Vše, co Potřebujete Vědět O Mužské Neplodnosti

Vše, co Potřebujete Vědět O Mužské Neplodnosti
Rate this post

Ženské a mužské neplodnosti je docela běžné v dnešní době. Pokud máte pocit, že tam je problém s tím, vy a váš partner mít dítě, musíte pochopit příčiny ženské a mužské neplodnosti.

Příčiny Ženské a Mužské Neplodnosti

Neplodnost u mužů je způsobena několika různými faktory. Je nezbytné mít zdravé produkce spermií pro početí, aby se stalo. Tato spermie musí být dostatečně silný, aby proniknout do vajíčka. To bude potřebovat dobrou pohyblivost. Pokud je počet spermií je nižší než optimální, nebo spermie jsou nekvalitní, těhotenství se vyskytují jen zřídka. Problém by mohl být také to, že spermie není tvořen správně, nebo zemřou předčasně, dříve, než mohou dosáhnout vejce.

Ženy potřebují mít obě zdravé vejce a ucpání zdarma vejcovody aby pro početí. Ženská neplodnost je často způsobena porucha ovulace. Jaká cykly, ovulace jsou nezbytné pro zdravé vejce sestoupit do místa pro spermie dosáhnout. Syndrom polycystických vaječníků je jedním z více společných problémů v ženské neplodnosti. Ženské a mužské neplodnosti může být také v důsledku vrozené vady nebo genetika, která způsobuje poškození reprodukční systémy.

Ženské a mužské neplodnosti je léčit různými způsoby a prostřednictvím různých typů lékařů. Gynekolog často je první konzultace pro ženské neplodnosti a muži potřebují vidět urolog. Jednou příčiny ženské a mužské neplodnosti je stanovena správná léčba může začít.

Některá Fakta o Mužské Neplodnosti

Mnoho lidí by si myslel, neplodnosti jako žena problém. Faktem je, že až polovina všech případů neplodnosti jsou zhoršeny nebo způsobené mužské neplodnosti. Proto, to je důležité pro všechny neplodnosti testu zahrnout vyšetřování mužské neplodnosti, stejně jako ženské problémy.

Kauzální Faktory Mužské Neplodnosti

Neplodnost může být způsobena nulovou produkci spermií. Taková podmínka je známá jako azoospermie. Další stav se nazývá oligiospermia je tam, kde jsou velmi málo spermií přítomných v ejakulátu. Tím se výrazně sníží šance na početí. To může být také problém pohyblivost spermií. Spermie jsou přítomny, ale nelze přesunout dostatečně efektivně, aby účinek hnojení. Konečně, tam může být problém s formou a strukturu spermií, které mohou také inhibovat oplodnění.

Mužské Neplodnosti Testování

To je důležité pro pár, aby pochopili, že neplodnost postihuje muže i ženy. Problém nemusí ležet se ženou. To je důležité pro muže, aby se mužské neplodnosti test zjistit zdroj problému.

Mužské neplodnosti se provádí test s odběrem vzorku poskytována muž masturbací. Stejným způsobem, že darování spermatu je shromažďují. To se obvykle provádí v soukromí svého domova a dodáno ve stanovené lhůtě. Nebo se shromažďují v klinice plodnosti. Po spermatu vzorek odebrán, a lékař bude provádět mužské neplodnosti test na stanovení množství a kvality spermií.

Možnosti léčby Mužské Neplodnosti

Mužské neplodnosti test může ukázat, zda člověk má nízký počet spermií nebo pokud jeho spermie jsou nepravidelné. Pro diagnostiku, test bude probíhat, jak získat přesný počet spermií. Řešení jsou k dispozici pro tuto podmínku, nejsou na sobě těsné oblečení, snížení hmotnosti, přestat kouřit, a obecně vyhnout se extrémní teploty v dolní části těla regionu. Někdy plodnost léky mohou být použity k pomoci zlepšit počet spermií tak, že může úspěšně oplodnit jeho kamarád.

Mužská neplodnost může být výsledkem problémů s spermií a semenné tekutiny, nebo s reprodukční orgány. Varicoele je jedním častou příčinou mužské neplodnosti. Zvětšené křečové žíly, které jsou přítomny v spermatickou trasa způsobit tento stav. První známkou varicoele je vzhled velké rozšířenými žilami na šourku. Druhý znak je velké bezbolestný boule nebo oteklé oblasti na šourku. V některých případech, nejsou tam žádné symptomy vůbec. Léčba tohoto problému je jednoduše odstranit blokády a umožní normální průtok krve. Chirurgie se používá k svázat z postižené žíly. Mužské plodnosti řešení pro tyto problémy jsou obecně účinné.

Někdy léčba mužské neplodnosti může být jednoduše okamžiku změny chování jako přiměřený odpočinek. Váš lékař může doporučit méně častý pohlavní styk za problém nízký počet spermií. To je pomoci vybudovat lepší koncentraci spermií. Pokud hormony jsou viníky, léky mohou být použity k nápravě problému. Další účinná léčba mužské neplodnosti je umělé oplodnění, kde oplodnění dochází mimo dělohu. To může být velmi účinná léčba pro určité podmínky, jako je nízký počet spermií, protože jediné spermie je umístěn uvnitř vejce.

Dobrou zprávou je, že existuje mnoho možností pro mužské neplodnosti. Cena je stále levnější. Pokud jste se snaží otěhotnět po dobu jednoho roku nebo více, poraďte se se svým lékařem dnes o možných ženské nebo mužské neplodnosti diagnostika a léčba.

Pavel Michal author
Author at Továrna na Zdraví |

Pavel začal posilovat, když mu bylo 12 let, protože si všiml, jak vypadají muži na obálkách fitness časopisů. Vážil v té době 42 kg. Jeho strýc mu koupil sadu činek a knížku s instrukcemi a ve 14 letech už Pavel vážil 70 kg. Během dospívání získal sponzory pro své sportovní aktivity a teď je z něj úspěšný fitnes trenér, autor a kulturista, který nepoužívá steroidy. Pavel vystudoval tělovýchovu a má certifikát jako specialista na silový a kondiční trénink.

LEAVE A REPLY