Bylinky a Potraviny pro Přírodní Léčbu Erektilní Dysfunkce

Bylinky a Potraviny pro Přírodní Léčbu Erektilní Dysfunkce
4 (80%) 1 vote

erektilni-dysfunkceErektilní dysfunkce je stav, ve kterém lidé nejsou schopni nabýt či udržet pevnou erekci. To jim brání užívat si intimní chvíle s jejich partnery a způsobuje, že mají pocit frustrace a cítí se trapně. Většina mužů si raději tento stav zatajuje svým  přátelům, příbuzným a dokonce i svým lékaře. Zatajování pro ně není dobré, protože ve většině případů ani nevyhledávají léčbu. Jsou v jakési fázi popírání a jen doufají, že se jejich stav zase zlepší. Takový postoj může být velmi nebezpečný, protože erektilní dysfunkce nezmizí jen tak přes noc. Dobrou zprávou je, že je léčitelná přírodními prostředky. Neměli byste se jí bát  a neměli byste ji ignorovat. Je možné léčit erektilní dysfunkce jen pomocí bylin a potravin, takže není nic jednoduššího.

V první řadě je třeba zjistit, co je příčinou erektilní dysfunkce ve vašem konkrétním případě. U některých mužů to může být důsledkem stávajícího zdravotního stavu nebo předepsaných prášků. Je velmi pravděpodobné, že problém zmizí, až přestanete užívat ty prášky, nebo až budete mít pod kontrolou váš stav. U jiných mužů je erektilní dysfunkce způsobena přílišným množstvím stresu. Existuje tak mnoho faktorů, které ovlivňují sexuální zdraví, že o všech ve většině případů ani nepřemýšlet. Mnoho mužů si ani neumí představit, že jejich vlastní životní styl jim může přivodit erektilní dysfunkci. Nicméně, nezdravé jídlo, léky, nikotin a alkohol hrají obrovskou roli v tomto stavu.

Existuje mnoho bylin a potraviny, které mužům pomáhají dostat se zpátky na nohy. Zdravotní stav reprodukčního systému je do  značné míry závislý na některých vitamínech a minerálech. Pokud budete jíst potraviny bohaté na živiny, je velmi pravděpodobné, že zaznamenáte zlepšení vašeho sexuálního zdraví. Vyhněte se zpracovaným potravinám a jeste čerstvé ovoce a zeleninu. Bobule jsou skvělé pro průtok krve. Také zahrňte do svého jídelníčku celozrnné výrobky, protože jsou velmi výživné. Jeste sóju, ořechy, semínka a přidejte olivový olej do čehokoliv, co xtrasize cena vaříte. Přestaňte kouřit a nepijte alkohol, zejména před intimními chvílemi. Voda je také důležitá, ujistěte se, že dostatečně pijete. Specialisté doporučují alespoň 8 sklenic denně.

sibirsky-zensenVaše tělo by mohl potřebovat nějakou pomoc, aby se stalo opět plně funkční i v případě, že mu poskytne všechny potřebné živiny. Existuje spousta bylin, které léčí erektilní dysfunkci. Některé z nich jsou také bohaté na živiny, zatímco jiní řeší problémy, jako je špatné průtok krve nebo hormonální nerovnováha, důležité příčiny erektilní dysfunkce. Ty nejúčinnější jsou indický ženšen, sibiřský ženšen, muira puama, škornice a maca, ale existuje mnoho dalších.

Pavel Michal author
Author at Továrna na Zdraví |

Pavel začal posilovat, když mu bylo 12 let, protože si všiml, jak vypadají muži na obálkách fitness časopisů. Vážil v té době 42 kg. Jeho strýc mu koupil sadu činek a knížku s instrukcemi a ve 14 letech už Pavel vážil 70 kg. Během dospívání získal sponzory pro své sportovní aktivity a teď je z něj úspěšný fitnes trenér, autor a kulturista, který nepoužívá steroidy. Pavel vystudoval tělovýchovu a má certifikát jako specialista na silový a kondiční trénink.

LEAVE A REPLY