Deset Njlepších Potravin, Které Vám Pomůžou Tvořit Svalou Hmotu

svalnaty-chlap

Když chcete vybudovat svaly, je nutné jíst potraviny, které vám s tím pomohou. Posilování hodně pomůže, ale strava směřující k budování svalové hmoty je také důležitá. Jaké druhy potravin byste měli jíst? Zde je deset potraviny, o kterých somatodrol je známo, že pomáhají při budování svalové hmoty. Přečtěte si více…

Kuře nebo krocan – Tato masa jsou vyplněna bílkovinami a jsou vysoko na seznamu potravin, které byste měli jíst, když se snažíte vybudovat svalovou hmotu.

Tvaroh – Zatímco někteří lidé nemohou toto jídlo vystát, je tvaroh vlastně docela užitečný pro body buildery a ostatní, kteří chtějí zvýšit svou svalovou hmotu, protože je pomalu stravitelný.

Vejce – Vejce mají vysoký obsah bílkovin, který je nezbytný pro růst svalové hmoty.

Ryby – Když budete jíst ryby (lososa zvláště) dostanete do sebe spoustu mastných kyselin, jako je omega-3. Chcete-li stavět svalovou hmotu, jeste výrobky z ryb alespoň dvakrát týdně.

Ovoce – Již víte, že jíst ovoce je pro vás dobré, protože poskytují vlákninu, železo, zinek, draslík a minerály. I nadále je jeste, abyste budovali svaly.

Mléko – Není pochyb o tom mléko obsahuje spoustu vitamínů a minerálů spolu s vápníkem, které podpoří růst vašich svalů.

Ořechy – jsou skvělou potravinou s nízkým GI (glykemický index), a poskytují tak energii, která se uvolňuje pomaleji. To vám umožní trénovat déle a tvrději. Ořechy rovněž obsahují nenasycené tuky, které jsou dobré pro budování svalové hmoty. Nenasycené tuky můžete také najít v olivovém oleji, tučných rybách a ořechovém másle.

Ovesné vločky – Potraviny jako ovesné vločky poskytují vašemu tělu konstantní dodávku energie a podporují růst vašich svalů.

Červené maso – Mnoho lidí si spojuje červené maso s budováním svalové  hmoty a mají k tomu dobrý důvod. Je to skvělý způsob, jak získat bílkoviny, železo, zinek a vitamíny, z nichž všechny jsou nezbytné pro růst svalů.

Zelenina – Stejně jako ovoce, budete muset zahrnout zeleninu jako mrkev, paprika, rajče, atd, protože jsou potřebné pro růst svalů.

Author at Továrna na Zdraví | Website

Pavel začal posilovat, když mu bylo 12 let, protože si všiml, jak vypadají muži na obálkách fitness časopisů. Vážil v té době 42 kg. Jeho strýc mu koupil sadu činek a knížku s instrukcemi a ve 14 letech už Pavel vážil 70 kg. Během dospívání získal sponzory pro své sportovní aktivity a teď je z něj úspěšný fitnes trenér, autor a kulturista, který nepoužívá steroidy. Pavel vystudoval tělovýchovu a má certifikát jako specialista na silový a kondiční trénink.

LEAVE A REPLY