Správné a co Špatné Muže Metody Péče o Pleť – A Trochu Rad, Které Vám Pomohou Vypadat Lépe

0
Správné a co Špatné Muže Metody Péče o Pleť – A Trochu Rad, Které Vám Pomohou Vypadat Lépe
Rate this post

To je neuvěřitelné! Stále více a více mužů jsou wising na důležitost mužské péče o pleť. Jsou si uvědomil, že péče o kůži není jen kosmetický problém. To je zdravotní problém. Pro muže péče o pleť metody může být nová zkušenost. S cílem získat nejlepší výsledky, musíte vědět o správné a špatné způsoby, jak se starat o vaši pokožku, spolu s několika málo rad, které vám pomohou vypadat lépe.

Čistí

Začíná své mužské péče o pleť s správné čištění je důležité. Špatné čistící metoda je overcleanse kůži. Nechcete, aby se svlékli vaši pokožku důležitých olejů, které udrží váš obličej a krk hydratovanou. Vyhnout se čistící prostředky, které obsahují alkohol. Bar mýdla mohou být také krutý. Budete vědět, že máte overcleanesed kůži, pokud to cítí těsné a suché po mytí.

Čištění obličeje a krku by mělo být provedeno jednou denně, nejlépe těsně předtím, než jdete do postele. Použijte jemný čistící prostředek, který obsahuje přírodní, aktivní složky, jako je Kaolin a bentone gel. Desetník velikosti množství čistící prostředek je obvykle vše, co budete potřebovat. Opláchněte teplou (ne horké nebo studené) vody. Jemně osušte.

Oloupat


Pro muže péče o pleť, který zahrnuje exfoliace, není obvykle nutné, pokud už se holí denně. Břitva exfoliates kůže, jak to holí vousy. Můžete často slyšet ženy vyjádřit závist, že muži kůže často vypadá lépe, než ženy. To je obvykle způsobeno exfoliační účinky holení.

Pokud nechcete holit pravidelně, můžete přidat exfoliační ošetření jednou týdně, aby vaše mužské péče o pleť rutinní. Jen ujistěte se, že používáte jemný peeling s malými zrny. Špatný způsob je oloupat s levnější křoviny, které používají větší zrna. Tyto křoviny mohou trhat a poškodit kůži.

Hydratují

Základní zákon mužské péče o pleť je, že použití hydratační je nutné pro těsnění v vlhkosti pleti. Přírodní bázi hydratační krém by měl být aplikován na obličej a krk po očištění. Opět desetník velké množství hydratační krém, který využívá přírodních, aktivních ingrediencí, bude snadno vstřebává, takže můžete cítit pohodlně ve své kůži. Špatné hydratační metoda je slather na velkým kusem hydratační krém, který může ucpat póry a udusit kožních buněk funkce.

Chránit

Největší riziko pro zdraví vaší pokožky je působení slunce, větru a znečištění životního prostředí. Nejen, že mají potenciál pro předčasně stárnoucí pokožku, mohou také dát si na riziko vzniku rakoviny kůže.

Pro muže péče o pleť, který podporuje zdraví pokožky musí obsahovat ochranu před těmito elementy. Zatímco mnoho dermatologů a odborníků pro péči o pleť se domnívají, že slunce obrazovka je “musí používat” péče o pleť produkt, tam jsou jiní, kteří věří, že syntetické složky (SPF), který tvoří většinu sun screen výrobky mohou být ještě nebezpečnější, než se na slunci. SPF faktory jsou syntetické produkty, které jsou absorbovány do kůže a pak do krve. Dlouhodobé účinky těchto látek ještě nejsou známy. Porota je stále na správné a co špatné metody pro sluneční ochranu.

Pokud musíte být na slunci na dlouhou dobu, pak je použití slunce obrazovky, které obsahují oxid zinečnatý nebo oxidu titaničitého jsou nejbezpečnější, protože tyto složky nemohou být absorbovány do pokožky. Nicméně, tyto krémy mají nevýhody, protože vytvářejí překážku pro sluneční paprsky, které nesou zásadní Vitamin D. Nedávné studie prokázaly až 60% Američanů trpí nedostatkem vitaminu D, což je částečně způsobeno enormní nárůst v použití slunce obrazovky.

Se můžete chránit před škodlivými paprsky slunce vyhýbáním se slunečnímu záření, kdy je nejsilnější…v době mezi 10:00 a 2:00 p. m. není-Li to možné, nosit klobouk, který poskytuje dostatek stínu před sluncem. Lehké, dlouhé rukávy jsou také doporučuje chránit pokožku na rukou.

Můžete zvýšit účinky pravé mužské metody péče o pleť pomocí těchto malých rad:

  • Pít dostatečné množství filtrované vody denně. To pomáhá flush škodlivé toxiny, které se hromadí ve vašich buňkách.
  • Zvýšit množství pestrobarevné ovoce a zeleniny ve vaší stravě. Tyto ovoce a zelenina jsou načteny s antioxidanty, které jsou tak efektivní v boji proti volným radikálům, které způsobují linky a vrásky.
  • Zvýšení vaší fyzické aktivity. Čím více budete pohybovat, tím více váš krevní oběh je zvýšena. Vaše krev nese zásadní kyslíku do všech buněk, pomáhá jim dělat to, co oni byli navrženy tak, aby udělat – udržet si zdravý a mladistvý.
  • Nemylte se o tom. Pokud jste člověk, který bere mužské péče o pleť vážně, pak byste měli být pomocí pravého metody péče o pleť a produkty, které vám pomohou BÝT zdravý, jak vypadáš.

LEAVE A REPLY