Který je Lepší? Použití Běžecký pás, Nebo Chůze Nebo Běh Venku?

Mnoho lidí dnes hledá do chůze nebo běh na hubnutí, nebo jen se dostat do formy, a to zejména v době, kdy toto píšu… jen po Nový Rok. Mnoho z těchto lidí se zajímalo by mě, zda by měly investovat do robota, nebo jen dělat svou chůzi nebo běhu pryč-of-dveře.

Zatímco někteří se zeptejte se přátel, co si myslí, a některé budou nahlížet z různých publikací nebo webových stránek, aby získali představu, nakonec rozhodnutí bude zbytek s nimi, a oni opravdu chcete, aby někdo radí jim, jaké je “nejlepší” způsob, jak jít.

Bohužel, ten “někdo” nejsem já.

Tady je důvod, proč.

Mám utéct, nebo šel stovky kilometrů, možná tisíce, venku, a já jsem běžet, nebo šel menší, ale stále velké množství kilometrů v interiéru na rotopedy. Existují argumenty pro a argumenty proti oběma. Je to opravdu přijde na to, co se snažíte dostat z vašeho cvičení, kolik jste ochotni, nebo schopni, snášet, a jak moc chcete, nebo jsou schopni, aby strávit.

Tam je také “zvonky a píšťalky” faktorem, ale v této oblasti, běžecký pás, vyhrává ruce dolů… s jednou výjimkou.

Takže, pojďme mluvit o tom, že oblast první.

Můžete získat rotopedy se všemi druhy programů, vestavěný, zvukové systémy, a to i TELEVIZE. Nicméně, pokud čistou radost z běhu po pláži nebo přes panoramatické výhledy vás zasáhne tak, že žádný muž-vyrobené zábava může, pak příroda vítězí nad běžícím pásu.

Pravda, můžete pobavit sebe mnoho různých způsobů, jak na běžícím pásu, ale v dlouhodobém horizontu (žádná slovní hříčka určena), ty jsou obklopeny stejné památky, zvuky a pachy, den za dnem, míli za mílí. Pokud opravdu potřebujete otevřít nebe a cítit slunce a vítr proti své tělo, žádný běžecký pás může dát, že na vás… pokud máte opravdu velkou verandu.

Abych řekl pravdu, zbytek je jen o tom, se snaží rozhodnout, co bude pracovat pro vás nejlepší.

Puristé vám řekne, že běhat na pásu běžícím pásu, je prostě nebude dát stejný účinek klimatizace, jak běží nahoru a dolů po nerovném terénu a reaguje na různé povrchy. Řeknou vám, že odolnost proti větru zkušený venku bude zvýšit tréninkový efekt po použití běžecký pás doma, v bezvětří.

To vše může být pravda, na nějaké základní úrovni, ale s možností nějaké dobré běžecký pás zvýšit jeho sklon a rychlost, můžete vytvořit v jednom sakra, klimatizace účinek jen tím, že udeří několik tlačítek. Mnoho posilovny přijít s programy, postavený v roce, který může poskytnout pocit silniční závod zvýšením nebo snížením svahu při zvýšení nebo snížení rychlosti na základě předprogramovaných fitness vzorec. Ve většině případů můžete dokonce zvolit intenzitu, upravit stávající program, aby vyhovoval vašim vlastním potřebám a schopnostem, a, ve většině modelů, můžete si dokonce vytvořit své vlastní cvičení.

Rotopedy lesk a to zejména v jednom ohledu.

Bez ohledu na to, jaké počasí je venku, můžete si cvičení v uvnitř pokud se počasí je TAK ŠPATNÉ, že vypadne proud!

Pro seniory bych upřednostňují běžecký pás díky své univerzálnosti a schopnosti uživatele, aby to jít pomalu nebo rychle, jak cítí, že je pro ně bezpečné. Mimochodem, senioři pomocí běžícího pásu nebo chůze/běh venku by se měli snažit, aby jejich hlavy a oči pohybující se kolem. Vlastně to má vliv na mozek a pomáhá zlepšit smysl pro rovnováhu a zabránit pádům.

Existuje poměrně více zranění těm, běh nebo chůzi venku, než ti, kteří se rozhodnou cvičení na posilovny, ale do mé mysli, že je jen třeba očekávat. Na druhou stranu, nepozornost, zatímco na běžeckém pásu může mít za následek bolestivé, nepříjemné a dokonce i nebezpečné situace i přes fail-safe mechanismy postavena v roce.

Konečně, zatímco běžecký pás je skvělé tréninkové zařízení pro budování síly, rychlosti a výdrže pro mnoho aktivit, někdy těchto činností se bude odehrávat venku, a školení v interiéru na neustále se pohybující pás může být dobré pro některé aspekty aktivity, ale nesmí vás připraví pro činnost sama o sobě (svědkem výbušné starty a náhlé zastávky třeba v tenise), ani za skutečnost, že jsou venku a aktivní, když je horké, studené, suché, nebo mokré.

Alespoň s běžícím pásu, nicméně, nemusíte se starat o sousedova psa, nebezpečného provozu, nebo jízlivě svědků, a to buď.

Author at Továrna na Zdraví | Website

Věrka získala diplom zaměřený na vědu o výživě na jedné z nejlepších lékařských univerzit. Nyní pracuje jako výživová poradkyně. Je také autorkou mnoha knih o zdraví a kráse. Během psaní knih se zároveň věnovala vědeckému výzkumu. Ví, jaký přínos má zdravá výživa a informace, o které se se svými čtenáři dělí, jsou podložené vědeckými důkazy. Za své poslání Věrka považuje inspirovat lidi a pomoci jim vést co nejzdravější a nejšťastnější život.

LEAVE A REPLY