Hot Flash! Menopauzální Pleť

0
Hot Flash! Menopauzální Pleť
Rate this post

Proaktivní přístup k menopauzální pleť je jediný způsob, jak zachovat zdraví vaší pokožky během let, které hormonální změny vrak spoušť s vaším tělem.

Je dost špatné, když vaše tělo se stává nedobrovolně posedlý přerušovaný zuřící peklo, ale když začnete všímat, mýtné, že menopauza trvá na kůži, pak je nejvyšší čas jednat! Vážné akce!

Po 40 něco pleť má různé potřeby, a to především jako pre-menopauzální příznaky začít.

To je čas zhodnotit vaše pleť potřebuje a aktivně revidovat své každodenní péče o pleť rutinní zahrnout produkty, které jsou speciálně formulované pro stárnoucí a menopauzální pleť obavy.

Jednoduché tajemství k udržení zdravé a mladistvé vypadající pleť konkrétně zahrnuje:

  • Stimuluje produkci kolagenu
  • Udržování dobře hydratované kůže
  • Neutralizuje činnost volných radikálů
  • Podporuje růst nových kožních buněk
  • Využití přípravků s účinnou klinicky ověřené účinné anti-aging složek

Existují různé osvědčené úspěšné strategie, které mohou být využity pro maximalizaci výhod efektivní omlazení obličeje, režim pro menopauzální pleť potřebuje.

Je to dost špatné, že vaše tělo vás zradil a obrátil se do věčného zuřící sopky kompletní s red hot flush, který pomalu teče až vaše tělo explodovat z vrcholu vaší hlavy. Nemluvě o tom, řeky potu, které doprovázejí hot flash, že kapky a běží v neatraktivní lávy po celý den a noc, nebo že vaše paměť je pryč na stávku, nové plodiny silný mužný muž vousy začínají rašit na bradě a horním rtu, a že nečekané hra na schovávanou, že budete muset hrát s vaše libido.

Zejména při nástupu menopauzy obličeje kůže se stává mnohem sušší.

Samozřejmě, že to není příliš překvapující vzhledem k množství pocení, které se vyskytuje během těchto horké záblesky a noční pocení. Tak krásná, baculatá, napnutá kůže se postupně začíná ztrácet svou vlhkost a pružnost zhoršení začíná. Jemné linky se objeví, které se postupně prohlubují do vrásek, zvýrazňuje kavernózní povislá záhyby, které ukazují znepokojující tendenci pohupovat, když se pohybujete. Pokud to není dost, aby vypořádat se být varován, akné ohniska může vrátit s pomstou!

Proč se tohle všechno stalo?

Po menopauze různé hormonální změny se vyskytují; hladina estrogenu klesat, kolagenu, produkci buněk se snižuje, krevní oběh se zpomaluje, zadržování vlhkosti, se stává méně efektivní a tloušťka kůže vlastně začíná řídnout.

Nyní, že vaše tělo zdá se, že zcela proměnil v úplně jinou bytost tím, že transformuje se do nevzhledné ochablé, povislá, volné verzi svého bývalého já, že je čas na fázi vzpouru!

První strategie je, aby se ujistěte se, že udržet si dobře hydratovaný tím, že pije více vody, než si myslíte, že je to možné. Ber to takhle, pokud si připravit rostliny dostatek vody, co se stane? Rostlina pomalu začíná vadnout pak se začne scvrkávat do suché, zkroucené slupky. Ten obrázek?

Menopauzální pleť potřebuje vlhkost, spousta vlhkosti, aby ji udrželi zdravý.

Ano, to znamená, že více časté výlety do koupelny, ale to je dobře stojí za to v dlouhodobém horizontu. Pravidlem je pít dostatek tekutin každý den, (voda je nejlepší), tak, že moč je poměrně jasné. Těsnění v vlhkosti po čištění pomocí bohaté hydratační zaseknutý baleny s živin, antioxidantů a omlazení obličeje složky, opakování žádosti v průběhu dne podle potřeby. Zvlhčující pokožku po celý den vám pomůže udržet je hydratované, jak dobře.

Další, zdržet se používání kosmetických přípravků, které mají pracího prostředku nebo astringents v nich, protože to přispěje k vysychání kůže. Přepnout na čistící prostředek a další produkty péče o pleť, které jsou bohaté na změkčovadla a klinicky ověřené účinné anti-aging složek. Používat toner, udržet pokožku čistou jako mytí obličeje, jednou denně je dostačující pro většinu typů pleti.

Exfoliační se stává klíčovým prvkem každé omlazení obličeje režim s cílem stimulovat nový obnovu kožních buněk tím, exfoliační pryč staré mrtvé buňky, které shromažďují na povrchu kůže. Samozřejmě, je samozřejmé, že rozhodující složkou pro menopauzální pleť je opalovací krém po celý rok. Ochrana proti UVA a UVB paprsky slunce, je třeba, aby se zabránilo dalšímu poškození kůže, stejně jako snížit ničení, které volné radikály způsobují na kůži.

Konečně, přijmout holistický přístup k péči o pleť je skutečně prostředkem k zajištění mladistvý vzhled jako roky. března spolu. Udržování zdravé výživy, cvičení pravidelně, konzumovat alkohol s mírou, nekouřit, a dostat dostatek spánku nejen přidat roky svého života, ale zlepší vaše celkové zdraví a vzhled.

LEAVE A REPLY