Porazil Deprese S Pohybem

0
Porazil Deprese S Pohybem
Rate this post

Deprese bere svou daň na lidi po celém světě. Většina z nás se cítil vyhořelý nebo na dně občas. Mnozí z nás se cítil mnohem horší, dost špatné, aby vyhledali lékařskou pomoc, protože to je převzetí a ničí naše životy. Bohužel lékařskou pomoc, má některé dosti nezdravé vedlejší účinky, jako jsou náklady, změny nálady, zdravotní problémy a skutečnost, že problém stále zůstává, i když se cítíme o trochu lépe na krátkou dobu. Vědci jsou nyní dokazuje, že je jeden způsob, jak ke zlepšení deprese, která nemá žádné vedlejší účinky a dát trvalé výsledky. Cvičení.

Cvičení psycholog Andrea Dunn, Ph.d., z The Cooper Institute v Dallasu zprávy, jak efektivní cvičení může být v léčbě deprese. “To má vliv na biologii v mozku v stejným způsobem, že anti-depresivní léky,” říká. Chemické mění léky přinutit tělo, aby se závislý a nikdy nedovolí, aby nerovnováhy v překalibrovat a přijít na stabilní úrovni. Tak jak se cvičení skutečně pomoci, pokud jsou klinicky depresivní?

Výzkum nyní ukazuje, že depresivní pacienti mají velmi nízké hladiny serotoninu a cvičení je jedním z nejlepších způsobů, jak je to možné pro zvýšení těchto úrovní. I když historicky deprese byla považována za znak stavu, důkazy naznačují, že deprese vyplývá z nedostatku dostupných serotoninu.

Kromě zvýšení hladiny serotoninu, cvičení bojuje deprese v mnoha různými způsoby. Některé z nejvíce snadno patrné jsou rozdíly;

  1. Lepší fyzické tělo; méně tuku, více svalové hmoty.
  2. Tělo funkce lepší.
  3. Velký nárůst energie v důsledku stále více aktivní.
  4. Méně časté změny nálad. Celková nálada se stává aktivní.
  5. Více pozitivní pohled na život.
  6. Myšlení se stává jasnější.
  7. Větší sebevědomí a důvěru v důsledku stává zdravější a lépe vypadající lepší fungování těla.
  8. Zvládání stresu se stává snadnější. Jistý řeč těla jako stál vyšší, hledá lidi do očí a zhluboka dýchat se předpokládá.

Změny výše uvedených způsobit dominový efekt, který zvyšuje jiných oblastech našeho života. Když se tyto oblasti zlepšit, tak se způsob, jak lidé vnímají vás. Když jste projekt štěstí a důvěru, že je originální, lidé přirozeně reagovat ve více pozitivním světle. Tak, začíná pohyb nebo cvičení program může začít, aby nás učí, jak převzít kontrolu nad našimi životy a tvar je, jak jsme chtěli, i když ho vyřešit všechny naše problémy. To není lék, ale způsob, jak začít se dostat zpátky na trať.

Takže to, co je nejlepší cvičení program pro boj proti depresi?

To záleží zcela na vás. Pokud nenávidíte jít do posilovny každý den a ještě si vybrat cvičební program, který se odehrává v tělocvičně, s největší pravděpodobností budete nakonec dostat nudí stejné staré rutiny a nebude držet se ho. Cvičební program musí být dostatečně flexibilní, aby posílily své život. To jednoduše znamená, že musíte vybrat celkové fitness plán, který vás baví, které můžete dělat kdekoliv, kdykoliv, které si vyberete. Méně omezení, více pravděpodobné, že budete držet se ho. Proč? Protože vás to baví! Pokud jste jedním z těch těžce depresivních lidí, že se nemohou sebrat motivaci dělat něco pro nějakou délku času, to se stává absolutní nutností, že začnete s něčím, co máte RÁDI dělat. Poslouchat rady vašeho těla vám dává. Neexistuje žádný dokonalý plán následovat.

Musíte se naučit poslouchat své tělo. To je klíč k rychlejší výsledky a lepší motivace. Poté, co začnete být aktivní, pak vybrat cvičební program, který je dobře zaoblená a pomůže, aby vás na další úroveň. Fitness není rychlý fix kulka vyléčit všechny pro život problémy. Rychlé řešení obvykle pomáhá na chvíli a skončíme na začátku znovu, od začátku. Cvičení a zdraví je životní styl, neustálý proces, který vám pomůže trochu více každý den. Když jsme názoru, že tímto způsobem jsme daleko více pravděpodobné, že držet se ho na dlouho běžet, protože jsme pochopili od začátku, že věci, které vzít nějaké úsilí a času.

Někdy nemůžeme spoléhat jen na sílu vůle. Pokuste se identifikovat své silné stránky a dovednosti a aplikovat ty na cvičení. Změna není jednoduchá, ale nemusíme se snažit o monumentální změny všechny najednou. Zkuste užívat řadu jednoduché kroky k vašemu cíli. To může být velmi efektivní způsob, jak vybudovat do těch velkých cílů, které jsme všichni mají. Jen přijít na to, co je první krok pro vás.

LEAVE A REPLY