Nejlepší Kardio Pro Tvorbu Svalové Hmoty

je role kardia při tvorbě svalů?

. Jakýkoliv stoupenec starého stylu cvičení vám na otázku odpoví, že kardio je ztráta času. Jenže to není pravda.

Kardio hraje při tvorbě svalů dvě důležité role.

1) Kardio na zahřátí před tvorbou svalů.

bezecky-pasNejlepší způsob, probolan 50 jak se zahřát před zvedáním závaží je pět minut lehkého kardia. Kromě zvýšení vnitřní teploty vašeho těla, také ohřívá ruce a nohy tak, že jsou připraveny přijmout nápor při zvedání železa, aniž by byly náchylné ke zraněním.

Běh, bodový jogging, používání steperu nebo eliptického trenažéru, nebo jízda na kole jsou jen některé z forem kardia, které můžete udělat. Kardio připravuje vaše tělo na trénink s váhami zvyšováním tepové frekvence, což zajišťuje, že je odpovídající objem krev je čerpán v celém těle.

2) Kardio při tvorbě svalů pro jejich vyrýsování.

silovy-trenink2Kardio hraje roli pouze během zahřívací části vašeho cvičení, a ne jinde, pokud je vaším cílem pouze zvětšení síly a budování objemu svalů. Je však zapotřebí kombinace vysoce intenzivního kardia a silového tréninku, pokud chcete získat vyrýsované svaly a pekný six pack na břiše. https://tovarnanazdravi.com/probolan-50/

Viděl jsem to tolikrát v tělocvičnách po celé zemi. Lidé začnou chodit do posilovny, protože chtějí mít vyrýsovanou postavu podle jejich oblíbené filmové hvězdy. Zatímco zvedají železo několik měsíců a nabírají větší sílu a objem, vyrýsovanost, kterou chtějí, se jim stále nedaří. Je potřeba zahrnout kardio do vašeho tréninku při budování svalů, pokud chcete hezky vyrýsované svaly. Takže, vybrali byste si kardio při budování svalů, které se skládá z dlouhého, neuspěchaného běhu v parku nebo 45 minut na běžeckém pásu každý druhý den?

Ani jedno.

Vysoce intenzivní kardio s krátkými intervaly je pouze jednou z forem budování svalů s kardiem, které vám mohou vám můžou vážné pomoci s vyrýsovaným tělem a a břichem jako valcha.

Tak to je; běhání na běžeckém pásu po celé hodiny není to, co je potřeba dělat. Kardio na budování svalů, stejně jako silový trénink, musí být brutálně intenzivní a krátký na to, aby bylo skutečně účinné.

Kardio o vysoké intenzitě brzy po tréninku s váhami může pomoci spálit maximum tuku, jak je dokázáno studiemi. Nepotřebovat extra čas na cvičení během vašich volných dnů je další výhoda dělalání kardia těsně po vašem silovem tréninku.

Ve skutečnosti tím, že přidáte nějaké samostatné kardio na budování svalů během vašich vollných dní, dokonce můžete maximalizovat spalování svého tuků. Je dobrý nápad začít pomalu, pokud jste nikdy dříve nedělali kardio o vysoké intenzitě na budování svalů. Pomalu neznamená, že snížit intenzitu; znamená to, že je třeba snížit počet dní v týdnu, kdy to uděláte.

Věřte mi, kardio vysoké intenzitě na budování svalů není zrovna nejjednodušší cvičením. Svaly vás budou pálit, oči vám budou vlhnout, a po skončení budete lapat po dechu. Ale buďtě vytrvalý a nakonec uvidíte, jak se vám rysují svaly, jak se bude tuk rozpouštět.

Author at Továrna na Zdraví | Website

Pavel začal posilovat, když mu bylo 12 let, protože si všiml, jak vypadají muži na obálkách fitness časopisů. Vážil v té době 42 kg. Jeho strýc mu koupil sadu činek a knížku s instrukcemi a ve 14 letech už Pavel vážil 70 kg. Během dospívání získal sponzory pro své sportovní aktivity a teď je z něj úspěšný fitnes trenér, autor a kulturista, který nepoužívá steroidy. Pavel vystudoval tělovýchovu a má certifikát jako specialista na silový a kondiční trénink.

LEAVE A REPLY