5 Prokázaně Funkčních Plánu Diet

5 Prokázaně Funkčních Plánu Diet
1 (20%) 1 vote

Průmysl s pomůckami na hubnutí je velmi slibné odvětví, protože mnoho lidí má jeden společný problém, kterým je nadměrná hmotnost. Existuje mnoho dietních plánů prodávaných na internetu, které slibují lákavé výsledky. Bohužel, většina z těchto plánů je k ničemu, protože vůbec nefungují. Některé z nich jsou skutečně účinné, ale opravdu chcete ztrácet čas a peníze snahou najít ten jeden vhodný? Jsem si jist, že nechcete ztrácet čas pokusy a omyly. Níže je uvedených 5 osvědčených dietních plánů, které je bezpečné používat. Tyto plány je bezpečné používat, protože mnoho lidí, včetně celebrit, tyto plány také používá.

hubnuti-dieta

1. Detoxikační dietní plán, který je také označována jako Citronový detox. Tato dieta je v podstatě terapie s vodou a citrónovou šťávou. Tato terapie využívá kyselost z citronu na podporu detoxikace těla nebo jeho očistného procesu. Přidání javorového sirupu a zázvor nastartuje metabolismus a krevní oběh vašeho těla.

2. Dietní plán s nízkým obsahem sacharidů. Klade důraz na konzumaci ovoce a zeleniny. Tyto dva druhy potravin, jsou důležité, protože jsou zdravé a přírodní. Ovoce a zelenina mají vysoké obsah vlákniny a obsahují velmi nízké množství kalorií. Je doporučováno provádět cvičení pro upevnění dietního procesu. Běhání ve vašem okolí je dost pro vyvážení vaší diety.

3. Slim-Fast dietní plán. Tato dieta je velmi populární díky své jednoduchosti. V této dietě jsou vaše snídaně a obědy nahrazeny dvěma Slim-Fast koktejly. Naštěstí stále můžete mít normální jídlo na večeři. Hlavním bodem této diety jsou Slim-Fast koktejly, koktejly jsou vyrobeny z nízko-kalorických ingrediencí. I když máte povoleno jíst cokoli, je lepší jíst pouze jen zdravé potraviny.

4. Atkinsnův dietní plán. Je nejvíce populární dietní program hubnoucího průmyslu a mnoha lidem se podařilo snížit svou váhu pomocí tohoto dietního plánu. Prvním krokem v této dietě je odstranit všechny sacharidy ze vašeho jídelníčku. Po několika týdnech dodržování programu, budete muset pomalu znovuzavádět sacharidy zpět do vašeho jídelníčku až do doby, kdy zastavíte hubnutí. Skutečně to funguje a dokonce vám to dovoluej jíst tolik bílkovin a tuku, kolik chcete. Doporučuje se, abyste si našli kompletní informace o tom, zda je tato dieta vhodná i pro vás, nebo ne.

5. Nutrisystem dietní plán. Tento program byl prodáván veřejnosti již přes 2 dekády. Tato dieta funguje tak, že jíte hodně vlákniny a nízkotučné potraviny a tím ovládáte svůj hlad. Hlavním bodem této diety je řízení denní spotřeby kalorií. Průměrná cena této diety je asi 300 $.

Verka-Porizkova Author
Author at Továrna na Zdraví |

Věrka získala diplom zaměřený na vědu o výživě na jedné z nejlepších lékařských univerzit. Nyní pracuje jako výživová poradkyně. Je také autorkou mnoha knih o zdraví a kráse. Během psaní knih se zároveň věnovala vědeckému výzkumu. Ví, jaký přínos má zdravá výživa a informace, o které se se svými čtenáři dělí, jsou podložené vědeckými důkazy. Za své poslání Věrka považuje inspirovat lidi a pomoci jim vést co nejzdravější a nejšťastnější život.

LEAVE A REPLY