Jak zhubnout Rychle a Zůstat Zdravý

Jak zhubnout Rychle a Zůstat Zdravý
Rate this post

Zvažte tuto skutečnost, když někdy budete myslet na hubnutí, “tuk není tak důležité, jak kalorií pro regulaci hmotnosti”. O své stravovací návyk, musíte ujistěte se, že jste jíst zdravé mononenasycené a polynenasycené tuky místo nasycených a Trans-tuků. Čím méně, tím lépe. Vyhněte se jíst více než 20 gramů nasycených tuků denně.

Silový trénink, což znamená, že silový trénink v posilovně nebo doma, alespoň 30 min, 2 x týdně, jak to bude nesmírně vám pomůže při spalování tuků.

Snížit na zpracovaných potravin. Jíst více přírodní potraviny, které mají málo přidané konzervační látky a chemikálie.

Jíst víc, jíst dobře nezpůsobuje můžete přidat větší váhu. Místo 3 jídla denně, jít pro 5 až 6 micro jídlem, aby se udržet váš metabolismus přizpůsobili pro vypalování a inzulínu v krvi stabilní.

Snažte se cvičit alespoň 4 až 5 sezení týdně, cvičit, 4-5 sezení za týden, vám pomůže získat rychlejší výsledky, a jasný rozdíl.

Jíst více bílkovin. Vaše tělo potřebuje bílkoviny pro podporu svalové má. Ujistěte se, že jste lepení s kvalitní bílkoviny, jako je libové maso, ryby a drůbež. Syrovátky a Sójové Bílkoviny jsou také velmi dobré možnosti. Zkuste co nejvíce, jak můžete, a držet dál od masa, s vysoce nasycené tuky.

Udělat něco zábavného a vždy myslet, pokud jde o fyzické aktivity, a to vždy zeptejte se sami sebe, jak můžu být více aktivní dnes?

Ovládejte svůj porce tím, že jí potraviny nízkou energetickou hustotou. Potraviny, jako je zelenina a ovoce mají nízkou hustotu energie, která je méně pravděpodobné, že bude přes-jíst. Jsou baleny s živin, jako jsou vitamíny a minerály, které zajistí váš metabolismus má zdroje, aby dělat svou práci efektivněji.

Kardio cvičení intervalový trénink na cvičení dle vašeho výběru, jako je běh – rozcvičení 5 min pak 1min rychle, 1 minuta pomalý nepřetržitě po dobu 20 minut. AB Cirle Pro může hodně pomoci v průběhu vašeho cvičení. Viz příklad AB Circle Pro z webu pod tímto článkem.

Neřežte z jedné potravinové skupiny. Zkuste co nejvíce, jak můžete, a být konzumace sacharidů, bílkovin a tuků v každém jídle. To bude udržet si vyvážený a fit.

Pít více Vody, protože voda je významným hráčem v oblasti kontroly hmotnosti. Kromě toho, že hlavní část vašeho těla, voda pomáhá flush metabolické odpady udržet váš metabolismus účtovány po celou dobu. Voda bude také vám pomůže cítit plnější, pomůže vám jíst méně. Nemusíte čekat, až máte pocit žízně. Začněte tím, že pije alespoň půl litry vody každý den. Aktivní lidé vypít až čtyři litry za den.

Jezte více vlákniny.

Tím, že konzumuje alespoň 30 gramů vlákniny denně, budete se cítit plnější, než byste tím, že jíst vlákno. Vláknina také pomáhá vašemu zdraví tím, že se přidal k LDL cholesterolu a proplachovací ven z vašeho systému. Některé dobré zdroje vlákniny patří zelenina (což je velmi dobré pro vaši pokožku), ovoce, celozrnné pečivo a obiloviny s vysokým obsahem vlákniny, jako jsou Kashi. Zvýšit příjem vlákniny, které byste měli jíst více Pomeranče místo pití Pomerančový Džus, které obsahují presevertives. Pomeranče má méně kalorií, více vlákniny a je vázán, aby se budete cítit více spokojeni.

Jíst komplexu zrna brzy v den, a pak držet se vody bohaté na sacharidy, jako je ovoce ve večerních hodinách. To má co do činění s způsob, jakým inzulín je vylučován do krevního řečiště.

Zatímco jíst zdravě je dobrý start, budete nikdy dosáhnout svého plného potenciálu pro štíhlejší tělo, pokud máte aktivní a začít spát lépe.

Cílem je, aby se dobře spát, umožňuje asy 7-8 hodin za noc, Více nebo méně, než že může mít negativní účinky na vaše zdraví.

Drž se od rychlého nebo nezdravé jídlo, nebo alespoň ne jíst to tak často, jak je obsahují příliš mnoho kalorií. Ve skutečnosti, to je mnohem zdravější možnost uvařit si dobré jídlo doma.

Jíst vaše jídlo pomaleji. To trvá asi 20 minut pro vaše tělo vědět, když jste plný. Pokud budete jíst příliš rychle, může se jíst příliš mnoho, než vaše tělo ví, kdy je dosaženo limitu.

Jíst nějaké ryby. Ryby, jako je losos, je bohatý na Omega-3 mastné kyseliny, která je Esenciální Mastné Kyseliny. To vám pomůže udržet vaše srdce zdravé, a udržuje špatný tuk. Mastné ryby jako je losos, halibut a korýši pomoci snížit velikost tukových buněk, a pomoci s ztrátu tuku.

Cvičení v dopoledních hodinách, než budete jíst snídani, je nezbytné, zvláště pokud chcete spalovat tuk efektivněji. Možná, že jít na míle běhání kolem vašem okolí, nebo venčit psa. Dělat aerobní (rychlá) cvičení poté, co jste byl půst po dobu 8 hodin bude urychleně donutit tělo spalovat tuk místo kalorií pro energii.

Verka-Porizkova Author
Author at Továrna na Zdraví |

Věrka získala diplom zaměřený na vědu o výživě na jedné z nejlepších lékařských univerzit. Nyní pracuje jako výživová poradkyně. Je také autorkou mnoha knih o zdraví a kráse. Během psaní knih se zároveň věnovala vědeckému výzkumu. Ví, jaký přínos má zdravá výživa a informace, o které se se svými čtenáři dělí, jsou podložené vědeckými důkazy. Za své poslání Věrka považuje inspirovat lidi a pomoci jim vést co nejzdravější a nejšťastnější život.

LEAVE A REPLY