Dr. Atkinsova Dieta – Zvláštní Historie Za Chocolate Slim Atkinsova Dieta Metodou

Dr. Atkinsova Dieta – Zvláštní Historie Za Chocolate Slim Atkinsova Dieta Metodou
Rate this post

chocolate slimSkutečné jméno Dr. Atkins strava je Atkins Nutriční Přístup, který odráží změny životního stylu, které dieter potřebuje přijmout v zájmu, a to nejen ztratit váhu, kterou chcete, ale udržet ho za dobré. Navzdory nakladatelství 1972 kniha “Dr. Atkins’ Diet Revolution”, Dr. Atkins chocolate slim strava má jen stala populární v posledních 15 letech.

Následná popularita učinil Dr. Atkin stravy rohový kámen low-carb jev, a nyní desítky firem agresivně trhu způsobilých produktů jako “Atkins Přátelské.”

Dieta se stane přes čtyři různé fáze, a je navržen tak, aby dieter přes celoživotní stravovací. Ale, to všechno začíná s Indukční Fáze – a pro mnohé dieters, je to nejtěžší ze všech.

Protože, jak jsme normálně jíst, Indukční Fázi je nutné, aby v podstatě rekvalifikaci tělo už touží sacharidy, a co je nejdůležitější vstoupit do proces ketózy.

Ketóza je, když vaše tělo využívá mastné kyseliny na energii místo sacharidů-přátelský chocolate slim glukózy.

Zatímco vaše tělo nepotřebuje glukózu na energii, váš mozek potřebuje ke své funkci – a tak, když se vaše tělo cítí, že je nedostává glukózy, udržuje to, co má v rezervě pro správnou funkci mozku, a se obrátí k tuku v těle na energii. To je to, jak můžete zhubnout na Atkins dieta.

Indukční Fáze je dva týdny v trvání, a vyžaduje přísné dělení sacharidů z vaší stravy. Dobrá zpráva je, že to je fáze, kde je nejvíce dramatický úbytek hmotnosti se stane – někdy i víc jak 20 kilo celkově.

Další na řadě je Pokračující Úbytek Hmotnosti Fáze. Tato délka Pokračující fáze Ztráta Hmotnosti je něco, co bude rozhodovat. Obvykle, lékaři zůstali v této fázi až do požadovaného hubnutí výsledek je dosaženo. Tato fáze je zvláštní, protože je vybaven devíti rostoucí chocolate slim recenze úrovní povolených potravin a nápojů.

Jakmile jste dosáhli svého cíle hubnutí, Pre-Udržovací Fáze jde do účinku. Je to zajímavé, protože to je, když si “hrát” s dietou trochu ve snaze najít úrovni sacharidů, budete muset vzít každý den k udržení své nové hmotnosti.

Poslední fáze je Celoživotní Udržovací Fáze. Jakmile jste zjistili, váš ideální denní příjem sacharidů úrovni, že denní příjem sacharidů úroveň se stává váš nový standard pro zdravé, nízké carb stravování.

Dr. Atkins součástí této části v jeho dietní plán, protože to je na konci diety, kdy většina dieters “selhání”, nebo přibírání na váze zpět to, co ztratili. Úspěšné Atkins chocolate slim dieters jednat, jako by to prostě nový způsob stravování místo celoživotní dieta. A to je klíč k být úspěšný na Dr. Atkins’ diet.

No tak!

Co je udržet si od ztratí váhu navíc a otáčení hlavy znovu?

Verka-Porizkova Author
Author at Továrna na Zdraví |

Věrka získala diplom zaměřený na vědu o výživě na jedné z nejlepších lékařských univerzit. Nyní pracuje jako výživová poradkyně. Je také autorkou mnoha knih o zdraví a kráse. Během psaní knih se zároveň věnovala vědeckému výzkumu. Ví, jaký přínos má zdravá výživa a informace, o které se se svými čtenáři dělí, jsou podložené vědeckými důkazy. Za své poslání Věrka považuje inspirovat lidi a pomoci jim vést co nejzdravější a nejšťastnější život.

LEAVE A REPLY