Zdraví a Wellness

Pojem zdraví a wellness jsou často používány zaměnitelně, ale významy jsou mírně odlišné od sebe navzájem. Zdraví lze definovat jako stav našeho fyzického bytí, ať už dobré nebo špatné. Náš zdravotní stav závisí na různých faktorech, jako je dědičnost, životní podmínky, výběr potravin a nápojů, fitness a cvičení, spánek a odpočinek, myšlenky a náš emocionální stav mysli. Wellness na druhou stranu je definován jako celkový procesy udržování všeobecného stavu dobrého zdraví, to znamená vědomé rozhodnutí osoby podílející se na zážitek wellness zatímco zdravotní jednoduše znamená, že osoby stavu.

Kombinované frázi zdraví a wellness

Může být jednoduše definována jako snaha o celkový zdravotní stav tak daleko, jako lidské bytosti jsou znepokojeni. Termín je často používán jako nástroj pro podporu a lepší životní styl. Zdraví a wellness slogan se stal mocným nástrojem v rukou marketingu v různých aspektech lidského snažení. Nicméně, mnoho lidí jsou komplexní postoje k zdravému životnímu stylu, zatímco některé společnosti jsou zaneprázdněni hrabání v zisku.

Mnozí prodejci potravin, fast food kloubů, vitamíny a výživové doplňky mohli vidět zvýšení poptávky po jejich produktech v důsledku trendy v oblasti zdraví a wellness. Nicméně mnoho společností budou negativně ovlivněny tímto trendem, příkladem je tabákových výrobků, výrobců a rychlého občerstvení klouby – ale oni začali úpravě své strategie tak, aby vyhovovaly požadavky zákazníků tím, že zavádí další značky svých výrobků, které mohou dokonale zapadají do spotřebitelů, potřeby a aspirace.

Jízdní faktory závěje v oblasti zdraví a wellness byly připisovány rychlost, při které obezity se zvyšuje mezi Američany 1990 – 2005. Vysoká míra onemocnění srdce, rakoviny a různých onemocnění souvisejících s potravinami roste na astronomické ceny. Tyto krvavé příběhy nakonec upoutal pozornost lidí na potřeby pro zdravý životní styl, tento objev byl vyrovnaný s řadou odpovídající výzkumy a hodně věcí, které byly odhaleny o lidské anatomii a její související zdravotní rizika.

Proto, zdraví a wellness může být řekl, aby byl multidimenzionální problém, protože to může být přičítáno k celku lidské existence. To zahrnuje vytváření vědomého úsilí o zlepšení osobních celkový zdravotní stav, nejčastější elementární slogany v podnikání, zdraví a wellness jsou:

Jíst zdravé potraviny:

Zdraví spotřeby potravin je považována za nejdůležitější faktor v dosažení dobrého zdraví. Zdraví a wellness znamená, že jídlo jsme si je také odrazem našeho fyzického zdraví. Proto, zvyky zachování rozumné stravy se staly hlavní hnací silou v obecnou představu o zdraví a wellness.

Udržovat Se V Kondici:

Udržovat se v kondici, nemusí vždy implikovat zvedání těžkých vah, ale obecně se domnívá, že zdraví a wellness musí obsahovat spoustu fyzické cvičení, jako je chůze nebo pomoc v domácnosti jader.

Snížit dobré jedy:

Zdraví a wellness trendy, zahrnuje kácení na nebezpečné potraviny, které mohou způsobit onemocnění, některé návyky, které jsou společensky přijatelné, ale má výsledný vliv na naši celkovou pohodu. Některé dobré jedy jsou kouření, dodržovat rychlostní limity, nebo se vyžívá v přebytku tučných jídel spotřeby.

Pozor, Tam Je Válka Na Naše Zdraví!

Tato zpráva zejména jde ven, aby ty ‘ne.’ Pro pohodu vás, vaši rodinu a přátele je důležité, že budete dbát na následující informace. Tam je válka na naše zdraví. Vyhlášené v rámci organizace některých jednotlivců na vysokých místech je tajné agendy systematicky ničí zdraví značná část světové lidské populace.

Proti této plánované agendy je nutné vzdělávat sami na to, co se děje: informovaně Se rozhodovat o své zdraví a zároveň vzdělávat ostatní, aby udělali totéž, Než jsem se do toho, za prvé, tady je trochu pozadí.

Fabiánská Společnost byla pojmenována po Fabius Maximus, Římský diktátor/obecné. Jeho nárok na slávu byl jeho vojenské strategie. Místo aby bojovali, bitev, kde vítězství nebo prohra by výsledek byl zaměstnán taktika, kdy měl svou armádu oslabit nepřítele přes dlouhé časové období. Pak, s nepřítelem tak oslabena, jeho armáda by jen krok a převzít jen s malým odporem.

-To je analogie toho, co se děje s vládnoucí elita zdraví agenda: Poté, co systematicky ničí zdraví značná část světové lidské populace, kteří jsou stále naživu, bude tak oslabený, má malý odpor nabídnout, vládnoucí elity se poté převzít a dělat, co chtějí pro své plánuje Nový Světový Řád, globální fašistickou diktaturu.

Válka na potraviny a GMO (geneticky modifikované organismy)

Jako součást plánu vládnoucí elity chtějí mít úplnou kontrolu nad světovými zásobami jídla. Jejich strategie je vlastní a kontrolu dodávek potravin v podobě GMO. Záměrem je, aby nás konzumovat jídlo tak, že zase budeme pak být upraven konzumaci toxické geny, což oslabuje naše zdraví.

Dostat GMO přijal, s zkresleny věda se pak vyplatí některých vysoce postavených politiků schválit určité zákony, které jim dávají potřebnou svobodu k prosazování jejich agendy… Místo policie GM korporace, v tradici klasické efektem “otočných dveří” scénář řada těchto politiků pracovat pro ně.

Nezdravé jídlo

V průběhu let, to by mělo přijít jako žádné překvapení pro mnohé, že jsme zaznamenali nárůst v high-cukr, high-sůl, ošklivé trans-tuky, chemické naloženého metabolický jed nezdravé jídlo, které odpovídá 1% nárůstu obezity každý rok a celý katalog se zvyšuje onemocnění. Nezdravé jídlo má vliv cílení některých nervových buněk v konkrétní oblasti v mozku, což je vysoce návyková.

– Tohle všechno se děje, zatímco vládní směrnice měla za následek zpřísnění kontroly na některých prodejnách zdravé výživy s jejich vitamíny a minerály… a dávat tyto alternativy nespravedlivě špatnou pověst.

Nucené očkování

Další formou zasahovali tyranie existuje v vláda tlačí na nucené očkování. Související směrnice spadají pod rouškou ‘děláme jen to, co je nejlepší pro vás, ale to nemá logiku, protože tam je tuna přezkoumána písemné důkazy, které ukazují, že očkování může být neúčinné, protože velmi nemoci očkováni, nebo dokonce poškodit a zabít s jejich toxicity a toxické přetížení.

Děti byly cílené obdrží něco jako 25 plus očkování před 6 let, oslabení jejich imunitního systému, případně pro zbytek jejich života, který, jako součást Fabius Maximus taktika, bude se na ně roste až k být jednodušší na ovládání, kvůli oslabující nemoci. Pak tam byli množství informátorů odhalení týkající podvodné věda…

Jako opak politické strany mainstreamových médií nemají probrat a jsou pro očkování. To proto, že oba opačné politické strany a média hlavního proudu jsou ovládány vládnoucí elity s jejich vlastnictví nadnárodních farmaceutických společností, kteří poskytují vakcíny.

– Tyto politiky/plány ovlivňují naše osobní suverenity a svobody, popírá nás právo rozhodovat sami za sebe na zdraví, nemluvě o pronásledování bychom měli odmítnout… Mnoho forem účinné přírodní alternativy léčby byly neprávem zrušil, zesměšňována a potlačována, protože jdou proti lékařské/farmaceutické provozovny je vysoce ziskový model.

Na závěr

Tento velmi stručně ukazuje, jak a proč tam je válka na naše zdraví: válka na lidský druh. Pokud máme vzít zpět své právoplatné suverenity, činit informovaná rozhodnutí o zdraví, pak je čas, aby si aktivní. To je moje prosba ptát, abyste se ke mně připojili v kampani jakýmkoliv způsobem, můžete.

Author at Továrna na Zdraví | Website

Růžena vyrostla v rodině zdravotnických profesionálů. To ji inspirovalo k tomu, aby se stala registrovanou dietoložkou. Nyní má více než 26 let zkušeností - pracovala jako klinická dietoložka v rodinné poradně i v oblasti kritické péče. Jako wellness poradkyně poskytuje Růžena lekce zaměřené na zdravotní problémy a krásu. Ve své soukromé poradně pak klientům pomáhá v oblasti výživy a funkční medicíny. Vytvořila plán se zásadami, které umožňují ženám cítit se a vypadat co nejlépe. Jelikož sama dodržuje tyto zásady, stala se symbolem své poradny – příkladem zdravého života.

LEAVE A REPLY