Bitva Mezi Nezdravé Potraviny A Zdraví, Potraviny

Takže to, co je nezdravé jídlo?

Podle definice, jakýkoliv potravinářský položku, která má nízké nutriční hodnoty dle Potravinářských Norem Akademie a považují se za nezdravé non-jedlíci je nazývané jako Junk Food. Termín byl vytvořen Centrem pro Vědu režisér, Michael Jacobson, v roce 1972. Od té doby, termín se běžně používá.

V podstatě, nejčastější složky “junk food” jsou tuky, cukry a všechny věci, které vás tuku a neobsahují bílkoviny nebo vitamíny nebo vlákna na to přijde, tak tady štítku čtení je rozhodně musí. Jsem si skutečnou kop, když pořadatelé v supermarketech jít “zmizelo” pokaždé, když mě vidí čtení štítky.

Tak proč je nezdravé jídlo tak populární

A proč jsou tam řady a řady z nich v supermarketech? Někdy dokonce nemohl jsem odolat, co s těmi poutavé balení….takže pozor na tzv. dobrou koupí’. Jeho ohlušující ne-ne, samozřejmě!

#1. Chuť je dokonalý, jako nic nepřekoná. I když, non-nezdravé jídlo-je výživná, ale může to nutně není míchejte, váš smysl pro chuť, nicméně, “junk food” je vázán na vyvolání euforie.

#2. Cena je kompatibilní s pocket peníze pro většinu dětí a dospívajících, kteří často klouby a to je také velký nákup, aby se make-up pro nedostatek času.

#3. Snadnost, ve kterém je k dispozici. Ať jste kdekoli, kdykoli jdete, jste povinni najít místo, které zajišťuje, aby se vaše chuť na nezdravé jídlo, a kde můžete jíst všechno nezdravé jídlo, které chcete.

#4. Je snadné vyrobit a je levná investice pro výrobce a investory. To také ukáže být skvělá investice pro to má dlouhou trvanlivost a v některých případech může dokonce vyžadovat chlazení a chuť a různé další posílení pohybu.

Ok, teď pro cons…

#1. I když, chuť je bezvadný a dělá rozruch smysly vkus hodně, ale ten pocit euforie, který přichází za skvělou cenu. Osoba, platí, kromě peněz, pokud jde o jejich drahocenný zdraví.

#2. Zdravotní rizika související s nezdravé jídlo jsou diabetes milletus (diabetes 2. Typu), obezita, zubní kaz, a nejnebezpečnější, srdeční onemocnění, jako je vysoký krevní tlak, arterioskleróza a mnoho dalších.

#3. Hlavní důvod, proč za nebezpečí je ingredience, stejné ingredience dává nezdravé jídlo na jejich chutné lahodný chuť.

#4. Jeden musí mít na paměti, že neexistuje nic jako oběd zdarma, a nic, absolutně nic, nazvaný jako ideální zdravé a nezdravé jídlo.

No, ode dneška umožňuje začít učit, jak číst etikety a dělat to kritéria jako spotřebitel. Další, být vždy vědom toho, co krmíme naše tělo. Jsme vždy by to výzva, aby se zůstat zdravý, jak je to možné….pro účty za lékařskou péči jsou dražší než nezdravé jídlo.

Individuální Plán stravování a Cvičení

Udělal jsem osobní stravovací plán a cvičení program, který v kombinaci všech jednotlivých akcí, které fungovalo…od každého to nejlepší plány hubnutí jsem použil v průběhu desetiletí. Nakupovala jsem v obchodě se zdravou výživou, tak jsem snědl ne bílou mouku nebo bílý cukr (z nichž oba jsou chemicky zpracované a vytvořit touhu po jídle!). Snědl jsem bílkovin, zeleniny a minimálně celozrnné pečivo v každém jídle. A jsem moc šel 4.15 km každý den.

Vždy jsem byl s nadváhou, jsem strávil celý život hledáním nejlepší hubnutí plán pro mě. Jsem udělal-začíná ve své pre-dospívající let … jogurt a granola, odstředěné mléko a banán, zelí, polévka, Weight Watchers (třikrát), Jenny Craig, Dr. Atkins, Zone, Hilton Head, Suzanne Somers, a četné jiné plány. Já jsem šel s nízkým obsahem tuku, low-carb, šel s tělem typu stravy, a na šedé list 12-krok program, Přejídač je Anonymní.

Jak se říká v jiném dvanáct-krok program, “Vezměte si, co potřebujete, a zbytek nechte.” Studie a vyzkoušet, co každá dieta pořadatel oznamuje, že je NEJLEPŠÍ hubnutí plán, ale pak používat to, co funguje pro vás z každé z nich. Ano, to bude trvat měsíce, dokonce i roky, ale stojí to za to pokud chcete, nejlepší výsledky hubnutí PRO VÁS. Jinými slovy, to funguje, pokud budete pracovat!

Co se týče cvičení, fuj, poprvé jsem oklamal sám sebe do stále venku, chodí jeden blok (jeden-desetinu míle) a zpět první den. Další den, jsem udělal dva městské bloky. Druhý den po tom, tři, a tak dále, dokud to nebylo jen tam pěšky přes hodinu, ale ráno se probudit chuť k pohybu, vzduchu, hlava (nebo endorfinu). Také jsem poslouchal hudbu s perfektním, hnací, motivující porazit a s texty, které stále moje mysl obsazeno…jako pro mě, cvičení byla nuda, protože tam nic myslet, nic pro můj mozek živí, když šel kolem na oválné trati, například, nebo dělat monotónní, nudné sit ups nebo kdoví co ještě.

Je tam opravdu “nejlepší” hubnutí systém? Je tam jeden, který je nejrychlejší? Je tam jeden, že je děsně levná, a přesto super efektivní? Od doby, co jsem dal na “diety” můžu jen připomenout, že mnoho hubnutí pokusy jsem udělal a která z těch bych považována za nejlepší metody hubnutí. Pak znovu, zajímalo by mě, jestli to, co je nejlepší je to, co pracuje pro jednotlivce-a proto je důvod, proč máme tolik možností, tolik variant na stejný cíl.

Author at Továrna na Zdraví | Website

Růžena vyrostla v rodině zdravotnických profesionálů. To ji inspirovalo k tomu, aby se stala registrovanou dietoložkou. Nyní má více než 26 let zkušeností - pracovala jako klinická dietoložka v rodinné poradně i v oblasti kritické péče. Jako wellness poradkyně poskytuje Růžena lekce zaměřené na zdravotní problémy a krásu. Ve své soukromé poradně pak klientům pomáhá v oblasti výživy a funkční medicíny. Vytvořila plán se zásadami, které umožňují ženám cítit se a vypadat co nejlépe. Jelikož sama dodržuje tyto zásady, stala se symbolem své poradny – příkladem zdravého života.

LEAVE A REPLY