Hubnutí, Kardio Cvičení – Proč Se Vaše Aktuální Kardio Cvičení Může Udělat Tlustší

Hubnutí, Kardio Cvičení – Proč Se Vaše Aktuální Kardio Cvičení Může Udělat Tlustší
Rate this post

Víš absolutní nejlepší způsob, jak používat hubnutí, kardio cvičení, jak trvale zhubnout?

Už jste někdy ztratili na váze v od začátku dělám hodně kardio pouze na hit frustrující plošině?

Pokud jste jako většina lidí, odpověď je ano a ne a to obvykle v pořadí!

Tento článek bude jít přes některé z důvodů, proč průměrný úbytek hmotnosti kardio cvičení může být ve skutečnosti vám brání v hubnutí. Prosím věnovat zvláštní pozornost na tento článek, protože to může ušetřit spoustu času, pomůže cvičení baví víc, a dá vám nový pohled na ztráty s kardio.

Pomocí “kardio”, mluvím o použití kardiovaskulární cvičení na základní kardio stroje jako jsou rotopedy, veslovací stroje, vzpřímené nebo ležící kola, eliptické, nebo jakékoliv jiné běžné kardio stroj, který vidíte v posilovně nebo v obchodě. To také se odkazuje na věci, jako je chůze ven, nebo jít na kole.

To je velmi běžné vidět někoho, kdo se snaží zhubnout v posilovně tím, že se na kardio stroji a snaží se jít po dobu 30-60 minut v pomalém tempu. Mohou pokusit udělat to 3, 4 nebo 5 dní v týdnu!

Pro první 2-3 týdny, tam je obvykle okamžitý výsledek. Hmotnost na váze jde dolů a budete se cítit skvěle. Brzy poté, nicméně, ztráta hmotnosti se zpomaluje, a váš pokrok přichází na shazovat zastavil.

Projdeme si 3 quick důvody, proč se vaše hit frustrující plošina s normální kardio cvičení, a co je důležitější, jak se tomu vyhnout úplně.

Důvod #1: To Je Nuda!

Pokud jste běžec na dlouhou trať, který miluje běh se všemi jejich srdce, pravděpodobně byste raději tráví svůj čas dělat něco jiného než chodit v pomalém tempu na kardio stroj pro 30, 45 nebo 60 minut. 60 minut kardio cvičení 3-5 dní v týdnu, je jistý způsob, jak ztratit všechno nadšení pro cvičení a být opravdu nudit během celého procesu.

Takže mnoho lidí, kteří si tento typ cvičení zkuste si přečíst časopis, dívat se na TELEVIZI, mluvit na telefonu, kryt časovač s ručníkem, nebo jen o něco jiného, odvést je od jejich cvičení.

Důvod #2: Spálíte Méně Kalorií Při Každém Cvičení

Vaše tělo se velmi rychle přizpůsobit se dělá velmi pomalu a dlouho, hubnutí, kardio cvičení. Přemýšlejte o tom takhle. Pokud jste šel ven a běžel kilometr právě teď by to bylo dost obtížné, pokud jste nebyli již podmíněné runner. Ale co když jste běžel stejný míle 5 dní v týdnu pro příští dva měsíce? Bylo by to jednodušší. Vaše tělo bude přizpůsobit se jí, protože to je to, co umí nejlépe.

Totéž platí pro průměrné hubnutí, kardio cvičení, které trvá 30, 45, nebo 60 minut. Na první pohled by se mohlo spálit hodně kalorií, ale po tom stejný typ kardio cvičení příliš dlouho, tělo bude více efektivní a přizpůsobit se.

To znamená, že cvičení, které spálili 300 kalorií v lednu by mohlo být jen pálení 150 kalorií v Březnu! Jediné, co můžete udělat to tak delší nebo tvrdší práci. Ani jeden zní jako velmi lákavá možnost.

Důvod #3: Průměrný Úbytek Hmotnosti Kardio Cvičení Není Stimulovat Váš Metabolismus

Místo toho se zaměřuje na počet kalorií, které jste spálili během jediného tréninku, chci, abys místo toho se zaměřit na spalování kalorií během cvičení a na hodinách!

Výzkum ukázal, že pomalu stejnou rychlostí, kardio nedělá téměř nic, aby stimulovat váš klidový metabolismus. To znamená, že můžete cvičení po dobu 45 minut, spálit 300 kalorií, a pak negovat celý trénink s Gatorade později.

Jak Opravit Tento Problém

Věděli jste, že můžete použít jiný typ kardio tzv. intervalový trénink, který může spálit hodně kalorií během skutečné kardio cvičení a na hodinách stejně?

Když se provádí správně, intervalový trénink je rychlejší, zábavnější, a co je nejdůležitější, bylo prokázáno, ve výzkumu, že mají dramatický vliv na váš klidový metabolismus. To znamená, že můžete spálit 300 kalorií během skutečného tréninku, pak další 300 po celý zbytek dne!

Intervalový trénink je vynikající hubnutí, kardio cvičení, možnost z tohoto důvodu. Intervalový trénink spočívá pouze pomocí obou vysokých a nízkých rychlostí a intenzit ve stanovených bodů v tréninku. To může být provedeno na jakýkoliv kardio stroj a může dokonce být provedeno procházky venku!

Pokud jste opravdu vážně o dosažení hubnutí s kardio cvičení, pak se učí více o intervalový trénink, který je absolutní nutností. Vaše bude cítit, jako byste se dostali dvakrát na trénink za polovinu času a mají mnohem větší výsledky, které ukazují na to!

Verka-Porizkova Author
Author at Továrna na Zdraví |

Věrka získala diplom zaměřený na vědu o výživě na jedné z nejlepších lékařských univerzit. Nyní pracuje jako výživová poradkyně. Je také autorkou mnoha knih o zdraví a kráse. Během psaní knih se zároveň věnovala vědeckému výzkumu. Ví, jaký přínos má zdravá výživa a informace, o které se se svými čtenáři dělí, jsou podložené vědeckými důkazy. Za své poslání Věrka považuje inspirovat lidi a pomoci jim vést co nejzdravější a nejšťastnější život.

LEAVE A REPLY