Úžasné Jedlé Masky Pro Váš Obličej

0
Úžasné Jedlé Masky Pro Váš Obličej
Rate this post

Tam jsou všechny druhy výrobků péče o pleť v současné době na trhu, většina z nich obsahují složky, které ani nemůže být výraznější. Chemikálie, syntetické materiály, a dokonce i oleje se nacházejí v mnoha obličej myje a masek na trhu, které mohou být nebezpečné pro kůži a dokonce způsobit alergické reakce. Mohou se dostat docela drahé, zvláště pokud si koupíte ten, který se vám nakonec zahodil, protože to nefunguje dobře s váš typ pleti. Naštěstí, stále existuje způsob, jak udržet vaše pleť vypadá skvěle, aniž by se museli starat o to, co používáte na obličej.

Dělat si vlastní přírodní péče o pleť recepty je nejen jednoduché, ale to může být tak zábavné. Můžete použít i zbytky pro občerstvení, zatímco vy relaxovat a nechat přírodní ingredience jít do práce. Nemusíte navštívit specializované prodejně nebo koupit produkty on-line, aby se vaše vlastní jedlé masky; ve skutečnosti můžete najít vše, co potřebujete ve vašem místním obchodu s potravinami. Ovoce, zelenina, a dokonce i ovesné vločky může dělat zázraky na vaší tváři, tak dlouho, jak jsou používány správně a smíchán s správné ingredience.

Okurky jsou skvělý způsob, jak snížit případné otoky mohou mít pod očima, a můžete je jíst hned po použití je, pokud si život. Trvat dva tenké plátky a místo na vrcholu každého oka, a nechte asi pět minut. Když se provádí na denní nebo týdenní bázi, vaše oči budou vypadá skvěle v žádném okamžiku.

Ovesné vločky je další položky potravin, které funguje zázraky pro kůži, a to může být použit jako maska nebo peeling. Jahody, meloun, med a dokonce i vajíčka dělat velké masky, nebo můžete přidat trochu soli nebo olivový olej, aby se jim do exfoliační křoviny. Možnosti jsou opravdu nekonečné, pokud jde o používání potravin, na vaší tváři.

Med je jeden z nejlepších produktů, k použití na obličej.

Použití teplé umýt hadříkem vám obličej otevřít póry, a pak se stěr na medu na celý obličej. Můžete přidat trochu ovesné vločky, pokud máte mastnou pleť, protože to funguje, aby nasákly přebytečnou vlhkost. Nechte na obličeji po dobu asi 20 minut, opláchněte teplou vodou, a použít hadr se studenou vodou uzavřít póry.

Syrové vejce také skvělé masky, a můžete použít buď žloutek nebo bílá. Žloutky pracovat nejlepší pro suchou pleť, zatímco běloši jsou lepší pro mastnou nebo normální pleť. Porazit část vejce, kterou chcete použít, a aplikovat na obličej a krk. Odejít, dokud to vyschne, a smyjte teplou vodou. Vaše pleť se bude cítit, hladké, pevné a bezchybné po použití syrové vejce masku.

Meloun a jahody jsou skvělé pro pokožku, protože jsou obě plná bohaté na vitamíny a živiny. Můžete mash up meloun v misce, a ujistěte se, odstranit všechny semena. Přidání jahodové šťávy do mixu, pokud máte citlivou pokožku, nebo spálení sluncem, protože to funguje uklidnit a opravy kůže. Naneste silnou šťávu na obličej a nechte působit asi 30 minut, dokud šťávy utáhněte póry a čistí pokožku. Vaše pleť se bude cítit přirozeně hladší a pevnější po první aplikaci, a funguje stejně dobře jako facelift krémy nalézt v obchodech krásy.

Papája funguje jako skvělý složka v exfoliuje, protože je plná vitamínů a enzymů.

Můžete kombinovat ovoce s ovesné vločky a vody, a vaše pokožka bude přirozeně hladší a bez vady, po jen několik aplikací. Můžete si udělat silnější vložit vzorec a použít ji jako masku s stejné ingredience, jen tím, že přidá méně vody a šťávy ovesné vločky. Odejít, dokud to vyschne, a smyjte teplou vodou pro plný efekt.

Hnědá rýže mouky smíchané s malým množstvím citrónové šťávy dělá nádherný masku stejně, a funguje skvěle pro ty, kteří s extra olej na své kůži. Míchat asi 2 polévkové lžíce mouky s malým množstvím citrónové šťávy na pastu, ale ujistěte se, že jste zahrnují některé z buničiny ve směsi. Nechte působit asi 15 minut, nebo dokud to je suchý, a vaše pokožka bude pevnější, hladší a bez přebytečného oleje.

Mnoho potravin, které jsou zdravé jíst, jsou také zdravé pro naši kůži. Ovoce, zelenina, a mnoho dalších složek, dát naší pleti bohaté vitamíny a živiny, které potřebuje, aby se vypadat zdravě, a to nebude stát hodně. Příště jste v obchodě a je třeba koupit pleťové produkty, vedoucí pro oddělení potravin, spíše než mytí obličeje isle.

LEAVE A REPLY