Dieta Pro Mladší Vypadající Pleť

Dieta Pro Mladší Vypadající Pleť
Rate this post

Mnoho mých pacientů se domnívají, že tajemství krásné pokožky je najít ten správný hydratační krém.

Tisíce dolarů jsou utráceny každý rok o pleť produkty, aby se zabránilo vrásky a povislá kůže. Když jim řeknu, že může skutečně vypadat mladší tím, že mění jejich strava, dívají se na mě nevěřícně. Pravdou je, že to, co jíte může udělat rozdíl v tom, jak starý se podíváte.

Nevím, z každého, kdo nemá zájem v hledání způsobů, jak vypadat mladší…je to prostě lidská přirozenost. Ty taky by mohl být zájem vědět, jak se dostat, že mladistvý lesk zpět do své kůže. Některé z nejjednodušších odpovědi hledá lepší jsou přímo před vašima očima. Všimli jste si někdy, že někteří lidé se zdají být nestárnoucí vzhledem k tomu, že ostatní vypadají starší než jejich let?

Důvod spočívá v těle antioxidační integrity.

Nech mě to vysvětlit. Až do 30 let věku, těla převáží nad antioxidanty volných radikálů činnost, takže tam je méně poškození na kůži v průběhu těchto let. Volné radikály pocházejí z prostředí ve formě slunečního záření, cigaretový kouř, chemikálie, a dokonce i stres, které se projevují na kůži. V době, kdy jste ve vašem 80 odhaduje se, že proces poškození volnými radikály je 60 krát vyšší než ve věku 22.

I když oprava i nadále, jak jste věku, vyskytuje se v pomalejším tempu. Takže v případě, že objem volných radikálů poškození je větší než rychlost opravy věku rychleji. To dává smysl, že pokud byste mohli urychlit antioxidační opravy by skutečně omladit nebo regenerovat stárnutí.

Jen tím, že několik změn, aby vaše strava může znamenat odpověď na to, hladší, mladistvější pokožku. Bylo prokázáno, že lidé, kteří jedí stravu bohatou na antioxidanty, věk pomalejším tempem, než lidé, kteří nemají.

Proti Vráskám Dělat a nedělat

Říkám svým pacientům, že jsou tam co dělat a nedělat, když dojde na rozhodování, které ovlivňují kůži. Jíst správné potraviny může mít obrovský rozdíl v tom, jak vaše pokožka stárne. Na druhou stranu tam může být nějaké škodlivé důsledky pro volbu nerozumně.

Nejezte nic s rafinovaného cukru a pšenice, protože mohou produkovat náhlý nával hladiny cukru v krvi podporovat zánět a stárnutí kůže. Některé sacharidy při přepočtu na cukr způsobit ztrátu elasticity, což vede k povislá kůže a hlubší vrásky. Odhaduje se, že přibližně 50% všech poškození kůže je způsobeno cukrem-vyvolané hyperglykémii.

Zahrnují doplňky do svého jídelníčku, které bojují proti volným radikálům. Až budeš starší, to se stává hůře stravitelné a absorbovat potravin, tak je důležité zvýšit své antioxidační dodávky. Některé z nejpopulárnějších složek, které může chránit před poškozením volnými radikály patří zelený čaj, vitamín C, zinek, pupečníku, granátové jablko, hroznové semeno, a kyselina alfa-lipoová.

Jíst různé ovoce a zeleniny obnovit své buňky a pomoci s produkci kolagenu. Doporučené množství zeleniny je osm až deset porcí denně, aby pomoci detoxikovat své kůži. Tam jsou některé vynikající výběr potravin, které považuji za anti-aging a pomůže vám vypadat co nejlépe. Zde je krátký seznam pro začátek:

o Bobule – Borůvky, maliny, jahody, ostružiny, granátové jablko, třešně, acai bobule, a krev pomeranče obsahují antioxidační anthocyanin, který jim dává jejich krásné zbarvení.

o Brokolice – Brusinky, cibule, jablka spolu s brokolicí obsahují quercetin, což je další silný antioxidant, který je přírodní anti-pobuřující agent. Brokolice kapusta balení ještě větší úder a je 30 krát lepší než běžné brokolice v důsledku toho o antioxidant, známý jako isothiokyanáty.

o Špenát – listová zelenina obsahuje lutein, který se vyskytuje v kapusta a kukuřice, stejně jako špenát. To nabízí nejen antioxidační výhody, ale zvyšuje hydrataci pokožky.

o Česnek – Cibuli a šalotku spolu s česnekem jsou skvělé pro váš imunitní systém a dobré pro vaši pokožku.

o Fazole – Anthocyanin je nalezen ve velkém množství v černé fazole a černé sojové boby. Nejen, že jsou sojové boby prospěšné jako antioxidant, ale jsou bohaté na isoflavony, které jsou také věřil mít anti-aging vlastnosti.

o Čaj – tajná přísada našel v zelený čaj, hořká čokoláda a červené víno je katechiny. Zkuste přidat čtyři až šest šálků čaje denně s citronem posílit své antioxidační aktivitu.

o Žlutá a Oranžová Kořenová Zelenina – Mrkev, sladké brambory, dýně a squash jsou vynikající možnosti pro beta-karoten; super-antioxidant, dobré pro kůži a oči.

o Rajčata – Červený grapefruit, meloun, růžový grapefruit, a rajčata mají schopnost inhibovat sluncem vyvolané stárnutí a neutralizují volné radikály. Nezapomeňte V8 džus! To vám poskytne denní dávku lykopenu k boji proti volným radikálům.

o Ořechy – Semena a ořechy obsahují dobré tuky, které pomáhají baculatá vaší pleti a poskytne vám spoustu potřebných minerálů. Zkuste jíst hrst ořechů a semen denně.

o Lososa – můžete Si přečíst o výhodách omega-3 je pro lépe vypadající pleť. Nic by mohlo být lepší pro vás, než lososa, protože to je naloženo s vysoce kvalitní bílkoviny a omega-3 oleje. Jíst v pravidelných intervalech, a všimnete rozdíl to dělá v textury kůže.

o Voda – lékaři doporučují šest až osm sklenic vody denně, aby zůstali hydratované. Vyhněte se kofeinové nápoje, protože mají tendenci dehydratovat vaši pokožku a učinit z něj trvat na nažloutlou vzhled.

Jak můžete vidět, existuje řada potravin, z čeho vybírat, které vám dodal munici proti volným radikálům, jak jste věku. Jíst zeleninu syrové nebo dušené, aby si většina anti-aging a anti-vráskám antioxidační výhody. Drž se dál od sladkostí, zpracovaných, rafinovaných potravin a cukrů. Vyberte si moudře a budete se dobře na vaší cestě k hladší, zdravější vypadající pleť.

Ruzena Ruchterova
Author at Továrna na Zdraví |

Růžena vyrostla v rodině zdravotnických profesionálů. To ji inspirovalo k tomu, aby se stala registrovanou dietoložkou. Nyní má více než 26 let zkušeností - pracovala jako klinická dietoložka v rodinné poradně i v oblasti kritické péče. Jako wellness poradkyně poskytuje Růžena lekce zaměřené na zdravotní problémy a krásu. Ve své soukromé poradně pak klientům pomáhá v oblasti výživy a funkční medicíny. Vytvořila plán se zásadami, které umožňují ženám cítit se a vypadat co nejlépe. Jelikož sama dodržuje tyto zásady, stala se symbolem své poradny – příkladem zdravého života.

LEAVE A REPLY