Vypadat Mladší – Porozumět Vaší Pleti Zvrátit Příznaky Stárnutí

0
Vypadat Mladší – Porozumět Vaší Pleti Zvrátit Příznaky Stárnutí
Rate this post

Vaše kůže se skládá ze 3 vrstev: Epidermis, nebo vnější vrstva, Dermis nebo střední vrstva a Podkoží, pod nebo tukové vrstvy. Když pochopíte účel a funkci každé z těchto složek, můžete to udělat, co je nezbytné stimulovat růst a obnovu, která je nezbytná pro mladší vypadající.

Od doby, kdy jste se narodili, dokud vám dosáhnout vašich polovině 20. let, vaše pleť pracuje, jako by to byl navržen tak, aby. Pak, ve věku asi 25, pleti přirozený regenerační proces začne zpomalovat. Staré mrtvé buňky v Epidermis jsou nahrazeny pomaleji. Povrchové kožní buňky otočit pomaleji a rány trvat déle léčit.

Po 45, je to ještě horší. Kůže začíná tenké, náležitý ve velké míře k poklesu hormonů, které se vyskytuje s menopauzou. To způsobí, že kůže ztrácí pevnost a pružnost – se stal vlasů a volnější.

Spodní vrstva nebo Podkoží se primárně skládá z tuku a je navržen tak, aby tepelná izolace a šok absorpce. Jak člověk stárne, Hypdermis vrstva ztrácí tuku a stává se méně buclaté a hladké. Vrásky začnou tvořit. A počty krevních cév, snížení – způsobuje vaše pleť ztrácí mladistvý barvu a lesk. Aby to bylo ještě horší, gravitace je v práci, tahání na vaše oslabené kůže a způsobuje povislá.

Tady je to, co potřebujete vědět, aby se boj proti přirozený proces stárnutí.

Kůže zcela nahrazuje sobě asi jednou každý měsíc. Epidermis, nebo vnější vrstva se skládá z tvrdé, zploštělé, mrtvé buňky, které tvoří ochrannou vrstvu. Tato vnější vrstva mrtvých buněk se neustále zbavuje a je nahrazen novější buněk, které jsou generovány v Dermis, pak tlačil nahoru z níže. Když se tento proces zpomaluje s věkem a mrtvé buňky se hromadí na povrchu kůže, kůže se stává nudné a bez života.

Dermis je hustá síť specializovaných buněk: kolagen, který poskytuje strukturu pleti; elastin, který dává kůži její pružnost a schopnost natáhnout a získat tvar a fibroblastů, které syntetizují proteiny v kůži a opravy kůže. Buňky v Dermis jsou baculaté a kulaté, plné vlhkosti. Jako oni jsou vytlačovány směrem k povrchu, se stanou zploštělé a ztratí většinu z jejich obsahu vody.

Tak co byste měli udělat pro to, zvrátit příznaky stárnutí a regenerovat vaši pokožku?

Nejvíce důležité kroky v péči o pleť režimu jsou čistící a exfoliační. Musíte být jisti, vyčistit vaši pleť důkladně každou noc protože pokud vaše pleť není dokonale čistá, vaše produkty péče o pleť nebude pracovat, jako jsou určeny. Nechcete používat mýdlo – to je příliš tvrdé a bude pás kůže jeho vlhkosti bariéru. Místo toho použijte čistící prostředek s alfa hydroxy kyseliny, k otevření pórů a rozpustí olejové zátky. Další, použití toner jako 2. čistící krok k odstranění nečistot čistící prostředky často chybí.

Nejdůležitějším krokem je oloupat. To odstraňuje hromadění odumřelých buněk na povrchu Pokožky. Čím více budete nosit tuto vrstvu dolů, tím více vaše pleť bude zářit. Budete stimulovat buňky otočit a podporovat produkci kolagenu v Dermis. Když jste se zbavit vrstvy odumřelých buněk, vaše drahé produkty péče o pleť pak může proniknout do Dermis, kde jsou potřeba podporovat obnovu buněk.

Skvělá péče o pleť nemusí stát majlant. Po očištění a tonizaci, zatímco vaše tvář je ještě mokrá, použijte jedlou sodu jemně drhnout svou tvář v kruhovém pohybu. Pak opláchněte a osušte. Samozřejmě, můžete si koupit speciální exfoliants nebo křoviny, ale jedlá soda funguje také.

Měli byste používat peeling každý večer před spaním – a pak použít mikrodermabraze produkt jednou nebo dvakrát týdně. Mikrodermabraze by měl mít velmi jemné granule, ne velké ostré částice, jako jsou meruňky shell. Chcete leštit své pokožku, není poškrábání a dráždí ji.

Poté, co vaše pleť byla vyčištěna, tónovaný a exfoliovaných, budete chtít použít vodní bázi sérum, které pronikne do vaší Kůže a dodat bohaté peptidy stimulují kůži k výrobě čerstvé nové buňky.

Pak, budete muset vybudovat své kůži s lipid nebo tuk na bázi krémová hydratační krém, udržet vodu a vybudovat své pleti lipidovou bariéru. Chcete použít něco s bio-identické lipidy nebo ceramidy – vyhněte se minerální oleje a lanolin.

A konečně, nezapomeňte si sluneční ochranu. Příliš mnoho slunce expozice je číslo jedna příčinou předčasného stárnutí kůže. Ve skutečnosti, studie ukazují, že slunce je zodpovědné za 75% vrásky na tváři, stejně jako stařeckých skvrn na obličeji, rukou a hrudníku. Použít opalovací krém denní s alespoň SPF 15, ale SPF 30 je lepší.

LEAVE A REPLY