Má Vaše Mysl Omezit Vaše Tělo? Poznat Své Fyzické Limity!

Kdo je znát jejich Fyzické Limity?

Předpokládejme na chvíli, že nejsou tam žádné Fyzické Hranice, co vaše Tělo může dosáhnout, je omezena pouze na vaší Mysli. Pokud máte vítězného ducha, můžete dosáhnout, co chcete. Zní vám to povědomě? To zní rozhodně motivační a zastánci pro tuto hypotézu mám spoustu příkladů sdílet. Ale je to pravda? Nechce to nikomu říct, že minul Medaile nebo Pohár, že jejich vítězství ducha chybí?

Vím, že mnoho příkladů sportovců s velkým odhodláním a neutuchající úsilí, aby vyhrát – kdo, skončila naprosto zničený, když nevyhráli. Dcera přítele věděl, že bez pochyb o tom, že chtěla být baletkou, když jí bylo teprve šest let. Nikdy nepřestala agresivně sleduje její sen a to je jen dohadovat, jak mnoho bolestivé hodiny na konci dala do svého tréninku. Pak patnáct let později bylo jí řečeno, že její kariéru (která nikdy nezačala) skončila, protože Artróza, degenerativní onemocnění kloubů a skloubení kosti. Rozhodně není vítězný koncept v Balet, ale byl to nedostatek motivace, odhodlání a sílu vůle, která ukončila její kariéru?

Zdá se, že bezpečné tvrdit, že přinejmenším Mysl není ve všech případech moci, která omezuje tělo fyzické schopnosti. Takže pojďme se zeptat, Kdo otázku: Kdo musí, kdo by měl a kdo by mohl mít prospěch z vědomí své fyzické schopnosti těla a potenciální vlastnosti?

Kdo musí vědět?

  • Trénink sportovců pro soutěžní Akci, kde rekord zlomit je známo, že
  • Rodiče, kteří chtějí trénovat své děti, aby se stal mistrů
  • Žadatelé o profesionální kariéru v fyzicky náročné zaměstnání (Hasiči, Policie, Vojáci)
  • Dospělí, kteří se bojí vstoupit do fyzické cvičení pro první čas
  • Sportovce, kteří se připravují na konkurenční Akci, kde rekord zlomit je známo, že

Předpokládejme, že jste školení vyhrát Maraton ve vaší věkové skupině. To, co je zřejmé, co budete dělat? Musíte zjistit, co je aktuální rekordmani čas je, protože to je rekord zlomit. Takže pokud rekord je 3 hodiny, budete pravděpodobně nastavit své cíle na max. 2:50 – protože obránce může mít výhodu zkušeností. Ale maraton je nemalý výkon; jsou běžci, které předloží ke zranění, mdloby nebo dokonce smrt; a tak, kde máš zdroj důvěru, že nejste jedním z nich? Ano, můžete získat fyzickou kontrolu-up před závodem, nebo nejlépe před začátkem tréninku, který vám dává klid, že vaše tělo nemá ukázat vyloučení příznaky, jako je kardiovaskulární nebo plicní funkce problémy. Ale nic vám to neřekne o své fyziologické schopnosti napadnout, že záznam. Největší motivací pro ambiciózní cíle, je s vědomím, že vaše tělo je schopen zvládnout zatížení, které znamená, že budete muset vyzkoušet své fyzické limity, své vitální kapacity, ne pouze nepřítomnost nemoci.

Rodiče, kteří chtějí trénovat své děti, aby se stal mistrů

Dnešní děti se rodí do ultra-konkurenčním světě a v tomto nastavení; rodiče chtějí připravit své děti k dokonalosti, kde v mnoha případech se jim vnutit své vlastní neuskutečněné sny na ně. Takže chtějí, aby trenér své děti na Zlaté Olympijské Medaile, nebo jako příští Tour de France nebo Wimbledonu. Jsou předmětem jejich děti ambiciózní školení pluky, aniž by vůbec věděli, jestli mohou někdy zvítězit ve sportovní disciplína z výběru. Ale to by mělo být jasné, že 5’4″ short boy bude nepravděpodobné LA Lakers Basketbal Hrdina a 90 lbs 18 let se více pravděpodobné, že skóre jako Žokej, než jako Sumo Jokozuna. Stejně tak velmi málo elitářský cyklisté mají fyziologie jako Lance Armstrong a dokonce i nejvíce agresivní trénink může zpochybnit jeho legendární výkon. V případě přerušené kariéře baletky, holčička zjevně neměl ideální fyziologie chcete-li začít s, jako byla obézní a nelze ji snížit. Z toho vyplývá, že rodiče, kteří vychovávají další generace Roger Federer, potřebujete vědět více, než zdraví dítěte, je třeba zkoumat referenční napadnout a jaké jsou fyzikální limity, aby se porušovala.

Žadatelé o profesionální kariéru v fyzicky náročné zaměstnání

V souvislosti s personální hasič, policie, zvláštní služby, ozbrojených sil a bezpečnostních pozicích, fyzické schopnosti testování je očekávaný postup. Tato zkouška se obvykle skládá z kombinace některých z následujících: Měřítko na stěně, obvykle 6 stop na výšku; Dlouhá (široká) skákání nastavenou vzdálenost, Plazení přes otvory na úrovni země; Běží nastavenou vzdálenost, obvykle čtvrt míle; Přetažením těžký objekt nastavte vzdálenost; Běh kurzu se skládá z různých překážek; Sit-ups, pull-ups a dřepy, a tak dále. Je-li test prošel v daném čase, kandidát je považován za vhodný pro fyzickou náročnost práce. Takže jsou fyzické limity kandidáta posuzovat? Ne, vůbec ne, tyto testy jsou nastavení minimální vstupní bariéry, ale je jim jedno, zda kandidát jen stěží dělal to, nebo měl sílu a energii na rozdávání. To znamená, že osoba uvažuje o fyzicky náročnou práci, mohou značně těžit z vědomí, jeho nebo její fyzické limity, protože moc nazbyt a zajištění schopností pro zlepšení je velký motivační faktor, který vede k uspokojení z práce a otevírá možnost pro propagační akce.

Dospělí, kteří se bojí vstoupit do fyzické cvičení pro první čas

Slovo se šíří rychle, že Strava a Cvičení jsou podpora Zdraví a Dlouhověkost. Můžeme vidět rostoucí počet středního věku se sedavým zaměstnáním, kteří jsou přesvědčeni o této moudrosti, ale oni váhají změnit svůj životní styl, protože se bojí více než-námahou a zranění. Oni jsou často řekl svým lékařem, začít cvičit, a v případě, že následovat-up na poradenství s Osobním Trenérem, dělají správnou věc. Licencovaný Osobní Trenér může trénovat začínající v každém věku a vyhnout se zranění. Kromě toho, Osobní Trenér může nasměrovat člověka k otestování vlastní Fyzické Hranice. Výhodu, že mohou být obrovské – a nezbytný motivační faktor, protože změna životního stylu, která zahrnuje fyzické aktivity je spojena s vysokou vypínací frekvence. Ale testovali jsme mnoho seniorů, kteří byli překvapený a radostí bez sebe, když se dozvěděl, že oni měli hrubě podcenili jejich vlastní – spící – fyzické schopnosti.

Author at Továrna na Zdraví | Website

Růžena vyrostla v rodině zdravotnických profesionálů. To ji inspirovalo k tomu, aby se stala registrovanou dietoložkou. Nyní má více než 26 let zkušeností - pracovala jako klinická dietoložka v rodinné poradně i v oblasti kritické péče. Jako wellness poradkyně poskytuje Růžena lekce zaměřené na zdravotní problémy a krásu. Ve své soukromé poradně pak klientům pomáhá v oblasti výživy a funkční medicíny. Vytvořila plán se zásadami, které umožňují ženám cítit se a vypadat co nejlépe. Jelikož sama dodržuje tyto zásady, stala se symbolem své poradny – příkladem zdravého života.

LEAVE A REPLY