Zen Pánské Zastřihování

0
Zen Pánské Zastřihování
Rate this post

Všichni jsme slyšeli o Zen “x” nebo Zen “y”, a věřte tomu nebo ne Zen péče mužů skutečně existuje. Jako muži, jsme se učil v nějaké fázi našich životů, o to se připravit. Nějak jsme to prostě měli magicky vymyslet, co dělat, když přijde na holení, péče o pleť, tělo, vlasy, stříhání, vlasy, údržba, atd. To je právě fantastické, že dívky již ve velmi raném věku, hrát si s make-up a sledování (a učení), jak máma čistí její kůže každou noc. Všichni chlapci jsou učeni, aby udělat, je umýt ruce a vyčistit zuby před spaním! Když přijde na kluky, možná vidí otce holení ráno, ale s největší pravděpodobností jsou zaneprázdněni obléká a snídá. Najednou puberty hity, obličeje, vlasy začne přicházet, a pupínky objeví. S ne mluvit o takových věcech, od rodiny nebo přátel, a když vidím, jak média zajišťuje, aby dospívající dívky zúčtování jejich kůži, co je mladý muž dělat? Možná, jen možná, otec bude vidět, že jeho syn potřebuje holení poučení a pomoc s zúčtování jeho kůže. Ale já se ptám, jsou otcové na celém světě učí své syny, jak se holit, jak se postarat o jejich kůži, jak vypadat co nejlépe? Já bych chtěl říci, že ANO, ale obávám se, že ve většině domácností to NENÍ. Otcové světa musí začít učit své syny dobré péče techniky, takže to není taková záhada. Tam je víc, než házení fotbal, hraní videoher atd., to mohou být sdíleny mezi otcem a synem.

Doufejme, že jako dospělý, že jste vzal čas, aby zjistili, jak se postarat o vaše péče potřebuje.

Jste se naučili, jak se dostat perfektní oholení (ať už je to mokré nebo elektrické holení); jak udržet vaše pleť vypadá skvěle; obecně, jak vypadat co nejlépe.

Zde přichází Zen součástí! Když přijde na meditaci, jsem chtěl cvičit a doporučit meditace Vipassana. Meditace Vipassana je cesta transformace sebe samého prostřednictvím sebepozorování. Zaměřuje se na hlubinné propojení mezi myslí a tělem, které můžeme přímo zažívat pomocí ukázněné pozornosti na tělesné pocity, které tvoří život těla, a které se neustále propojují a podmiňují život mysli. Je to pozorování-based, self-průzkumná cesta ke společným kořenům mysli a těla, rozpouští mentální nečistoty (vede k vyrovnané mysli plné lásky a soucitu). Nejvíce standardní způsob, jak cvičit, je jednoduše sledovat dech jde dovnitř a ven z nosu. Jednoduše zaměřit se na dech, pozorování tělesných pocitů. Poté, co i jen pár minut, můžete se cítit sami sebe, stát se více soustředit a v klidu. Můžete také meditovat, když budete chodit tím, že prostě pozorování, každý krok vás vzít nohy na zem, pohyb chodidla při každém kroku, atd. Dělá to vás přivádí zpět k “teď”, uklidňuje mysl a zaměřuje.

To může také být vykonáván zatímco vy ženicha sami. Ano, věřte tomu nebo ne, můžete meditovat, zatímco vy děláte vaše grooming rutina ráno nebo večer. Zde je příklad, jak si můžete přinést zen do vašeho rutinní holení. Hlavním bodem tohoto typu meditace je pozorovat své tělo během aktivity. Jeden způsob, jak to udělat, je zpomalit své pohyby. Být 100% vědom své paže, jak to zvedne břitva. Pokud praxe dělá mokré holení, sledovat pohyb paže, namočením žiletky v teplé vodě. Jednoduše sledovat každý krok vašeho života věnovat pozornost na různé pohyby vašeho těla. Udržet vaši pozornost, stejně jako je to možné na přítomný okamžik. Pokud vaše mysl začne putování o tom, co děláte k večeři, nebo to, co setkání budete mít, jednoduše vrátit svou pozornost na přítomný okamžik. Sledujte pocity nůž, jak to klouže přes obličej. Pozorujte, jak se vaše tělo stojí, co vaše ruka je vede. Nesuď nic. Neexistuje žádný “správný” způsob, jak to udělat. Klíčové je, aby jen sledovat zkušenosti. Můžete dokonce získat lepší oholení, protože budete mít více vědomi toho, co děláte! Můžete to udělat také, když ve sprše, a dokonce i v noci, když vaše očištění vaší pokožky. Při čištění své kůži pozorovat pocit čistící prostředek v ruce, vířící pocit, jako byste kružte po obličeji, atd. Je to skvělý zvyk se dostat do. Čím více budete dělat, tím soustředěnější a klidnější budete. Bod nejvíce meditace je přivést vás k přítomný okamžik, aby vás v “teď”. To je skvělý způsob, jak zůstat v přítomnosti a dát si dar klidnější život.

LEAVE A REPLY