Vypadávání Vlasů: Bití Genetický Kód

Vypadávání Vlasů: Bití Genetický Kód
Rate this post

Vypadávání vlasů postihuje zhruba 35 milionů mužů a 21 milionů žen ve Spojených Státech osamocený. Tato choroba sice není život ohrožující, má hluboký dopad na self-esteem, self-důvěru a self-vnímání. Řídnutí vlasů může často pozvat kruté poznámky i od rodiny a přátel. Vyhlídka, že ztratí své vlasy, a to zejména v mladém věku, může to dělat lidé cítí pocit ztráty identity a často je nutí do stavu skrývání problému, stejně se dá.

Vypadávání vlasů se zdá být děje v mladším věku, než kdy předtím. I na střední škole se začíná rozvíjet problémy s řídnoucí vlasy. Zatímco genetika jsou považovány za hlavní faktor v běžné formy plešatosti, existují preventivní kroky, kterými člověk může odrazit plešatost, než to začne. S ohledem na tyto kroky před nebo v časných stádiích vypadávání vlasů může pomoci vyhnout se další obtížné kroky dolů na silnici. Při couvání vypadávání vlasů je možné po řadu metod, tím dříve budete řešit problém, tím rychleji je vyřešen.

Znám Historii Vaší Rodiny

Dlouhý běh je mylná představa, že vlohu pro plešatost se dědí z matčiny strany. Nyní víme, že je možné, aby zdědil tuto vlastnost z jedné nebo obou stran. Podívejte se na své rodiče, prarodiče, sourozenci, strýčkové, tety, bratranci a sestřenice. Váš rodinný příslušník vlasy drží stopy, kde ta vaše může být. Pokud je stabilní vzor plešatost v rodině, to může být problém budete čelit v budoucnosti. Občas, tento rys přeskočí rodinného příslušníka v rámci jedné generace. Tento jev by mohl vysvětlit, proč jste ztratili vaše vlasy a váš bratr není.

Podívejte Se Na Znamení

Jestli si myslíš, že začíná ztrácet své vlasy, podívejte se na sdělovače známky a potvrzuji, že tohle je ten případ. Často vlasy vypadnou z jiných důvodů, jako je stres a/nebo špatný zdravotní stav. Je důležité si uvědomit, že non-plešatí lidé ztratit 50 až 100 vlasy každý den. Když vidíte, navíc vlasy se hromadí ve sprše, na vašem polštáři, nebo v váš kartáč na vlasy, to by mohlo znamenat časných stádiích vypadávání vlasů. Nejlepší způsob, jak říct, pokud jste zažívá vážné vypadávání vlasů je samostatně zkoumat své vlasy s jedním nebo dvěma zrcadly. Podívejte se na nerovnoměrné vzory vlasů a/nebo pár chlupů, chybí v jasné skvrny. Použijte kartáč nebo hřeben, aby se přesunout vlasy stranou pro bližší inspekci. Pokud tam je vážný problém, budete vědět.

Relaxovat

Pokud jste se začínají ztrácet své vlasy, které jste našli v nejvíce optimální doba. V tomto bodě, jste identifikovali problém a jsou schopni začít se s tím vypořádat. Čím dříve se identifikovat vypadávání vlasů jednodušší je to zvrátit. Dokonce i ti s více vážné vypadávání vlasů mají možnost s tím něco udělat. Pokud jste bývalý a jsou v rané fázi, máte výrazně zkrátit vaše utrpení.

Přijmout Opatření

Mnoho lidí, zejména muži prostě přijmout vypadávání vlasů. Je-li vaše vlasy je pro vás důležité, měli byste se přihlásit se na tento postoj. Existují různé způsoby, jak zvrátit vypadávání vlasů v mnoha etapách. Akce je životně důležité pro ty, kteří chtějí, aby jejich vlasy zpátky. Vypadávání vlasů poškozený, musí být aktivní o své dilema a začít zkoumat možnosti léčby.

Existuje mnoho metod, zda jsou klinické, chirurgické, nebo přírodní k léčbě vypadávání vlasů. Pokud jste rané fázi poškozený, šampon formulovány tak, aby odstranit DHT bude určitě pomůže udržet většinu svých vlasů. Pro někoho, kdo není ztrácí své vlasy, ale geneticky zlikvidovány k plešatosti, pomocí speciální šampon by mohl zabránit plešatosti úplně.

Bití Genetika Vypadávání Vlasů

Zatímco mnozí věří, že pokud se chystáte být plešatý, tam je nic, co lze udělat o tom, to je prostě nesprávné. Ztráta vlasů může být léčena v jakékoliv fázi. Pokud si myslíte, že ztráta vlasů je v budoucnosti na základě vaší rodinné historii, začal se dívat na možnosti, než proces začne. V případě, že proces již začal, být aktivní a přijmout kroky k zastavení vypadávání vlasů a vypěstujte vlasy, které jste ztratili. Když máte pocit, nic, co lze udělat, aby vyřešit váš vypadávání vlasů, pamatujte, že kolikrát doktoři řekli, že pacienti budou nikdy nebude chodit, jen se spletl o silné vůli pacientů. Lidé s predispozicí k hmotnosti problémy byly často schopen zůstat zdravý a fit. Zatímco genetika jsou faktorem vypadávání vlasů, být aktivní, může podstatně snížit vliv těchto genetika.

Ruzena Ruchterova
Author at Továrna na Zdraví |

Růžena vyrostla v rodině zdravotnických profesionálů. To ji inspirovalo k tomu, aby se stala registrovanou dietoložkou. Nyní má více než 26 let zkušeností - pracovala jako klinická dietoložka v rodinné poradně i v oblasti kritické péče. Jako wellness poradkyně poskytuje Růžena lekce zaměřené na zdravotní problémy a krásu. Ve své soukromé poradně pak klientům pomáhá v oblasti výživy a funkční medicíny. Vytvořila plán se zásadami, které umožňují ženám cítit se a vypadat co nejlépe. Jelikož sama dodržuje tyto zásady, stala se symbolem své poradny – příkladem zdravého života.

LEAVE A REPLY