Kardio pro Shození Tuku na Břiše- Zbavte se Tuku na Břiše a Vypadejte Skvěle

Může Vám Kardio pomoct Zbavit se Tuku na Břiše

Kardio je jedním z nejlepších způsobů, jak se zbavit tuku na břiše, spolu se zdravou výživou a nižším příjmem kalorií. Problémem však je, že většina lidí dělá dlouhodobě klidové kardio a nikam se neposouvají. Neříkám, že jogging a běh na běžeckém pásu nemají své místo, jde prostě o to, jak běháte a používáte běžecký pás. To dělá rozdíl. Takže pokud jste si mysleli, že pro vás kardio nic nedělá, tak jste to pravděpodobně dělali všechno špatně.

Klidové Kardio pro Zbavování se Tuku na Břiše

normalni-kardioZdá se že, klidové kardio častěji známé jako “normální kardio” je to , co většina trenérů doporučuje svým klientům dělat. Věří, že dělat kardio při nízké úrovni intenzity pomůže spálit kalorie pocházející z tělesného tuku. Tímto bylo řečeno, že normální nebo nízko intenzivní kardio je jedním z nejoblíbenějších forem kardia, přesto tolik lidí zajímá, proč zhubli tolik kil. Studie prokázaly, že kardio o nízké intenzitě spaluje kalorie z tuku namísto spalování kalorií sacharidů pro získání energii.

Zbavování se Tuku na Břiše s Kardiem o Vysoké Intenzitě

hiitKardio o vysoká intenzitě není používáno tak moc jako klidové kardio. Hlavní myšlenkou tohoto typu kardia je dotlačit vaše tělo k limitu v krátké době následované krátkým časem pro odpočinek. Jak si dokážete představit, více lidí má sklon vybrat si klidové kardio místo této formy. Jediným problémem je, že tato forma kardia vám přinese skvělé výsledky v kratším čase, pokud vše děláte správně. Nejenom, že vaše tréninky budou kratší, ale také maximalizujete množství spálených kalorií během cvičení. Když spalujete více kalorií, než přijímate, vytváříte schodek kalorií, což znamená, že pálite tuku po celém včetně tuku na břiše.

Spojte Klidové Kardio a Vysoce Intenzivní Kardio Dohromady a Zbavte se Tuku na Břiše

Nejlepší způsob, jak se zbavit tuku na břiše pomocí pravidleného kardia je provádět vysoce intenzivní kardio po dobu asi 20 minut 2-3 krát týdně. Co budete chtít udělat, je jít na běžící pás a chodit mírným tempem po dobu asi 5 minut na zahřátí. Po vašem pěti minutovém zahřívání budete chtít zvýšit rychlost běžícího pásu na úroveň, která vyžaduje, abyste sprintovali. Budete sprint 30-45 sekund a pak snižujete hladinu až úplně dolů, dokud prostě jen nejdete. Ujistěte se, že úroveň sníží dost nízko, takže jdete tak, že si odpočinet. Opakujte 5-10 a nakonec si dejte pět minut na vychladnutí.

Author at Továrna na Zdraví | Website

Věrka získala diplom zaměřený na vědu o výživě na jedné z nejlepších lékařských univerzit. Nyní pracuje jako výživová poradkyně. Je také autorkou mnoha knih o zdraví a kráse. Během psaní knih se zároveň věnovala vědeckému výzkumu. Ví, jaký přínos má zdravá výživa a informace, o které se se svými čtenáři dělí, jsou podložené vědeckými důkazy. Za své poslání Věrka považuje inspirovat lidi a pomoci jim vést co nejzdravější a nejšťastnější život.

LEAVE A REPLY