Omega936 Project – názory, cena, kde koupit

Nejnovější Vědecké poznatky o Prevenci Onemocnění Srdce
XV International Symposium on Atherosclerosis.

Toto Sympozium – koná jednou za tři roky Mezinárodní Aterosklerózy Společnosti – nabízí největší světové prezentace Omega936 Project nových výzkumných a klinických zjištění týkající se Aterosklerózy. Toto důležité setkání se konalo v červnu 14-18, 2009 v Bostonu, MA. Jako Ateroskleróza je základní příčinou obou onemocnění srdce a mozkové mrtvice, které dohromady představují více než polovinu všech úmrtí a nemocnosti ve vyspělých společnostech, a je zabijákem číslo jedna z NÁS občanů, takže pokrok v boji proti této nemoci by mělo za následek miliony zachráněných životů. Toto vědecké/lékařské jednání se týkala široké škály témat, od detekce, prevence a léčby kardiovaskulárních onemocnění na patogenezi Omega936 Project a biologii tohoto onemocnění, jakož i zásahu, jako je životní styl a farmakoterapii, která může zabránit tomu, aby z rozvojových na prvním místě. Přečtěte si více: www.omega936-project.cz

Omega936 Project – česká republika, složení, komentáře, podvod

Účinnost Statinů…

Jedním z nejdůležitějších jednání na této konferenci se podíval na účinnost statinů a byl dán Dr. Kastelein z Nizozemska. V současné době existuje česká republika sedm verzí tohoto léku k dispozici pro Omega936 Project klinické použití: atorvastatin, fluvastatin, lovastatin, pitavastatin, pravastatin, rosuvastatin složení a simvastatin. Přečtěte si více na webu výrobce: www.omega936-project.cz

Ačkoli sporný, většinu dat do dnešního dne zjistí, tyto léky mohou být klinické hodnoty v některých populacích. Podle Dr. Kastelein “Statiny léčba výrazně zlepšuje výsledky hypercholesterolemie a česká republika dyslipidémie Omega936 Project u pacientů tím, že snižuje jejich plazmatické hladiny nízkou hustotou lipidů, cholesterolu (LDL-C), čímž se snižuje četnost primárních a sekundárních kardiovaskulárních (CV) příhod.”

Však on také jasně najevo, že “…i přes koronární srdeční onemocnění (CHD) morbidita a mortalita byla Omega936 Project významně snížena po složení léčbě s těmito léčivy, to není zcela vyloučena.”

Proto je jasné, že statiny jsou léky neléčí-vše pro toto onemocnění, a pokud není v kombinaci s změny životního stylu, jako je výživa Omega936 Project a cvičení – a případně doplnění výživy – tyto a další léky mohou zabránit kardio vaskulární komentáře, onemocnění, pokud je použit samostatně.

Samozřejmě, že pro mnoho, takže ty potřebné změny v životním stylu bude eliminovat potřebu statin drog, v první řadě, ale komentáře to není pravda ve všech případech, jak někteří lidé mají genetické predispozice k Omega936 Projectdyslipidemie a kardiovaskulární onemocnění.

Dr. Kastelein uvedeno velké množství dat, která zkoumala účinnost statinů léky pomocí různých meta analýzy, recenze, a shrnul to, že i nejlepší výsledky z těchto léků ještě zbývá vysoká prevalence nemoci: “bylo opakovaně prokázáno, že dosažení 25-35% snížení LDL-C statin terapie Omega936 Project snižuje podvod kardiovaskulární riziko o přibližně jednu třetinu, přičemž dvě třetiny zbývající.”

Tak, To je jasné, že jako mono terapie (tj. používány jako jediná terapie), statin drogy nejsou odpověď na číslo jedna vrah Omega936 Project lidí v industrializovaných národů, ale jako součást kombinovaného přístupu, v některých podvod populacích, jsou potenciálně užitečné léky.

Bylo povzbuzující vidět, na této konferenci zaměření na životní styl a výživové doplňky, a to buď samostatně, nebo v kombinaci se Omega936 Project statiny, jako potenciálně účinné léčby pro kardiovaskulární choroby (CVD).

Omega-3 Mastných kyselin samostatně nebo v kombinaci se statiny

Tato konference měla obrovský množství výzkumu prezentovány na mnoha výhod omega-3 mastných kyselin, a to buď samostatně, nebo v kombinaci s různými statiny. Velké množství dat k závěru, že omega-3 mastné kyseliny jsou Omega936 Project účinné na zlepšení rizikových faktorů kardiovaskulárních onemocnění, a když se v kombinaci se statiny, více efektivní než samotné statiny. Více informací zde: www.omega936-project.cz

Omega936 Project – názory, forum, recenze, nežádoucí účinky

Například, Dr. Matsuzaki z Yamaguchi University Graduate School of Medicine, nastínil výsledky velké skupiny lidí, buď na statiny (kontrola) nebo na Omega936 Project statiny plus EPA (kyselina eikosapentaenová, omega-3 mastné kyseliny) pro prevenci názory ischemické choroby srdeční (CAD). Přečtěte si více na webu výrobce: www.omega936-project.cz

To byla randomizovaná zkouška EPA + statin (EPA skupina; n=1,823) versus statin (kontrolní skupina; n=1,841) v 3,664 pacientů s prokázanou CAD a celkový cholesterol Omega936 Project úroveň nejméně 250 mg/dL. Primární názory endpoint se týkalo závažných koronárních příhod (MCE).

To je důležité si uvědomit, protože většina studií se podívat na Omega936 Project změny v rizikových faktorech pro MCE – jako forum jsou změny v cholesterolu – versus to, co je skutečně důležité, což je to, zda je či není osoba trpí srdeční záchvat. Co je více zajímavé, bylo to velké studie zjistila, “žádný významný rozdíl sérových lipidů profily mezi dvěma skupinami v průběhu Omega936 Project sledovaného období.” Nicméně, “výskyt VM v EPA recenze skupina byla významně nižší než v kontrolní skupině.”

Stejně důležité, sub skupina lidí, kteří již měli MCE, statin + EPA group utrpěla výrazně nižší sazby Omega936 Project sekundárních událostí, pak kontrola/statin, pouze skupinu. V průměru, kontrolní skupina měla forum více než 20% míra VM na statin plus omega-3 (EPA), skupiny 15%.

Ještě více povzbudivé, ti, kteří dosáhli nejvyšší sérové hladiny EPA měl nejnižší VM sazby, tak si udělejte rybí oleje! Tento badatel Omega936 Project dospěl k závěru: “Tyto výsledky naznačují, že EPA by měla být aditivní k konvenční léčby pro recenze sekundární prevenci ichs.”

Výše byl doslova jeden z desítky studií prezentovaných na této konferenci potvrdil, že výhody omega-3 mastných Omega936 Project kyselin (zejména EPA/DHA) a výsledek, když v kombinaci s statiny, součinnost mezi nežádoucí účinky nimi je výsledek.

Hladiny DHEA předvídat smrt z kardiovaskulárních onemocnění u starších mužů.

Dr. Ohlsson z University of Gothenburg prezentovány některé velmi důležité údaje, které našel hladiny DHEA a DHEA-s u starších Omega936 Project mužů nežádoucí účinky silně předpovídali smrt kardiovaskulární onemocnění (CVD). Přečtěte si více o tom: www.oomega936-project.cz

Omega936 Project – jak používat, přísady, kontraindikace, práce

Jeho skupina se podíval na 2,639 mužů s průměrným věkem 75 let. Sledování těchto mužů o 4,5 roku, našli 328 úmrtí došlo s nejnižší úrovní DHEA a DHEA-s koreluje silně s těmi úmrtí. Nejdůležitější je, že se našel “asociace jak používat mezi nízkou DHEA a CVD smrti zůstal významný i po úpravě Omega936 Project na kouření, index tělesné práce hmotnosti, diabetes a hypertenze.” Přečtěte si více: www.omega936-project.cz

KOENZYM Q10 studií…

Tato konference viděli velké množství studií zaměřených na účinky CoQ10 buď samostatně, nebo v kombinaci se jak používat statiny. Většina pozornosti byla na CoQ10 je schopnost čelit zavedené pokles CoQ10 hladiny v tkáních u Omega936 Project pacientů užívajících statiny.

Jedna studie byl předložen zvláštní význam v tom, že ukázal, doplnění CoQ10 může výrazně snížit statin-spojené myopatie, které mohou zahrnovat přísady bolest, slabost a únava, stejně jako ostatní příznaky u Omega936 Project těch, kteří používají statiny. Dr. Fedacko, prezentovány závěry z jeho skupin dvojitě zaslepené studii jsou hodnoceny možné přínosy a CoQ10 suplementace kontraindikace selenu u pacientů s statin-spojené myopatie.

60 zařazeni byli pacienti podstoupili fyzikální, laboratorní včetně hladiny koenzymu Q10 a selenu – na začátku a po 1 měsíc a na konci přísady studie. Našli bolest Svalů, svalová slabost, únava a křeče byly přítomny ve 40, 21, 22, 18, 60 studoval respektive ještě “Všechny tyto příznaky zlepšily ve skupině pacientů léčených pomocí CoQ10…” Nicméně, Selen suplementace nebyla spojena s poklesem Omega936 Project práce statin-spojené myopatie.

Jak bylo uvedeno výše, tato studie byla jedním z mnoha, které našel na doplnění CoQ10 do léčby statiny být prospěšné. Jasně, CoQ10 je “musí používat” doplněk kontraindikace pro ty, kteří na statin drogy s ohledem na Omega936 Project to je dlouhý seznam výhod a v podstatě neexistující riziko nežádoucích účinků. Více informací zde: www.omega936-project.cz

Omega936 Project – cena, online, kde koupit, lékárna

Niacin Studií…

Další živiny, aby si velkou pozornost na této konferenci – a to buď samostatně, nebo ve spojení s statin drog cena terapie – byla vitamin Niacin (vitamin B3). Výhody Niacin terapie na hladiny lipidů v krvi byla dobře Omega936 Project stanovena a vztahuje značně v průběhu let na stránkách časopis LEF. Přečtěte si více o tom: www.oomega936-project.cz

Tato konference dále potvrdila, niacin jako terapie pro prevenci CVD. Několik studií Omega936 Project ukázaly, jak samostatně, tak v cena kombinaci s statiny, niacin zvyšuje hladinu HDL, snižuje plazmatické hladiny triglyceridů (TG) v krvi, stejně jako mají další příznivé účinky na rizikové faktory CVD.

Podle Dr. McGovern “Niacin je nežádoucí účinky mohou být rozděleny do 3 hlavních kategorií: kožní, metabolické a Omega936 Project zažívací.” Kožní nežádoucí účinky jsou “návaly horka” (vazodilatace) účinky, které mnoho zkušeností; červená kůže online doprovázené pálení a/nebo Svědění. Nicméně, Dr. McGovern uvedl, “novější prodlouženým uvolňováním niacinu, s aspirinem kde koupit profylaxe, jsou Omega936 Project spojené s přerušením sazby pro kožní nežádoucí účinky 6% na 10% v klinických studiích.”

Méně známý vedlejší účinek vysoké dávky niacinu terapie, jsou potenciální zvyšuje hladiny glukózy v krvi. Nicméně, nárůst je v průměru online přibližně 5 až 9 mg/dL se hladina glukózy v krvi se obvykle vrací k výchozím Omega936 Project hodnotám během relativně krátké doby. Pro lidi s normální hladinu cukru v krvi metabolismus (non diabetici) by to neměl být problém. Dokonce i pro diabetiky, jsou relativně malé lékárna změny hladiny cukru v krvi, a měla by být snadno řízeny prostřednictvím stravy a terapie.

Konečně, Gastointestinal nežádoucí účinky, které se objevují častější u žen – patří pálení žáhy, nevolnost, a průjem. Dr. McGovern uvedl, tito jsou obecně zvládnutelné prostřednictvím užívání tohoto Omega936 Project vitamínu s potravinami kde koupit a pomalu titrací dávky směrem nahoru. Došel k závěru, “S řádné vzdělání a poučení pacientů, niacin má vedlejší účinky, by neměla být překážkou pro léčbu…” Přečtěte si více na webu výrobce: www.omega936-project.cz

Závěry.

Jako při každé velké konference, výše uvedené je opravdu špička pověstného ledovce, pokud jde o velké množství výzkumu a informace prezentované na této důležité konferenci. Mnoho dalších živin, jako je česnek, zelený čaj, různé Omega936 Project polyfenoly, rostlinné steroly, L-arginin, a mnoho dalších, se ukázaly být lékárna potenciální přínos pro snížení rizika CVD – a nebo jako doplněk léčby léky, jako například statiny – stejně jako ostatní. Přečtěte si více: www.omega936-project.cz

Author at Továrna na Zdraví | Website

Růžena vyrostla v rodině zdravotnických profesionálů. To ji inspirovalo k tomu, aby se stala registrovanou dietoložkou. Nyní má více než 26 let zkušeností - pracovala jako klinická dietoložka v rodinné poradně i v oblasti kritické péče. Jako wellness poradkyně poskytuje Růžena lekce zaměřené na zdravotní problémy a krásu. Ve své soukromé poradně pak klientům pomáhá v oblasti výživy a funkční medicíny. Vytvořila plán se zásadami, které umožňují ženám cítit se a vypadat co nejlépe. Jelikož sama dodržuje tyto zásady, stala se symbolem své poradny – příkladem zdravého života.

LEAVE A REPLY