Detoxikace organismu – Kouzlo Ovocné Šťávy

Detoxikace organismu – Kouzlo Ovocné Šťávy
Rate this post

Všichni jsme si vědomi skvělé výhody, které ovoce může udělat pro naše tělo. Mít dostatek porcí z nich každý den, nejen nám poskytuje potřebné vitamíny a jiné živiny, ale také pomáhá při čištění z našeho systému. Prostřednictvím detoxikace, naše tělo vyplavuje nečistoty uvnitř přes naše vylučovací systémy a orgány. Skvělá věc, o detoxikaci je, že to dává vaše tělo šanci se uzdravit, a proto zdravější. Pití čerstvé ovocné a zeleninové šťávy může být jen magie elixír jste čekal celý svůj život. Jen se zeptej těch lidí, kteří mají konzumovat hodně ovoce a zeleniny, zjistíte, že mají více zdraví a vitality, než ostatní lidé.

Pokud začnete svůj den s dobrou porci čerstvé ovocné šťávy, ty jsou nejen začíná svůj den v nejlepším možným způsobem, ale také čištění váš vnitřní systém v procesu. S čistší systému, tím menší šanci máte na získání nějaké vážné nemoci, nebo návštěvu lékaře v blízké budoucnosti. Ale vzít na vědomí, že budete také potřebovat, aby vás připraví ovocné šťávy správně. Si prostě nemůže dát to celé ovoce do špinavé odšťavňovač a přidejte do toxin problémy, které již máte. Tam je také šance, že byste mohla být míchání v některé toxické kovy ve své šťávy, a to zejména z vody přidáváte. Těžké kovy jsou také špatné pro vaše tělo.

Ovoce a zeleniny, které budete zahrnout do své detoxikační dieta musí pocházet z přírodních a ekologických zdrojů.

Zelená a listová zelenina by také měla být část z vás, ovocná směs, stejně jako jiné zeleniny bohaté na antioxidanty, jako je mrkev, špenát a kapusta. Voda musí být vždy čištěné nebo destilovanou, aby se ujistila, že to, co pijete, je v bezpečí. Detoxikační diety jsou dobře-známo, že mají ovocné šťávy půst kurz. Nejen, že budete muset pít čerstvé ovocné šťávy, budete také potřebovat, aby se zabránilo jíst jakékoliv formě pevné stravy. To zahrnuje i všechny vaše ovoce a zeleninu, které by měly být konzumovány v kapalné formě. To poskytne vašemu tělu šanci si odpočinout od své těžké trávení povinností a umožní mu se léčit a odpočívat. To vám také pomůže vyčistit střeva všech nečistot, které jsou ucpání. Tento krok v detoxikaci, musí je nejlépe užívat po dobu 2 až 5 dnů.

Možná budete muset zpomalit, nebo se třeba zastavit prochází detoxikační program, pokud máte vážné zdravotní problémy, jako vysoký krevní tlak, diabetes, rakovina, onemocnění ledvin, nedostatek železa nebo jiné zdravotní stav, který nebude jít dobře s tímto druhem stravy. Těhotné a kojící ženy jsou také doporučuje proti jakékoli formě detoxikační program. Stejně jako u jakékoli detoxikační program, vždy je lepší, pokud byste se poradit se svým lékařem a prodiskutovat s ním své záměry prochází jakékoli dietní program. To pomůže zajistit, že děláte správnou věc pro své tělo, ne naopak.

Pokud je to váš první čas, jak se dostat do programu detoxikace, je doporučeno, že budete dát své tělo nějaký čas, aby se přizpůsobily změnám ve své rutiny. Začít pomalu na první, a uvidíme, jestli vaše tělo je v pořádku s myšlenkou, že nebudete mít pevné potraviny pro přibližně 1 až 3 dny. Pokud vaše tělo vám dává “go” signál, a pak pokračovat dále. To může být trochu obtížné na první, ale věřte mi, že výhody, které dostanete z tohoto stojí za veškeré úsilí.

Detoxikace s ovocnou šťávou bude mnohem více zábavy a příjemné, pokud jste měli některé jednoduché a chutné recepty pro začátek. Zkuste “Zeleninové Šťávy Combo”, které obsahuje dvě mangold listy. To také obsahuje nějaké cukrové řepy, řapíkatého celeru, tři snítky řeřichy a tři mrkve. Ujistěte se, že připravit zeleninu čisté a použití pouze destilované a čištěné vody. Další dobrý džus recept je “Mrkev-Jablečný Džus”, který je namíchaný pomocí tři zelená jablka, mrkev a pár lístky bazalky. Mix je všechny v mixéru nebo odšťavňovač a máte chutné, zdravé a očistu těla elixír!

Verka-Porizkova Author
Author at Továrna na Zdraví |

Věrka získala diplom zaměřený na vědu o výživě na jedné z nejlepších lékařských univerzit. Nyní pracuje jako výživová poradkyně. Je také autorkou mnoha knih o zdraví a kráse. Během psaní knih se zároveň věnovala vědeckému výzkumu. Ví, jaký přínos má zdravá výživa a informace, o které se se svými čtenáři dělí, jsou podložené vědeckými důkazy. Za své poslání Věrka považuje inspirovat lidi a pomoci jim vést co nejzdravější a nejšťastnější život.

LEAVE A REPLY