Společné Úlevu Od Bolesti

0
Společné Úlevu Od Bolesti
Rate this post

Sportovní-související činnosti, stejně jako se pádům a další zranění, může poškodit chrupavky v kloubu a pokud není k dispozici dostatek času na léčit, chronické bolesti a trvalé zdravotní postižení může následovat. Tyto činnosti a mimořádných událostí může zvýšit riziko osteoartrózy, zejména v případě, že je dopad zapojen nebo je tam riziko zranění vazů. Navíc, poškození kostní povrch může začít biologický proces, který vede společné degenerace. Toto, podle pořadí, často vede k revmatoidní artritida nebo osteoartróza.

Artritida je často chronické onemocnění, což znamená, že může mít vliv na člověka postiženého po dlouhou dobu. To nemůže být vyléčen, ale to může být léčena prostřednictvím různých metod a produktů. Učení, jak spravovat své bolesti kloubů dlouhodobě, je důležitým faktorem při řízení a kontrole nemoci a udržení dobré kvality života. Toto je stručný přehled některých metod, které trpící artritidou mohou používat ke zmírnění mnoha příznaků spojených s artritidou, zejména bolesti kloubů. Produktů, a to jak předpis a přes-the-counter, pro zmírnění artritické bolesti kloubů jsou popsány v Bolesti Kloubů Produkty.

Teplo a chlad

Tepla a/nebo chladu terapie se nedoporučuje, aby zmírnit příznaky spojené se všemi typy artritidy, a jako takový, je rozhodnutí, zda ji použít nebo ne, by měly být projednány s lékařem nebo fyzioterapeutem. Pokud váš poskytovatel péče určuje, že použití tepla a/nebo chladu je vhodné pro použití na vaše artritidy bolesti, je nutné určit, který druh teplota léčba by měla být použita. Vlhké teplo, jako je například teplá koupel nebo sprchu, nebo suchého tepla, jako jsou vyhřívací podložky, umístěné na postiženého kloubu po dobu asi 15 minut, může zmírnit bolest. Ledový obklad nebo sáček mražené zeleniny zabalený do ručníku a umístí se na bolavé místo po dobu asi 15 minut může pomoci snížit otok a zastavit bolest. Pokud máte špatný krevní oběh, nepoužívejte studené zábaly.

Ochrana kloubů

S cílem zmírnit stres z každodenní činnosti na postižený kloub, což může zhoršit stav a může vést k další zranění, dlahu nebo ortézu lze použít k povolit klouby k odpočinku a udržet je používán. Stejně jako mnoho jiných procedur, poskytovatel zdravotní péče, např. lékař nebo fyzioterapeut může vydávat doporučení a případně poskytnout vám s výztuhou.

Masáž

Masáž je spojena s dočasně zmírňuje bolesti kloubů, je jedním z hlavních příznaků spojených s artritidou, spíše než léčit základní příčinu ztráty chrupavky. Masážní terapeut bude obvykle lehce mrtvice a/nebo masírovat svaly kolem kloubu, což zvyšuje průtok krve do namáhaných prostor. Je důležité si uvědomit, že artritické klouby jsou velmi citlivé, takže masáž terapeut musí být seznámen s nemocí a problémů spojených s postižených kloubů.

Cvičení

Low-dopad cvičení, jako jsou protahovací cvičení, plavání, chůze, low-impact aerobik, a rozsah-of-motion cvičení může snížit bolest a ztuhlost při zvýšení pohyblivosti kloubů. Fyzioterapeut nebo sportovní trenér vám může pomoci naplánovat program cvičení, který vám poskytne největší užitek s co nejmenším stresu na artritidu-zdůraznil kloubů.

Snížení Hmotnosti

Kromě zmírnění některé příznaky, hubnutí spojené s cvičební program, je prospěšné při zmírnění extra zdůraznit, že kil dát na hmotnost-ložiska klouby, jako boky a kolena. Studie ukázaly, že ženy s nadváhou, kteří ztratili přibližně 10 liber podstatně snížena rozvoj artrózy v kolenou. Kromě toho, tyto studie naznačují, že pokud osteoartrózy již ovlivněn jeden kloubů, jako jsou kolena nebo kyčle, redukce hmotnosti sníží šanci na to, vyskytující se v druhé koleno nebo kyčel. Fyzioterapeut nebo sportovní trenér vám může pomoci naplánovat program cvičení, který vám poskytne největší užitek s co nejmenším stresu na artritidu-zdůraznil kloubů.

Transkutánní elektrická nervová stimulace (TENS)

Transkutánní elektrická nervová stimulace používá malé zařízení, které se nachází v blízkosti kloubů postižených artritidou a řídí mírné elektrické impulsy do nervových zakončení v okolí artritických kloubů. To je se domníval, že DESÍTKY bloků bolest, zprávy odeslané do mozku nervy a upravuje tělesné vnímání bolesti. I když DESÍTKY zmírňuje některé bolesti kloubů spojené s artritidou, to není kompenzovat zánět kloubů, která je spojena s artritidou.

Chirurgie

V některých extrémních případech osob s artritidou, chirurgie může být nezbytné. Chirurg může provést operaci k odstranění synovie, zarovnání kloubu, nebo v extrémních případech, nahrazení poškozeného kloubu umělým. Totální kloubní náhrada poskytuje nejen dramatickou úlevu od bolesti, ale také významné zlepšení ve společném pohybu a mobility pro mnoho lidí s artritidou.

LEAVE A REPLY