Pro koho je Xtrasize?

0
Pro koho je Xtrasize?
1.3 (26.67%) 3 votes

sexualnich-aktivitachNo, jaká je vaše celková výkonnost v sexuálních aktivitách?

Společnost Xtrasize tvrdí, že má silný a bezpečný přípravek s množstvím účinných xtrasize látek. Tribulus terrestris, semena kokotice, a dálší sloužky jsou uznány pro zvyšování produkce spermií pro intensivnější, silnější a citlivější orgasmy.

Řekněte ne předčasné ejakulaci. To znamená, že já jako zákazník a uživatel tohoto výrobku, bych měl mít schopnost kontrolovat ejakulaci a neuvolnit ji příliš brzy.

Škornice, známá jako (Tráva Nadrženého Kozla) stimuluje sexuální touhu a libido, aby byl sex mnohem příjemnější. Ženšen, Damiana, atd zvyšují energii a výdrž a zvyšují sexuální výkonnost pro větší uspokojení.

Plody Saw Palmetto jsou známé jako plody zlepšující zdraví prostaty a prevence před jejím rozšířením, což v podstatě podporuje a zachovává pánské funkce a sexuální zdraví.

Kromě toho, sexuální afrodiziaka, jako je list ginkgo giloba, plody hlohu, atd podporují větší průtok krve do erektilních komor penisu a mužských pohlavních orgánů, což léčí stav erektilní dysfunkce (ED).

Jak jsem již zmínil dříve, hlavním cílem Xtrasize je, aby muž začal fungovat mnohem lépe s tvrdší, pevnější a déle trvající erekci.

Jeden důvod, proč jsem nikdy nevyzkoušel tento přírodní přípravek, je protože, že žádné posilující mužské pilulky nijak dramaticky penis nezvětš, což znamená, že vám žádný doplněk nepřidá 8 – 10 centimetrů. Jenže to já potřebuju. Potřebuju pár centimetrů navíc, abych měl vytouženou velikost penisu.

muz-s-merici-paska

Jak to vím? Bral jsem některé pilulky na zvětšení penisu a já jsem byl jedním z těch nešťastných mužů, jejichš kamárád tram dole nevyrostl ani o kousek, a přitom to byl vždy můj cíl.

Podle našich zdrojů,  Xtrasize pilulky poskytují erekcím silný impuls, který vám dává pocit větší penisu během erekcí, díky masivnímu přísunui krve do topořivých těles.

A tím pádem to jen “pomáhá” zvětšit veloikost penisu!

Jak brát Xtrasize?

Doporučují nám brát 2 pilulky denně. Radí nam spolknout 1 pilulku ráno a 1 pilulku večer.

Tvrdí, že bych si měl všimnout zlepšení v prvním týdnu, protože tělo začne přijímat ingredience a připravuje se na změny. Ale pro získání plného užitku, bych musel pilulky brát denně po doporučený čas 3-6 měsíců.

Dodávají, že jakmile jednou přestanu brát prášky, efekty nezmizí, protože to posiluje mužský reprodukční systém, a tak by uživatelé měli býts schopni mít pevnější a tvrdší erekci, plus prožívat pozitivní sexuální zážitky pro lepší sexuální život.

LEAVE A REPLY