Goji Berry – recenze, názory, účinky, cena, kde koupit bobule goji?

Goji Berry – recenze, názory, účinky, cena, kde koupit bobule goji?
4.9 (98.71%) 62 votes

V určitém okamžiku v našem životě, můžeme být konfrontováni s výzvou ztráta hmotnosti. Některé mohou být úspěšné. Některé mohou být stále bojuje, zatímco někteří mohou mít zcela prohrál bitvu s přibývání na váze. Pro ty, kteří stále snaží vyhrát tuto zdánlivě obtížnou válku, bobule goji může být něco, co vás bude zajímat.

Bobule goji také známé jako wolfberry je malý, zářivě červené bobule, které stopy svého původu do Číny, Mongolska a Tibetu. Jsem t lze nalézt také v Jižní Evropě. Buď to může být konzumovány čerstvé nebo sušené.

Dnes, to má pomalu našla cestu na Západní trh, vzhledem k jeho hmotnost ztráta výhod. To může být relativně nový objev v Západní kultuře, ale v Číně a dalších sousedních zemí, lidé byli s výhodou využít zdravotní potenciál tohoto bobule již tisíce let. Přečtěte si více: www.gojiberry.cz

To se vychvaluje jako “superfood” o několik fitness a výživy společnosti. Hubnutí, přípravky obsahující Goji berry jako složka, jako jsou šťáva, sirup, a doplňky byly zaplavení trhu v naději, že pomoc spotřebitelům, kteří mají potíže zhubnout.

Goji Berry – to funguje

goji berryTak jak to podporovat úbytek hmotnosti? To funguje v podstatě tím, že urychlují metabolismus těla. Tohoto efektu je dosaženo vzhledem k přítomnosti velkého množství antioxidanty v bobule goji. Vědecké studie prokázaly, že strava, která se skládá velké množství antioxidantů podporuje hubnutí. Mezi potraviny bohaté na antioxidanty, bobule goji řadí na vrchol. Má o 25% více antioxidantů než borůvky, 2,5 krát více než v granát a 10 krát více než borůvky a jahody.

Dalším důležitým faktorem pro úspěšné hubnutí je glykemický index (GI). Glykemický index určuje, jak rychle jídlo je přeměněn na glukózu nebo cukr v krvi. Hodnota 100 znamená, že je to čistá glukóza, ty hodnocené 70 nebo vyšší, jsou s vysokým GI, zatímco ti, jmenovitý pod 55 jsou považovány za nízkým GI. Více informací zde: www.gojiberry.cz

Potraviny s nízkým GI jsou více pravděpodobné, že uspokojí vaši chuť k jídlu, spíše než ji zvýšit. Jíst potraviny, které mají nízký GI bude minimalizovat své nutkání konzumovat více kalorií, a proto vám pomůže ne k přibírání na váze. Podívejte se na GI bobule goji ve srovnání s jinými druhy ovoce:

Bobule goji – 29

Apple – 38

Oranžové – 42

Banán – 25

Meloun – 65

Rozinky – 64

Meloun – 72

Bobule goji jsou také bohaté na vlákninu s jeho o 21 procent vlákniny podle hmotnosti. Oni jsou také dobrým zdrojem chromu, který pomáhá zachovat svalovou hmotu během hubnutí procesu.

Oni jsou také bohaté na živiny, které pomáhají v přeměně potravin na energii, místo uložení jako tuk. Protože to pomůže zmírnit stres, emocionální jíst a chutě na sladké, high-tuk potraviny se vyhnout.

Bobule goji jsou také považovány za jako Adaptogeny. Adaptogeny jsou přírodní látky, které zlepšují naši odolnost organismu při nežádoucích podmínek. Takže při cvičení, konzumace bobule goji zlepší vaši vytrvalost, využití kyslíku a krevní oběh. Jste schopni vydržet delší tréninky, a tak umožňují spálit více kalorií.

Na rozdíl od přínosy hubnutí, bobule goji je balena s dalšími přínosy pro zdraví.Po tisíce let, Číňané mají vždy používá Goji bobule jako čaj z pro vitalitu a dlouhý život. Oni se ukázaly být dobré pro imunitní systém, zdraví očí, anti-stárnutí, srdeční onemocnění, autoimunitní poruchy, a mnoho dalších. Více informací zde: www.gojiberry.cz

Různé recepty na to, jak připravit 1kg goji bobule lze nalézt také on-line

Bobule goji – diskuze (recenze)

Rozhodně to není všechno humbuk. Zde jsme shromáždili příběhy a recenze od lidí, kteří mají zkušenosti moc bobule goji.

Před konzumaci bobule goji ramissio, byl jsem na 308 liber. Nyní moje váha je 245 liber po dvou měsících spotřeby. Zpočátku jsem nemohl uvěřit, že výsledky. Ale nakonec jsem to udělal jako moje rodina a přátelé začali doplňovat mi pro mé změny hmotnosti. 63 liber je pro mě velký úspěch vzhledem k tomu, všechny neúspěšné časy, které jsem měl s hubnutí. Já jsem teď nadšený, že se ztrácí víc a já si slíbil, že nebude nikdy jít zpátky do mého nadváhou samostatně. To je prostě tak úžasný! Je to jako odpověď na mou modlitbu!

-William A. –

Jsem neustále se snaží zhubnout od té doby, co jsem porodila své poslední dítě přes císařský operaci. Jen jsem nemohl přijít o těch extra liber jsem získal během mého v těhotenství. Zapsal jsem se sám na nebo místní posilovny, mám trenéra fitness, a omezit příjem kalorií. Občas bych ztratit libru nebo dvě, ale pak by se najít sám sebe, získat jej zpět. Bylo to frustrující, přinejmenším. Když jsem slyšel o tom, bobule goji juice, nemohl jsem se dočkat, až to zkusit. Na můj první týden to náročné, všiml jsem si, bodec na mé energie. Začal jsem trávit více hodin dělat svou fitness rutiny a také jsem si všiml, že moje chuť k jídlu snižuje. Jsem si téměř třetí měsíc, a už jsem shodila 33 kilo. Nemůžu se dočkat, až ztratí více!

-Jenna. R. –

Vše, co mohu říci, je, že výrobek opravdu funguje! Ztratil jsem 5 centimetrů od mé břicho od konzumace bobule goji. Vzal jsem si produkt před každým jídlem. Jsem také začleněno s fitness plus jsem udělal některé běží alespoň dvakrát týdně. Výsledky jen mě stále motivováni, aby zůstali na trati z mé cestě hubnutí. To také mi dal důvěru. Já se nikdy dvakrát rozmyslí, doporučovat tento produkt! Přečtěte si více o tom: www.gojiberry.cz

-Barry V. –

Zatímco na dovolené, před čtyřmi lety jsem spadla do otevřeného schodiště. Musel jsem podstoupit fyzikální terapie pro mé zlomené krční a obratle. Trvalo nějaký čas pro mě, aby obnovit, ale podařilo se mi získat mé mobility. Bohužel, byl jsem schopen se dostat zpět do své běžné činnosti. Prostě nezdálo se, že mít energii, aby se zapojily do jakékoliv fyzické aktivity. To je během této doby, že moje váha problém začal. Byl jsem 260 liber v té době. Slyšel jsem o tom, bobule goji přes můj přítel. I když jsem se snažil několik dieta prášky k ničemu, byl jsem stále optimistický, že jsem se tentokrát trefil jackpot. Po užití bobule goji doplňky, jsem ztratil 21 liber za první dva týdny. Zdá se, nakonec jsem to udělal tentokrát. Já jsem doufal, že se ztrácí víc a nemůžu se dočkat, až vidět měřítko tip na 200 liber.

– Jason A. –

bobule gojiGoji berry – vedlejší účinky

Bobule goji nemá žádné škodlivé složky, které by mohlo způsobit nežádoucí účinky nebo nežádoucí účinky. Tam byl žádná zpráva o nějaké stížnosti od konzumace produktu. Je přírodní, bezpečný, a co je nejdůležitější silný hmotnost ztráta podpory. Přečtěte si více o tom: www.gojiberry.cz

Zdravotní odborníci jen varovat ty, kteří jsou těhotné a ty, kteří jsou kojení, být extra opatrní při jednání s doplňky stravy, ne jen s bobule goji. Pokud jste na pravidelné léky, bylo by nejlepší se poradit se svým lékařem, jak to může případně vést k negativní interakce s léky.

Také spotřebitelé jsou vždy doporučujeme dodržovat doporučené dávkování.

Goji berry – cena

Jeho cena je mezi konkurenceschopné ceny pilulky venku. Některé bobule goji doplňky se prodávají za vyšší cenu než ostatní. Klíčem k nákupu pravé značky Goji berry doplněk není v ceně, ale ve složkách nebo složení. Vždy se zvyk kontroly štítku většina zejména pokud jde o pilulky na hubnutí. Přečtěte si více na webu výrobce: www.gojiberry.cz

Goji Berry – kde koupit (lékárna, supermarket, online?)

Většina bobule goji produkty (krém, doplňky) jsou prodávány online. Pokud chcete vědět, kde koupit (lékárna, supermarket, online?) a další informace (na hubnuti recenze), prosím, navštivte jejich oficiální webové stránky, aby se zabránilo podvodům a nebo falešné výrobky.

Shrnutí

Goji_ (2)Pokud jste byli na straně poražených z vás hubnutí bitvu, je na čase si uvědomíte, že bobule goji doplňky. Schopen ovládat chuť k jídlu, a není dost času a energie na cvičení pravidelně jsou dva hlavní viníky tělesné hmotnosti. Užívání bobule goji bude zaměřovat na tyto dvě překážky pro vás. Přečtěte si více na webu výrobce: www.gojiberry.cz

To bylo velmi doporučuje fitness odborníků z celého světa. Je to bezpečné a přírodní dietní doplněk, který se můžete spolehnout. Bylo prokázáno, že práce pro tisíce lidí, kteří se snažili ji. Spolu s správné diety a cvičení, Goji berry bude ohromit vás s výsledky.

Nejen, že jsou skvělé pro hubnutí. Je to také baleny s další zdravotní výhody. Četné zdravotní výhody, je to, co vydělal, je to jeho první místo v seznamu superfoods. Ve skutečnosti, David Wolfe, superfood guru, seznamy červené bobule číslo jedna v jeho “Superpotraviny: Jídla a léků Budoucnosti” knihu.

Západní svět konečně uvědomil, že zdraví výhody bobule goji. Něco východní kultura má dlouhou využili před staletími. Jídlo a Lék má také uznal výhody bobule goji. Dejte jim vyzkoušet a uvidíte sami, proč to je tzv. superfood. V kombinaci s správné diety a pravidelné cvičení, bobule goji může být jen jediná věc, co potřebujete, aby ztratit ty kila efektivně. Přečtěte si více: www.gojiberry.cz

 

Verka-Porizkova Author
Author at Továrna na Zdraví |

Věrka získala diplom zaměřený na vědu o výživě na jedné z nejlepších lékařských univerzit. Nyní pracuje jako výživová poradkyně. Je také autorkou mnoha knih o zdraví a kráse. Během psaní knih se zároveň věnovala vědeckému výzkumu. Ví, jaký přínos má zdravá výživa a informace, o které se se svými čtenáři dělí, jsou podložené vědeckými důkazy. Za své poslání Věrka považuje inspirovat lidi a pomoci jim vést co nejzdravější a nejšťastnější život.

LEAVE A REPLY