Silane Guard – názory, cena, kde koupit

Silane Guard - cenaKaždý majitel auta by chtěl, aby jeho auta vypadala úplně nová, tak dlouho, jak to jen půjde.  Budete chtít, aby ji udrželi čisté, lesklé a elegantní, stejně jako poprvé, když jsi jel ze showroomu. Pocit z jízdy vaše auto na ulici, protože věděl, že je dobře udržované nějak dává pocit hrdosti.

Silane Guard Cena – 50%

Údržba vašeho auta vyžaduje čas a úsilí, a to i se základními věcmi. Pravidelné čištění může být pro některé již náročné. Většina majitelů by se zdála spokojená s mytím a voskem z nedaleké myčky aut. Tvrdé štětiny a nízkokvalitní použité výrobky však mohou způsobit více škody než užitku. Také trosky shromážděné pěnivým kartáčem mohou poškrábat povrch vašeho vozidla.

Užívání trasy do-it-yourself může být nejbezpečnější přístup k čištění a zároveň udržovat své auto. It is an opportunity for you to personally take care of your car with quality products. Aby vám pomohl udržet si leštěný vzhled vašeho auta, Silane Guard se vám bude hodit.

Nanášej nátěr na auto jako profesionál.

A každý den se na něj podívej!

Návštěva www.silane-guard.cz

Získejte 50% slevu, pokud si objednáte dnes!

Co je Silane Guard?

Silane Guard je revoluční lakovací výrobek od Willsona, japonské společnosti.  Je formulována tak, aby udržet sílu svého vozu nátěru a zvýšit povrch vašeho vozu, aby to hladký a lesklý povrch. Tento povlak dokončení trvá déle než rok; a vše, co potřebujete, je jen denní šampon pro vaše auto a to by mělo být dost, aby vaše auto vypadat elegantní každý den.

Působí na jakýkoli typ povrchu laku a nevyžaduje žádné míchání, protože se skládá pouze z jedné složky na rozdíl od jiných výrobků. Jedno balení stačí na 2-3 vrstvy povlaku.

Následující jsou přínosy pro použití Silane Guard:

  • Udržuje zářící a nasycenou barvu těla vašeho auta.
  • Dá to tvému autu dokončit zrcadlo.
  • Poskytuje vodotěsný účinek
  • Slouží jako Ochrana před lehkými škrábanci

Přečtěte si více o Silane Guard

Silane Guard-jak to funguje?

Silane Guard - Kde koupit

Silane Guard se také nazývá “tekuté sklo”, protože dává vašemu autu zrcadlově leštěný vzhled. Není založena na epoxidové pryskyřici a neobsahuje žádné abrazivní látky, jako jiné výrobky. “Tekuté sklo”, proniká do trhlin; zamrzne a pak vytváří tvrdou vrstvu, která vyplní trhliny, dávat své auto, které hladký a leštěný vzhled. www.silane-guard.cz

The product also gives your car that waterproof effect. Chrání barvu před negativními účinky kyselého deště.  Když prší, voda zůstane na barvě vašeho auta a jakmile začne vyschnout, hlína a další kontaminanty, které byly v dešťové vodě, jsou ponechány za sebou.  Ale pokud vaše auto je potažené Silane Guard, To bude jen způsobí, že voda se stačí sjet z povrchu, odpuzuje déšť, vodoznaky, a umýt vodou nečistoty od nalepení k povrchu vašeho vozu.

Obecně platí, že Silane Guards slouží jako ochranná vrstva vašeho auta před škodlivými účinky prachu ve vzduchu, slunečních UV paprsků a vody.

Povlak trvá více než rok a k udržení lesklého povrchu je zapotřebí pouze osvětlení.

Silane Guard Cena – 50%

Návod k použití přípravku Silane Guard

Dát svému autu zbrusu nový lesklý vzhled, je rychlé a snadné. Není třeba komplikované míchání, protože Silane Guard je již smíšené a vše připraveno k použití. Tady jsou schody.:

  1. Ujistěte se, že povrch vašeho auta je čistý a bez špíny, tuku, vlhkosti nebo vody.
  2. Dejte na tu houbu dostatečné množství Madžimba.
  3. Pomocí houby aplikujte jemné a lehké pohyby a počkejte 5-10 minut, než povlak uschne.
  4. Otřete povrch mikrovláknem.
  5. Naneste další vrstvy Madžimba podle potřeby.

Posudky / hodnocení společnosti Silane Guard

Mám své první auto už 7 let. Zvažoval jsem, že si pořídím novou. Stále běží perfektně a motor je stále skvělé, ale můj problém je s exteriérem. Má pár škrábanců tady a tam a barva vybledla. Byl jsem blízko k koupi nového, když můj přítel, který si půjčil moje auto, chválil, jak to stále běží hladce na silnici. Věděl jsem, že moje auto stojí ještě pár let na cestě.  Odložil jsem své plány na koupi nového. Přemýšlel jsem o způsobech, jak si vylepšit auto. Měl jsem to úplně detailní a byl jsem ohromen, jak skvělá práce byla odvedena na mém autě. Barva vypadá leskle a těžko říct, že to bylo sedmileté auto. Ptal jsem se, co dělají, a bylo mi řečeno, že aplikují Silane Guard povlak. Kéž bych to udělal dřív. Moje auto teď vypadá opravdu úžasně. Thanks to them and to this product.

–  Tomas  –

Podívejte se na internetové stránky výrobce

Použil jsem různé druhy vosku a všechny ty věci, které dělají vaše auto lesklé. Ale musím říct, že Silane Guard je řez nad ostatními! It ‘ s very easy to apply and the results really last long. Náš dům nemá garáž ani stín. V poslední době jsem použil auto povlak byl již před 5 měsíci přitom moje auto stále vypadá lesklé a hladké. Ani jsem ho nevzala do myčky, jen jsem si ho umyla sama a všechno je v pořádku. Když nás máma navštívila, myslela si, že jsem si přivezl úplně nové auto. Produkt rozhodně stojí za doporučení. Dalo to mému autu úplně nový vzhled.

–    Udělit –

Bylo to poprvé, co jsem šel na rande s holkou, kterou mám opravdu rád. V té době jsem neměl auto a musel jsem si půjčit tátovo auto. Chtěl jsem si půjčit jeho sportovní auto a udělat dobrý dojem na mou holku. Naneštěstí, dny před naším rande, měl můj táta zasnoubení a chtěl jet autem mimo město. Neměl jsem jinou možnost, než použít naše staré auto. Bylo to skoro klasické. Než táta odešel, ujistil se, že moje první rande bude nezapomenutelné, tak nechal Starý Mercedes Benz vyčistit a aplikovat Silane Guard. A když jsem uviděl to auto, nemohl jsem uvěřit, že je to stejné staré auto, které sedí v naší garáži. Vypadalo to nóbl a skvěle. I když staré, pořád to bylo dobré na cestě.  Moje holka byla opravdu ohromená, když mě viděla vyzvednout ji v tom starém autě. Bylo to rande, na které nikdy nezapomenu.

–  Zedník –

Nanášej nátěr na auto jako profesionál.

A každý den se na něj podívej!

Návštěva www.silane-guard.cz

Získejte 50% slevu, pokud si objednáte dnes!

Cena Silane Guard

Cena Madžimba je tak velká, jak jen její výhody mohou být. Ceny si můžete prohlédnout na webových stránkách oficiálního výrobce. Slevy až 50% a další propagační nabídky jsou také nabízeny na svých webových stránkách.

Silane Guard Cena – 50%

Kde koupit Silane Guard?

Za účelem zachování kvality a cenově dostupné ceny společnosti Silane Guard se výrobci rozhodli prodat a distribuovat svůj produkt výhradně na svých internetových stránkách. Tímto způsobem mohou zajistit, že jejich produkt zůstane rozpočtově šetrný a že jejich spotřebitelé budou mít jistotu o originálním a autentickém výrobku.

Shrnutí

Silane Guard - práceUdržování nedotčeného stavu vašeho auta, jak jsme viděli, je otázkou toho, být konzistentní při čištění a mít k tomu správné materiály. Dokonce i když máte zbrusu nové auto čerstvé ze showroomu, nebo jen nově natřené, konstantní vystavení škodlivé prvky lze postupně rozebrat, že ochranná vrstva. Opustí povrch vašeho vozu zranitelné a náchylné k poškození od slunce, je teplo, extrémní počasí, špína, znečišťující látky a další faktory. www.silane-guard.cz

Vnější povrch vašeho auta lze porovnat s kůží. Abychom udrželi zdravě vypadající pokožku, používáme ten správný druh výrobků, abychom ji ochránili před stárnutím, poškozením slunečních UV záření, nečistot, znečišťujících látek a dalších vnějších faktorů.  Proto aplikace správného povlaku na vaše auto poskytne ochranu před stejnými škodlivými faktory z vnějšího světa, které poškozují naši pokožku. Nanášení Madžimba na auto je jako nanášení krému na opalování s nejvyšším SPF na kůži.

Nemusíš za tuhle práci někomu platit. Vše, co potřebujete, je koupit produkt. Jakmile se dostanete na kloub věci, najdete to snadné a rutinní, a druh zábavné a odměňující zážitek. S Majimbem bude vaše důvěryhodné auto na silnici vždycky vypadat úplně nově.

Chceš mít zrcadlovou úpravu na autě?

Stabilní vodotěsný efekt?

Návštěva www.silane-guard.cz

Získejte 50% slevu, pokud si objednáte dnes!

Author at Továrna na Zdraví | Website

Věrka získala diplom zaměřený na vědu o výživě na jedné z nejlepších lékařských univerzit. Nyní pracuje jako výživová poradkyně. Je také autorkou mnoha knih o zdraví a kráse. Během psaní knih se zároveň věnovala vědeckému výzkumu. Ví, jaký přínos má zdravá výživa a informace, o které se se svými čtenáři dělí, jsou podložené vědeckými důkazy. Za své poslání Věrka považuje inspirovat lidi a pomoci jim vést co nejzdravější a nejšťastnější život.

LEAVE A REPLY