Strava Recenze: Pohled Na Eco slim Alkalické A Cambridge Diet

0
Strava Recenze: Pohled Na Eco slim Alkalické A Cambridge Diet
Rate this post

To je fakt, že existuje mnoho eco slim stravy možností na výběr, tak si můžete být zmatený, na pravé z nich jít. Když to je případ, to neznamená, že nemůžete najít ten správný pro sebe. Zde jsou některé z nejpopulárnějších diet:

Eco Slim Alkalické stravy

eco slimJe založen na myšlence, že přebytek kyseliny v těle se obrátil na tuk, což vede k nárůstu tělesné hmotnosti. Ke snížení tělesné hmotnosti je třeba se vyhnout kyseliny-produkci potravin, jako je pšenice, maso, mléčné výrobky, rafinovaný cukr, alkohol, zpracované potraviny a kofein.

Místo toho, tyto potraviny byste měli vzít potraviny, které snižují hladiny kyselosti v těle. Toto volání pro vás, aby se hodně ovoce a zeleniny.

Tato dieta je skvělý, jak to rady, jste na správné potraviny jíst, aby se nejen zhubnout, ale také chránit před nemocemi, jako je artritida.

Jedním z hlavních nedostatků je, že tělo má přirozený mechanismus kontroly hladiny kyselosti, bez ohledu na to, zda budete mít dietu, nebo ne. Další chyba je, že to neznamená, doporučujeme náhražky potravin, které můžete vyhnout. Například, to vám neřekne, co byste měli vzít místo sýra a jogurtu.

Cambridge dieta

Ten je založen na myšlence, že když si vezmete počet hmotnost substituční produkty, které si zhubnout ve velmi krátké době. Tento eco slim kapky diet doporučuje vzít tyčinky, kaše, polévky a koktejly jako jediný zdroj výživy. Můžete si také vzít polévky a barů, spolu s low-kalorické jídlo.

Dobrá strana s této diety je, že můžete zhubnout ve velmi krátké době. Jídlo náhrad, které jsou nutričně vyvážené, a proto, nemusíte riskovat, že nezdravé.

Když to je případ, strava má řadu nedostatků. Například, to s sebou přináší řadu vedlejších účinků, které zahrnují: zápach z úst, únava, nespavost, sucho v ústech a zácpa. Další chyba je, že vzdát se normálního jídla a vyměňovat je s snack bary a koktejly může být nudné, a možná budete cítit, jako kdyby jste společensky izolované.

Závěr

Kromě těchto dvou diet, existuje mnoho dalších, které můžete zvážit. Například, tam je eco slim south beach, hubnutí světě, a zhubnout rychle. Bez ohledu stravy, které si vyberete, vždy se ujistěte, že jste nejprve poraďte se svým lékařem dříve, než začnete ji.

LEAVE A REPLY