaše přání a vaše dodávka jednoduše tím, že po životní styl, který udržuje celkové zdraví a fitness. To by mělo zahrnovat pravidelné cvičení režimu, snížit příjem škodlivých látek, jako je alkohol a nikotin, a zajistit, že budete udržovat vyváženou stravu, aby se zabránilo pánské otázkách souvisejících s vysokou hladinou cholesterolu nebo vysoký krevní tlak.

Author at Továrna na Zdraví | Website

Pavel začal posilovat, když mu bylo 12 let, protože si všiml, jak vypadají muži na obálkách fitness časopisů. Vážil v té době 42 kg. Jeho strýc mu koupil sadu činek a knížku s instrukcemi a ve 14 letech už Pavel vážil 70 kg. Během dospívání získal sponzory pro své sportovní aktivity a teď je z něj úspěšný fitnes trenér, autor a kulturista, který nepoužívá steroidy. Pavel vystudoval tělovýchovu a má certifikát jako specialista na silový a kondiční trénink.

LEAVE A REPLY