Sexuální Fantazie

Sexuální Fantazie
Rate this post

Někdy sexuální představy o někom jiném, než je náš partner nás dohnat v posteli. Někdy to je další žena, několik lidí, někdo, koho znáte, nebo něco jiného, to je určitě nepřijatelný pro slušné ženy, Co to znamená a je čas jít k psychiatrovi?! Tady je nějaké informace od sexuologa, že by vás uklidnit.a

Pojďme odkazovat na fakta. Nejsem si jistá, jak můžete výzkum něco tak nehmotného, ale vědci spočítali, že sexuální fantazie stane až 60% žen. Když přijde na muži jsou různých čísel v rozmezí od 35% do 76%. To se obvykle stává během masturbace nebo i sexuální styk, zvláště pokud nejste příliš blízko k partnerovi, nebo jsou v lásce. Pak je naše představivost nabízí více atraktivní obraz.

Takže to znamená, že fantazie se objeví tam, kde není láska? Ne nutně.

Možná bychom neměli hledat ani takový vzor, tyto dvě věci nejsou ani související. Pojďme se podívat na účel fantazie, spíše než důvod, proč k nim dochází. Proč se objevují, co přinášejí s nimi, jak se mění náš stav? Pomáhají nám dostat se vzbudil, soustředit se na sex, dostane nás do nálady, vhodné pro milování. Fantasy, která začala ve své fantazii dostane provádí na do reality. To je jako by si vytvořit dárek pro svého partnera, tímto způsobem můžete přinést něco ze svého vnitřního světa do kontextu vašeho vztahu.

Tak daleko jako láska jde, nebylo by souhlasíte s tím, že od člověka, se snaží, aby se vzbudil s pomocí některých technik, pak to znamená, že on nebo ona chce mít sex s jejich partnerem a je připraveni dát do nějaké úsilí do to? Nejsme vždy v dobré fyzické a psychické kondici, proto vzrušení může dostat zpoždění, i když to je člověk, máte hluboké city pro. Takže fantazie může sloužit jako nástroj, které vám pomohou být připraveni a nejsou v rozporu náš vztah, ale místo toho pomáhají udržovat to.

Předpokládá se, že na někoho myslí při sexu s jinou osobou, je téměř rovná podvádění.

Ať to nemusí být tak ukvapený. Nepleťte fantazie s realitou. Jinak být připraven, například, získat zadržen supermarket zabezpečení pro snění o pečivo, které nebyly zaplaceny v pro v registru. Kromě toho, dokonce i myšlenky o skutečné osoby, jsou stále částečně fantazie. Nemůžeme se dostat do další duši člověka a vždy se snaží uhodnout, co náš partner myslí nebo jak se cítí tím, že sami sebe na jejich místě. Proto, sexuální vztahy jsou oblasti, pro představy, spekulace a sny. Tenká látka, iluze, nás chrání před drsnost reálném světě. Člověk v lásce vidí svého partnera jako více atraktivní a magnetické, aniž by si všiml jejich nedostatky. Někdy krmení fantasy může být životně důležité pro vztah, například, aby se vzrušit, když uvidíte, že váš manžel nebo manželka 20 let. Nebo také pochopit, co to vlastně chci v této chvíli, a nechat váš partner vědět, řídit jejich akce. Nebo se rozšířit svůj sexuální repertoár, nebo znalosti. Nejprve budete hrát něco, co ve své fantazii, zkuste to na, že, jak jste se mohl realizovat a teprve pak praxe je v realitě. Všechno, co člověk získal ve světě fantazie a představivost, on nebo ona může přenést do reálného sexuálního života. Když oba lidé dělat, to dostanete získat double, double odrůdy, a samozřejmě dvojité potěšení! Když fantazie z partnerů chybí, nebo jsou chudí a unvaried, prostě nemám kde čerpat inspiraci od, a jako výsledek sex přichází vniveč.

Výzkum potvrzuje, že šťastné páry mají společný svět fantazie, což znamená, že oba z nich sní samostatně, ale pokud si porovnat své pozemky později se ukáže, že jsou podobné a vzájemně propojené. Tak emocionální jednotu a blízkost ve vztahu celkově jsou vyjádřeny v oblasti představivosti.

Samozřejmě se stane, že člověk není spokojen s něčím, co ve svém sexuálním životě, a on nebo ona se snaží kompenzovat tím, že nespokojenost s pomocí fantazie. Někdy se člověk snaží blokovat skutečný partner s pomocí iluze, pokud bojují, a nejsou blízko, alespoň na chvíli. Pak to je o důvod víc, dát volný průchod své fantazii. Protože z nějakého důvodu jste se rozhodla mít sex s konkrétní osobou v konkrétní čas, máte právo, aby ujistěte se, že máte dobrý pocit, a pak sexuální fantazie je ideálním nástrojem pro přijetí na aktuální situaci.

Takže jsou tam určité představy, které jsou nejen neslušné, ale jsou šílené?

Pokud si myslíte, že o tom, je láska opravdu tak rozumný? Pokud máte nějaké fantazie objevují do vaší hlavy, pak jste duševně zdravý člověk.

Nyní, tam je rozdíl mezi obsahem fantazie a skutečnosti, že se ještě objeví. Fantazie objeví, aby nám pomohli dostat vzrušený a získat potěšení. Tak daleko, jako to, co způsobuje, fantazie, aby se stalo a jaké konkrétní obrazy a obrázky stimulovat vaše přání je zajímavý předmět výzkumu v širším kontextu života. Například, pokud je fantazie vztahující se k exhibicionismu (zobrazení sebe nahou s jinými lidmi), pak lze předpokládat, že chcete zobrazit ostatním lidem něco, na co jste pyšný, nebo možná něco, co se skrývá. To může být nějaký nápad, nebo tajemství, které nemá žádný vztah k sexuální oblasti, a je jen samotné zobrazování v sexuálním kontextu.

Tam může být žádné morální úsudek, pokud jde o tělesné problémy. Je to příjemné pro vás, nebo váš partner? Pokud je, pak dobrá. Neexistuje žádný zákon, který nám zakazuje hledat po potěšení. A fantasy je nejbezpečnější, legální a neškodný pro vás a další způsob, jak získat potěšení.

Pavel Michal author
Author at Továrna na Zdraví |

Pavel začal posilovat, když mu bylo 12 let, protože si všiml, jak vypadají muži na obálkách fitness časopisů. Vážil v té době 42 kg. Jeho strýc mu koupil sadu činek a knížku s instrukcemi a ve 14 letech už Pavel vážil 70 kg. Během dospívání získal sponzory pro své sportovní aktivity a teď je z něj úspěšný fitnes trenér, autor a kulturista, který nepoužívá steroidy. Pavel vystudoval tělovýchovu a má certifikát jako specialista na silový a kondiční trénink.

LEAVE A REPLY