Jak Zhubnout Bez Ztráty Své Duševní Zdraví A Sociální Život

Jak Zhubnout Bez Ztráty Své Duševní Zdraví A Sociální Život
Rate this post

Nebylo by úžasné, jak zhubnout, aniž by pocit, frustrovaný, protože jste přilepená na tuhou stravu? Jídlo plán, který vám nedovolí jíst některé potraviny, nebo jít ven pro jídlo s přáteli a rodinou? Jídlo plán, který vás nechá závidí své spolupracovníky si pizzu pátek! Tam opravdu je způsob, jak zhubnout a přitom jíst vše, co máte rádi a to je tzv. flexibilní diety nebo IIFYM (Pokud se Vejde Vaše Makra).

Věda O Hubnutí

Budete mít lidé tvrdí, kalorie nevadí, ale ve skutečnosti dělají pro hubnutí. Když přijde na hubnutí, je to kalorií vs kalorií ven – to je věda. Pro příklad: řekněme, že jste malý žena, která chce zhubnout, a vy počítat kalorie pro hubnutí být 1500. Nyní můžete jíst 1500 kalorií poptarts za den, nebo můžete jíst 1500 kalorií kuře, rýže a brokolice za den, nebo můžete jíst 1500 kalorií fazole a tofu za den, konečný výsledek je stejný, budete hubnout. Nyní tento příklad není diskutovat, celkové zdraví a energie, takže když přijde na to, že zdravé, jak dobře, že je místo, kde typ potraviny se rozhodnete jíst hrát roli. Ale pokud jde o hubnutí, jídlo výběr vlastně nezáleží.

Flexibilní Přístup

Tento flexibilní přístup umožňuje jíst v podstatě cokoliv, co byste chtěli, tak dlouho, jak si pobyt v rámci své každodenní makronutrient rozpočtu. Vaše makronutrienty jsou vaše bílkoviny, sacharidy a tuky – ty budou celkem až svůj denní příjem kalorií. Jeden gram bílkovin = 4 kcal, jeden gram sacharidů = 4 kcal a 1 g tuku = 9 kalorií. Flexibilní dieters bude používat aplikace, jako je MyFitnessPal nebo MyMacros+ sledovat jejich příjem potravy, spolu s pomocí odměrky a kuchyňské váhy pro nejlepší přesnost. Pomocí této flexibilní přístup, můžete nyní jíst ty sušenky nebo čipy, nebo mají koblihy v kanceláři, nebo jít do restaurace nebo jíst s rodinou a ještě zhubnout! Zatímco přísné jídlo plánů, práce pro některé, nejsou udržitelné v dlouhodobém horizontu, nemají učit lidi, jak jíst na jejich vlastní, a oni byli známí způsobit poruchy příjmu potravy. Ti, kdo “spadnou” tyto přísné jídlo plány, protože oni měli jednu malou léčbě se obvykle cítí provinile, a hodit ručník do ringu – buď jít ven a jíst všechno, co mohou, nebo se vzdát úplně, dokud možná, že příští pondělí valí kolem. Tak proč ne začlenit trochu čokolády nebo několik souborů cookie v den, a aby celý proces jednodušší a příjemnější? Je to zodpovědnost, flexibilitu. Přemýšlet o pravidlo 80/20 pro svou výživu. Celé potraviny by měly tvořit 80% vaší stravy a pamlsky může dělat až 20% z vaší stravy. To bude udržet si zdravý rozum a budete více pravděpodobné, že držet se svého plánu hubnutí bez ztráty své duševní zdraví a sociální život.

Jeden Rychlý Poznámka: Ztráta Tuku vs Ztráta Hmotnosti

Teď, nechci, aby se zmást hubnutí s hubnutí, protože to jsou dvě různé věci. Držet cílová hodnota kalorií vám zajistí hubnutí (svalů, vody a tuku), ale pokud chceme, aby se ujistěte se, že ztrácíme většinou tuku, pak musíme mít rovnováhu našeho každodenního makroživin. Zvýšení bílkovin zhruba o 0,8-1,1 g bílkovin na libru tělesné hmotnosti za den, je dobrý výchozí bod. Jíst dostatečné množství bílkovin bude náhradní ztráty svalové hmoty, když jste diety a tělo bude využívat více tuku jako palivo, místo aby se poškodí svalové tkáně. Několik příkladů skvělých zdrojů bílkovin jsou libové maso, vejce, ryby, proteinový prášek, tempeh a čočka. Existuje několik více, ale budu šetřit, že pro jiný článek.

Co Dělat V Restauracích

S flexibilní přístup, existuje několik věcí, které můžete udělat:

* plánovat dopředu tím, že pohled na restaurace nutriční informace a jíst podle vašeho cíle
* pokud není žádná informace o výživě k dispozici zůstat flexibilní pomocí své nejlepší odhady, nebo najít něco podobného ve vaší aplikaci
* občas můžete výměnu sacharidů a tuků (celkového počtu kalorií) při zachování bílkovin stejně. Například: pokud jste neměl moc tuku povolené pro zbytek dne, ale rozhodla o vyšším obsahem tuku jídlo, potom se držet sacharidů nižší, jak dlouho, jak si pobyt pod celkovou kalorií cíl
* strukturovat svůj den, aby zahrnovala více bílkovin a zeleniny, protože vaše “jídlo” bude pravděpodobně vyšší v sacharidů a tuku
* zvážit přerušovaný půst (více pokročilý přístup) umožní více kalorií jíst později v den,
* , jen užijte si jídlo v moderování a vrátit do svého plánu na další den

Verka-Porizkova Author
Author at Továrna na Zdraví |

Věrka získala diplom zaměřený na vědu o výživě na jedné z nejlepších lékařských univerzit. Nyní pracuje jako výživová poradkyně. Je také autorkou mnoha knih o zdraví a kráse. Během psaní knih se zároveň věnovala vědeckému výzkumu. Ví, jaký přínos má zdravá výživa a informace, o které se se svými čtenáři dělí, jsou podložené vědeckými důkazy. Za své poslání Věrka považuje inspirovat lidi a pomoci jim vést co nejzdravější a nejšťastnější život.

LEAVE A REPLY