Jóga a Dobrý Společný

0
Jóga a Dobrý Společný
Rate this post

Nic jako dobře namazaný kloubu. Dobrý spoj bude držet vás v lahodné zóny, které jste zapomněli. Vážně. Láska má silnou fólií na vnější straně, dobrá šťáva uvnitř, a ne to brát příliš daleko. Víš, co tím myslím. Nadměrné táhne může rychle tlačit vás z vašeho šťastné místo. Následky mohou být bolesti v kloubu… a to doslova.

Myšlení Zelená Bohyně… Ganja? Žádný člověk, to je o klouby v těle. Neříkám, že nemůžete dělat jógu a jiných současně, ale může být trochu uvolněnější než moudrý. Jen říkám, že… ne, ne říkat. Mám se zaměřit na klouby na celý život… své vlastní.

Jóga a kloubů.

Složité kombinace do rovnováhy. Nepleťte si pružnost svalů s přes-rozšíření spojů. Klouby v těle, spojují kosti. Klouby jsou drženy pohromadě kloubního pouzdra a vazů. Pojivové tkáně je tuhý… ještě, poddajný. To není navržen tak, aby oslovit nové hrany… svaly jsou. Udržet svaly kolem kloubů silné a dlouhé stabilizuje rozhodující bod. Některé pózy z minulosti nejsou reflexní anatomicky moudrý představuje současnost. Jóga zranění by měla být vzácné; není časté. Praxe zdravý rozum, jak si podnik nové hrany.

Několika faktory hrají roli v tom, co můžete udělat, měl to udělat, nebo ne v józe. Společné struktury, vazy, svaly, předchozí zranění, tukové tkáně stupňů, teplota těla, pohlaví, genetika, počasí, věk, aktuální úroveň aktivity, co máte na sobě… to vše ovlivní rozsah pohybu. Dokonce i vaše emoce okamžiku záležitost. Vazy a šlachy (části, které se připojují sval ke kosti a klouby) jsou není chtěl být přetížené. Jednou rozplizlé, jako taffy, nevrátí do původního stavu. Svaly zahřeje, můžete výrazně prodloužit. Provedeno správně, pružnost svalů rozšíří a začnou skutečně obejmout blíž až na kost. Praxe jógy dost dlouho, a můžete si všimnout, jak vaše tělo mění tvar. To je re-contouring sebe jako svaly objetí kost pevnější.

Nechcete, aby se re-contour vaše klouby.

Zkuste a můžete se ptát na hit postradatelný kloubu na zmírnění bolesti. Každý spoj má specifickou formu pohybu. Lokty, například, ohýbat, nebo otevřít jeden způsob. Ne kruhový pohyb. Stejné pro kolena. Boky, kotníky, zápěstí dát větší rozsah pohybu. Ale zase… nejsou snaží být hyper-extended. Boky jsou notoricky známé pro bytí těsné. Chce to čas, aby si poddajný. Nicméně, znát všechny subjekty nejsou postaveny stejné. Některé jsou prostě není navržen tak, aby dělat rozdělí. Zarovnání kyčelní, stehenní kosti a vazy možná nejsou vítáni jako póza. Trénoval jsem deset let a nejsem blíž rozděluje, než když jsem začal. Myslel jsem, že bych jen tak dobrý na pózy… dokud jsem si uvědomil, že pózy jsou pouze kousek praxi… ani se to definovat jógu odborné znalosti.’

Je čas přestat stýkat jóga striktně s flexibilitou. Čas zaměřit se na sílu a stabilitu. Flexibilitu přijde jako tělo přizpůsobí měkké směny vyrovnání. Cvičit jógu pro život…, což je možné… musíš posílit svaly kolem kloubů. Je to win-win. Práci si optimální rozsah pohybů při budování nebo udržování svalové hmoty.

Burzitida je časté onemocnění kloubů.

To je bolest, která se projevuje v blízkosti kloubů. Opakující se pohyb, věku, systémová onemocnění, jako je artritida a diabetes, mohou vznítit burzitida. To je zánět bursy… váček, který drží tekutiny kolem kloubu. To je polštářek pro vaše klouby. Polštář degeneruje s věkem a opotřebením. Mladší jogíni mají více “šťávy” v posteli; nicméně, stejně jako v důchodu, lidi, věci začít pohybující se na Jih, nebo ven.

Synoviální tekutina, je viskózní (jako žloutek) látka, která snižuje tření v kloubech. Jako nejlepší olej pro váš motor. Poskytuje kyslík a odstraňuje odpad do a z kloubů. S opakující se použití, to se stává tenčí v hustotě. Když slyšíte vaše klouby praskat, to je, když synoviální tekutiny je nedostatečný vyplnit rozšíření prostoru společné a zemního plynu (hlavně oxidu uhličitého) se rozpustí v kapalině, je propuštěn vyplnit otevřený prostor. (je to crack uslyšíte, když pop klouby), Pokud jste více než 40 let, pravděpodobně jste si všimli, trochu více objevovat, jak si jít ráno.

Otec Čas prořídne množství “oleje” musíte namazat klouby. Lékařské ošetření prostřednictvím injekce je možnost pro některé lidi závislé na stavu. Jako synoviální tekutiny ředí, chrupavky nosí tenké. Opotřebované chrupavky vede k osteoartrózy. Jóga nemá tělo, aby se více tekutin. Pohyby a pózy pomoci přesunout tekutinu kolem chrupavky… držet to vlhký a vyživenou. “Move it or lose it” mantra je pro skutečné.

Pokud máš lidi, tvrdí, že každá póza je možné s dostatečnou praxí, poslouchat své tělo a v první řadě. Ty jsi ten, kdo má v něm žít… nikdo jiný. To je krásná věc. Vidět, cítit a pohybovat se na svůj vlastní rytmus. Tělo bylo nádherně navržený pro přizpůsobení, ochranu, růst, dej, reprodukovat, a obalit Láskou. Vše, co potřebuje, je, abyste ukázat lásku zpět. Takže mnoho způsobů, jak, ale, že to další den, další článek.

Krok na zemi, přesuňte pokožku, kosti, svaly… na orgány… s nimi mluvit se svým dechem. Poslouchat je s smysl pro úctu a obdiv máte při poslechu moudrý člověk je poradenství. Praxe ve stavu zvýšené povědomí a dostanete “zásah” potřeba. (A to bylo všechno legální, žádný předpis požaduje.)

LEAVE A REPLY