Péče o mastnou Pleť Není tak Odlišná Od Péče o Suchou Pleť – S Správné Rozhodnutí

0
Péče o mastnou Pleť Není tak Odlišná Od Péče o Suchou Pleť – S Správné Rozhodnutí
Rate this post

Účinný program péče o pleť není jeden program, se hodí všechny propozice. Alespoň, že je to konvenční moudrost. Mastná pleť péče versus péče o suchou pleť: Jak se liší měli osobní režimy pro každého? Jsou tam produkty péče o pleť jen efektivní pro jednoho jako pro druhého? Zdá se nepravděpodobné, že?

Zde je jednoduchý test, který si můžete vzít k určení typu vaší pokožky:

Umyjte si obličej s jemný čistič před ulehnutím do postele a dělat nic jiného. Ráno pečlivě zkoumat vaše čelo, bradu, tváře a nos. Mělo by být snadné zjistit, zda vaše kůže je suchá, hladká nebo mastnou v těchto oblastech, nebo ukazuje kombinaci těchto různých podmínek.

Lidé s mastnou pletí produkují větší množství vosku na povrchu jejich kůže zvané “mazu.” Mazu se měli rozpustit, když dosáhne povrchu pórů, ale když se příliš mnoho tohoto vosku je vytvořen, zkapalňování proces je inhibován.

Když se to stane, póry ucpané a často vedou k tvorbě černé tečky a skvrny.

Zde je péče o mastnou pleť nápad: Zvažte použití exfoliant dva až čtyři krát týdně. Exfoliants jsou brusiva používá k zbavit tělo odumřelých buněk pokožky na horní vrstvu kůže umožní nové kožní buňky na nižší úrovni, zvané dermis, na povrchu. Pomocí exfoliant bude také výrazně zvýší tok ropy z pórů odstraněním vosku z povrchu kůže.

Lidé s mastnou pleť, může chtít, aby zvážila exfoliant s obsahem salicylové kyseliny, přírodní látka získávaná z kůry vrby. Často se používá v léčbě akné, salicyclic na bázi exfoliants jsou zvláště účinné v chemicky rozpouští přebytečný olej z vnějšího povrchu kůže, které umožní nové kožní buňky na povrchu.

Suchou nebo citlivou je trochu vyžaduje trochu odlišné zacházení.

Zatímco exfoliants může být přínosem pro tyto typy pleti tím, že odstraní odumřelé vrstvy kůže, stejně jako to dělají pro mastnou pleť, nadužívání a ne pomocí správný druh exfoliant používá, může dále zhoršit problémy tím, že příliš vysychání kůže.

Dobré možnosti zahrnují exfoliants, které obsahují drobné hrubé částice jako je například ovesné vločky nebo jojobového korálky jako oni odstranit odumřelé kožní prostřednictvím oděru. Lidé se suchou nebo citlivou pokožkou by měli být také upozorněni, aby omezit použití exfoliants, jak se může dále zhoršit pleť. Jednou nebo dvakrát týdně by mělo být dost.

Exfoliační, je jen jeden jednoduchý krok, který může být použit v komplexní osobní péče o pleť režim, který může pracovat jak pro mastnou a suchou pleť. Zatímco jedno jediné řešení existuje pro všechny kožní podmínky, tam jsou některé přírodní ingredience se vyrábí na Novém Zélandu, které se mnoho dohadů a tajemství z péče o pleť tím, že kombinuje extrakty, které mohou být účinně použity pro všechny typy pleti. Tady jsou:

Babassu Olej – přírodní vosk získávaný z plodů Babassa palm se nachází v Amazonské džungli v Brazílii. Je to úžasné hydratační a vytváří hedvábnou texturu, která může být použita suché jak pro suchou a mastnou pletí.

Jojobový Olej – složení, tento olej podobá, “mazu” přírodní olej produkován v lidské kůži. Kvůli podobnosti s naší přírodní olej, to je snadno vstřebává do pokožky a představuje jen velmi malou hrozbu akné nebo nežádoucí kožní reakce. To hydratuje suchou pokožku a je vhodný zejména na mastnou pleť programů, protože to zpomaluje produkci ropy pro ty zatížen mastnou pletí.

Xtend-TK – stimuluje růst nových kožních buněk a obsahuje Funkční Keratin podobné základní protein nalezený v lidské kůži. Nejen, že je to úžasný hydratační krém a pleť omlazovací prostředek, ale také funguje jako neviditelná bariéra pro zadržování vlhkosti.

Phytessence Wakame se získává ze speciální Japonské mořské řasy a je pozoruhodný pro jeho vlastnosti související se zdravím v inhibici hyaluronidáza, enzym, který štěpí kyselinu hyaluronovou v kůži. Kyselina hyaluronová funguje jako lepidlo drží elastinu a kolagenových vláken dohromady, který dává kůži její plynulost, tón a pružnost.

LEAVE A REPLY