Dlouhodobé Zelený Čaj Spotřeby a Tělesného Tuku

Mnoho lidí zjistí, že přibývají na váze, zatímco oni stárnou. To se zdá být fakt života pro mnoho z nás, jak jsme věku, jsme se dát na pár kilo. Není žádným tajemstvím, že náš metabolismus začne zpomalovat, jak jsme věku; dokonce již ve věku 30 let. Nicméně, tam se zdá být jednoduchý tajnou zbraň, která může zabránit liber od dotvarování na to, jak jsme si starší.

Není žádným tajemstvím, že Asijské země mají mnohem nižší výskyt nadváhy a obezity, než většina jiných částech světa. A, i když věk, Asiaté nezdá se, že dát na věku související liber, které trápí mnoho kultur. A, samozřejmě, není žádným tajemstvím, že Asiaté pití velké množství zeleného čaje.

A zdá se, že existuje souvislost mezi těmito dvěma fakty.

Zelený čaj se uvádí, že mají mnoho zdravotních výhod, včetně prevence onemocnění a tělesné hmotnosti. Zelený čaj spotřeby bylo prokázáno, že snižuje riziko mnoha forem rakoviny, snížení hladiny cholesterolu a snižují riziko srdečních onemocnění. Zelený čaj má také bylo prokázáno, že pomáhají regulovat inzulínu, což může pomoci zabránit nebo kontrolovat diabetes.

Jiné studie ukázaly, že zelený čaj může pomoci při hubnutí, jak se zdá, urychlit metabolismus a podporují spalování tuků. Zelený čaj se zdá, že má unikátní schopnost podporovat termogenezi, nebo spalování tuků.

Z těchto důvodů se zdá, že je celoživotní zelený čaj piják může znamenat, že máte menší šanci dát na pár liber každý rok, když budete starší. Kromě hojné neoficiální důkazy k dispozici porovnáním statistik o obezitě v Asijských zemích, že z Evropských a severoamerických zemí, tam je také docela dost výzkumu, aby zálohovat teorii, že pití zeleného čaje pravidelně po dobu několika let, může vést k nižší hmotnosti a méně tělesného tuku.

Jedna zvláště zajímavá studie na toto téma byla provedena na Oddělení Rodinného Lékařství, National Cheng Kung University Hospital na Tchaj-wanu. Tato studie se zaměřila na více než 1200 subjektů, oba mužský a ženský. V porovnání pití čaje návyky účastníků a hodnotí jejich procento tělesného tuku a distribuce tělesného tuku na základě pasu hip poměr. Pasu hip poměr jsou důležité, protože víme, že tuk provedeno kolem boků a pasu jsou více pravděpodobné, že povede k onemocnění srdce než tuku provádí na jiných místech na těle.

Studie dospěla k závěru, že pijáků čaje jsou méně pravděpodobné, že mají nezdravé procento tělesného tuku, a jsou více pravděpodobné, že mají pozitivní pasu hip poměr. Ve skutečnosti, ti účastníci, kteří byli pijáci čaje pro více než 10 let ukázala v průměru o 19% méně tělesného tuku a poměr pasu k bokům 2,1% méně než v non-obvyklého čaje pijáků. Ale i ti účastníci, kteří byli obvyklého čaje pijáků za pouhých šest měsíců ukázal lepší statistiky než ti účastníci, kteří nebyli obvyklého čaje pijáků.

Tuto studii označuje několik faktorů, které se objevily, že mají buď pozitivní nebo negativní vliv na člověka je procento tělesného tuku a distribuce tělesného tuku.

Faktory, které hodnocené byly následující:

  • Kouření – Kouření je spojeno s vyšší tělesného tuku a vyšší poměr pasu k bokům.
  • Věk – Starším Věku byla spojena s vyšší tělesného tuku a vyšší poměr pasu k bokům.
  • Index tělesné Hmotnosti – Vyšší index tělesné hmotnosti byla spojena s vyšší tělesného tuku a vyšší poměru boků k pasu.
  • Pre/post menopauzálních – Pre-menopauzální ženy byly více pravděpodobné, že mají nižší procento tělesného tuku a nižší poměr pasu k bokům, než post menopauzálních žen.
  • Obvyklé Pití Čaje – Obvyklého čaje pijáků měl nižší pasu hip poměr a nižší procento tělesného tuku.
  • Fyzické Cvičení – Těch, kteří vykonávají pravidelně, mají nižší procento tělesného tuku a nižší pasu hip poměr.

Takže, jak můžete vidět, existuje několik faktorů životního stylu, které ovlivňují, zda je či není vaše hmotnost se plazí, jak jste věku. Samozřejmě, že věk sám o sobě je faktor nemůžeme ovlivnit, jako je menopauze. Nicméně, co se můžeme naučit z této studie je, že se pravidelné cvičení, vyhýbat se kouření a pití čaje pravidelně v průběhu svého života může pomoci vyhnout se přibírání na váze, když budete starší.

Přidání zeleného čaje do svého jídelníčku je jednoduchý způsob, jak chránit své zdraví a zabránit přibývání na váze. Jak více a více výzkum ukázal, zelený čaj zdravotní výhody, to se stalo snazší najít. Dnes, zelený čaj, lze nalézt ve volné nebo tašku formulář pro vaření doma a lahvové podobě pro ty, kteří chtějí pohodlné chlazené zeleného čaje. Dokonce i ty módní kavárny nyní nabízíme zelený čaj výběr v nabídce.

A, pokud se nemůžete dostat dost dávka zeleného čaje pití, tam jsou zelený čaj doplňky na trhu, které nesou antioxidanty ze zeleného čaje ve formě tablet. Ale, bez ohledu na to, jak se rozhodnete získat své dávky zeleného čaje, jen se ujistěte, že jste si to!

Author at Továrna na Zdraví | Website

Věrka získala diplom zaměřený na vědu o výživě na jedné z nejlepších lékařských univerzit. Nyní pracuje jako výživová poradkyně. Je také autorkou mnoha knih o zdraví a kráse. Během psaní knih se zároveň věnovala vědeckému výzkumu. Ví, jaký přínos má zdravá výživa a informace, o které se se svými čtenáři dělí, jsou podložené vědeckými důkazy. Za své poslání Věrka považuje inspirovat lidi a pomoci jim vést co nejzdravější a nejšťastnější život.

LEAVE A REPLY