Jak Vydržet Déle – 5 Tipů Jak Vydržet Déle

Jak Vydržet Déle – 5 Tipů Jak Vydržet Déle
Rate this post

Předčasná ejakulacePředčasná ejakulace může způsobit, že se oba partneři cítí zoufalí, zmatení a frustrovaní. Zatímco muž dosáhl vyvrcholení rychle, partnerka je ponechána nenaplněná, absolutně bez vyvrcholení. I když to muž neříká, s otázkou, jak vydržet déle v posteli, si jeho mysl stále pohrává.

Existuje několik tipů a triků, které můžete udělat, abyste vydrželi déle v posteli. I když neexistuje žádná záruka, že všechny uvedené metody vám budou fungovat, jsem si jist, že vám to v té či oné podobě pomůže.

Tipy a techniky, jak vydržet déle

Pravidelné provádění Kegelových cviků

pravidelne-provadeni-kegelovych-cvikuVýzkumníci zjistili, že muži, kteří bojují s předčasnou ejakulací, mají ve svých pánevních svalech mnohem rychlejší neurologické reakce. Takže v případě, že je předčasná ejakulace způsobena neurologickými faktory, pak mouhou být některé Kegelovy cviky prováděny tak, aby muži získali kontrolu nad svaly pánevního dna, což xtrasize recenze jim dává kontrolu nad jejich vyvrcholením. Dalším přínosem tohoto Kegelova cvičení je, že mužům přinese silnější erekce. Také to pomůže zabránit vzniku erektilní dysfunkce. https://tovarnanazdravi.com/xtrasize-recenze-nazory-cena-kde-koupit/

Psychoterapie a poradenství

Tato metoda je nejúčinnější, když se oba z páru účastní sezení nebo poradenství spolu. Osobní problémy a konflikty pak lze vyjádřit a vyřešit. Problémy, jako je stres, úzkost, frustrace, zlost a pocit absence lásky od partnera může přispět k předčasnému vyvrcholení. Čím déle se to kupí, tím délší je trápení, což nakonec může vést k rozchodu.

Sezení na psychoterapii učí muže, kromě toho jak vydrží déle, i odlišné techniky k řízení nebo oddálení jejich vyvrcholení, navádí je nezaměřovat se na výkon, ale místo toho na potěšení, zvyšuje jejich sebevědomí a sexuální výkonnost, mění utkvělý sexuální vzor, intimimní problémy, učí je nezaměřovat se na určité věci, které vyvolávají ejakulaci, stejně jako zlepšují komunikaci mezi pár. Vydržet déle, není tak důležité jako udržet vztah silný.

Léky

Pro léčbu předčasné ejakulace existují 2 třídy léčiv, které jsou často používány. Patří mezi ně lokální anestetické krémy a určitá antidepresiva.

Antidepresiva

Lékaři v roce 1990 náhodně objevil, že některá antidepresiva mají neobvyklý vedlejší účinek a to oddálení ejakulace. Takže to bylo opravdu velmi užitečné, protože to pomáhá oddálit vyvrcholení. Nicméně, tato antidepresiva nejsou (FDA) Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv schváleny pro léčbu předčasného vyvrcholení, i když studie prokázaly, že jsou účinná, stejně jako bezpečná.

Znecitlivující Krémy

Lokální anestetika pro zvýšení stimulace nebo znecitlivující krém lze aplikovat na žaludu penisu 10 až 30 minut před pohlavním stykem. To sníží citlivost penisu, udrží ho to ve vzpřímené poloze a tím pomáhá prodloužit dobu předtím, než konečně konečně dojde ejakulaci.

Pavel Michal author
Author at Továrna na Zdraví |

Pavel začal posilovat, když mu bylo 12 let, protože si všiml, jak vypadají muži na obálkách fitness časopisů. Vážil v té době 42 kg. Jeho strýc mu koupil sadu činek a knížku s instrukcemi a ve 14 letech už Pavel vážil 70 kg. Během dospívání získal sponzory pro své sportovní aktivity a teď je z něj úspěšný fitnes trenér, autor a kulturista, který nepoužívá steroidy. Pavel vystudoval tělovýchovu a má certifikát jako specialista na silový a kondiční trénink.

LEAVE A REPLY